Jestem upitym gnujem

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Jestem upitym gnujem

Postprzez Krugo » 18 kwi 2015, 23:55

siemmka tutaj krugo upity gimbus skocham was wszystkich i bardzo was w ogóle lubi bo jeste ście możę nie udacznikami a ja i tak was lubie bo fanie z wami by po po uiciuu sieu 17 leetniego kolegi chece sezony nr 6 bo nprad3e mi nbartk rozówmoi z
rosawasszym intelgfi nettem jesetse m bardzo
upity ita reg o chedc prosze was bardszo cze całego sexar bonoe mam co robićw rtzyvo y bo ja sam mam w gimbazie probleny iut wylko mam coraz gortzsje proszre was o wyrozumiałosd=i bo naporawde jewst ew mi brtka waszsych mord prosze was zchiler a bo pijan y 14 latek sie poswie cvee nił pisze bo jestem najebany w 4 dupy waas kocham kuraw boe jesrestcdei wszyscdy suiper i wogóle kończe bo koledzy zapraszaw jąna alsko narazka id osozawbeconaka
Avatar użytkownika
Krugo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 29
Dołączył(a): lipca 2013
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Jestem upitym gnujem

Postprzez Ursulla » 19 kwi 2015, 20:03

Krugo napisał(a):bo jeste ście możę nie udacznikami

10/10
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron