Grupa VIP - dyskusja

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Czy jesteś zainteresowany członkostwem w grupie VIP?

Ankieta wygasła 30 wrz 2009, 17:14

Tak
26
81%
Nie
6
19%
 
Liczba głosów : 32

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Generał Kajzera » 05 sie 2009, 03:34

... No nie może być ...
Zawsze musicie skomentować. Nic ciekawszego do roboty nie macie... blablabla
gruby i puszysty to miało być do mnie ?! Ciągle to LAWL . . . Kiedyś trzeba będzie zmienić.
Taa, nie ma to jak rozmowa na poziomie :D

No widzisz i się do niej dołączyłaś

Teraz cicho być ja wam każe i już ksz ksz nie offtopujemy
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Astral » 05 sie 2009, 17:45

Gaw napisał(a):
Astral napisał(a):Kupnem zainteresowany nie jestem, nie potrzebuję jakoś tego, byle tylko nie ułatwiało gry a urozmaicało ją


To jest właśnie dobre, bo każdy zainteresowany chce więcej, a niezainteresowany chce mniej;[ Akurat jeśli o to chodzi nie mogę za bardzo liczyć o obiektywne opinie.

Nie koniecznie, gdybym nie znał l-o i spytano by mnie odpowiedział bym to samo, po prostu jestem przeciwny takim przywilejom za kase jak w wielu tego typu grach
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Gaw » 05 sie 2009, 18:03

Astral napisał(a):Nie koniecznie, gdybym nie znał l-o i spytano by mnie odpowiedział bym to samo, po prostu jestem przeciwny takim przywilejom za kase jak w wielu tego typu grach


Nie chodziło o to czy znasz, tylko czy jesteś zainteresowany. Jakbyś kupił w jakiejś grze to byś pewnie nie dążył do zmniejszania przywilejów.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez DistinD » 24 sie 2009, 21:17

zainteresowana a i owszem :D
Avatar użytkownika
DistinD
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Toruń
Ulubiona postać: Ben

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Rambo » 25 sie 2009, 14:46

Dziwne dzieciaki jesteście. 15 zł to tylko 3 piwa w barze. Nawet na jeden mecz Lecha z Brugią nie wystarczą.
Ja pewnie prawie w ogóle grać nie będę ale chętnie wesprę Gawa. Fajnie się grało w pierwszym sezonie. Fajni ludzie, emocjonujące pojedynki- miłe wspomnienia. Ech gdyby nie praca i rodzina....
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Gaw » 03 wrz 2009, 18:46

Wracając do tematu, konta VIP będą dostępne już przed startem gry.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Rambo » 15 wrz 2009, 20:42

Gaw podaj konto
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez Gaw » 15 wrz 2009, 20:49

Strona od VIP już przygotowana, ale straszne zamieszanie z serwerem i nie wiadomo, co z tego będzie. Na razie czekam.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Grupa VIP - już jest!

Postprzez LucyLu » 01 paź 2009, 15:23

Zamieszania z serwerem cd. ale grupa VIP już istnieje. Zainteresowanych, niezdecydowanych i ciekawych zapraszamy do przeczytania ogłoszenia
LucyLu
 

Re: Grupa VIP - dyskusja

Postprzez valkiria8 » 24 sie 2010, 09:33

Super jest być vip-em :) :D :D
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron