Grove Street

Szukasz drużyny? Szukasz ludzi do drużyny lub sojuszu? To jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.

Re: Grove Street

Postprzez Simba » 27 sty 2009, 22:50

Gratuluje wam zasłużonego III miejsca!
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Grove Street

Postprzez Toudi » 13 lut 2009, 23:31

Od końca SW post grzeje dupsko w wordzie, ale Gafcio otworzył dział bym mógł ładnie Was podsumować misiaki.


Grove Street zamyka swą działalność równolegle do zakończenia sezonu wakacyjnego gry. Drużyna istniała 7 miesięcy, z początku nastawiona na przeczekanie umownych dwóch miesięcy, co znalazło swoje odzwierciedlenie w rankingu już po kilku tygodniach istnienia. Naszą działalność można nazwać aktywną dopiero od 3 czy nawet 2 miesięcy, toteż cele jakie sobie postawiliśmy musiały być odpowiednio niższych lotów. Bez szans na dogonienie Armii i Pulpetów rozpoczęliśmy walkę z Legionem o trzecią pozycję zaczynając z 20stoma lvlami starty. Cieszy mnie nie tylko wygrana, ale i fakt, że w duchu rywalizacji można się bawić nie tylko walcząc o najwyższą stawkę. Toteż chciałbym podziękować zarówno mojej drużynie, jak i Legionowi Prediego za dobrą zabawę. Thx Wam ;)

Squad (dla mnie zwycięski):
Obrazek
Nie ma na screenie Yonki która po zagarnięciu osiągnięcia na 15 minut przed końcem nas opuściła. Ją jednak z kolei opuścił Bóg i rodzina, więc jestem skory jej to wybaczyć. Dorzucę jeszcze spore podziękowania dla ludzi którzy przewijali się przez naszą drużynę i zostawili coś po sobie, dzięki dla Friza, dla Nithaeli, DanDrufa i wszystkich innych, a w szczególności dla Robina, który pomógł nam się pozbierać i coś mi się wydaje, że bez jego kilkutygodniowej wizyty u nas nie zdobylibyśmy tego trzeciego miejsca.

Ostatni meldunek na sekundy przed zamknięciem gry (Nn nabił ^^):
Obrazek

I ostatnie podliczenie minionego sezonu:
Obrazek
Tego gracza dnia dedykuję mojej drużynie :D (wazeliniarstwo do potęgi)

Na koniec staty, w których daliśmy choć trochę o sobie znać, oraz top5 z rankingu:
ObrazekObrazekObrazek
ObrazekObrazekObrazek

Yo.

// Jeśli trzon tej ekipy zbierze się ponownie razem, to będzie to nowa drużyna o innej nazwie (zgodnie z aktualnym nurtem filozoficznym zaczynania wszystkiego od nowa). Póki co żadnych planów co do tego nie mam. Dzięki raz jeszcze, namaste.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Drużyny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron