FAQ

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: FAQ

Postprzez UnsweetenedCoffee » 15 cze 2008, 20:17

Jestem nowa i mam kilka pytan
Po pierwsze, dlaczego za kazdym razem gdy klikam na strzalki i przemieszczam sie na inny obszar, pokzauje mi sie same czarne tlo i dopiero gdy klikne "odswiez" pojawia sie jakis obszar? Czy to jakis blad serwera?
Po drugie martwi mnie to ze na mapie jestem praktycznie caly czas w tym samym miejscu mimo ze caly czas sie przemieszczam
A po trzecie dlaczego opcja "przeszukaj teren" jest caly czas niedostepna?? Nie moge przez to szukac zadnych przedmiotow

z gory dzieki za pomoc
Avatar użytkownika
UnsweetenedCoffee
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 12
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Wejherowo
Ulubiona postać: Charlie

Re: FAQ

Postprzez Mati57 » 15 cze 2008, 20:23

po pierwsze z jakiej przegladarki korzystasz?
Mati57
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 282
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: FAQ

Postprzez Blucyfer » 15 cze 2008, 20:30

po drugie używaj mozilli
po trzecie jaki net?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Pytania ;)

Postprzez Matt777 » 15 cze 2008, 21:34

1. Za co dostaje się osiągnięcie "Stały gość Lost-online"???

2. Czy gdy powstanie drugi sezon gry, to ten pierwszy zostanie zlikwidowany? Może będzie możliwość zostawienia go, żeby można było dokończyć grę, znaleźć nieznalezione miejsca itd...

3. Może to nie pytanie na ten temat, ale chciałbym poznać odpowiedź, bo nie wiem czy jest sens chodzenia po wyspie. Pytanie brzmi czy jest/są jakieś nieodkryte miejsca? Nie piszcie ile, jakie, bo tego nie chce, to zepsuje zabawę, ale proszę żeby napisać "Tak." lub słynne "Nie." :D

4. Często piszecie, że wprowadzacie do gry wszystkie możliwe lokacje z serialu, ale ja doszukałem się wielu ciekawych miejsc, których na liście znalezionych (Miejsca) nie ma. Chodzi mianowicie o mało istotne, ale urozmaicające grę miejsca takie jak: Ogród Sun, wylot tuby pneumatycznej z Perły, Pala Ferry, Pokój nr. 23, kabel na plaży, szałas potu Locke'a, grób Eko, pole golfowe itd...
Moje pytanie w związku z powyższym brzmi:
Czy tak dużo nieodkrytych miejsc jest w grze, czy po prostu nie są one wprowadzone do gry? Myślę, że im więcej w grze jest miejsc, tym jest ona lepsza, obszerniejsza. Więc czy to my za słabo szukamy czy to wy za słabo wprowadzacie miejsca? :)

Ostatnie 2 pytania raczej nie na ten dział, ale mam nadzieję, że odpowiecie :) Pozdrawiam :D
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: FAQ

Postprzez UnsweetenedCoffee » 15 cze 2008, 22:39

wielkie dzieki :*
zainstalowalam mozille i wszystko dziala jak nalezy
Avatar użytkownika
UnsweetenedCoffee
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 12
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Wejherowo
Ulubiona postać: Charlie

Re: FAQ

Postprzez Gaw » 15 cze 2008, 23:38

UnsweetenedCoffee, używasz IE6, mogą a nawet wystąpią różne problemy. Zrób dobrze dla swojego komputera i przeskocz na Firefoxa ( http://www.firefox.pl ), Operę lub przynajmniej nowsze IE (chociaż na tym też nie będzie do końca ok).

(o, długo pisałem posta, widzę że już masz :) )

Teraz Matt :)
1. Chodzi o określoną liczbę wizyt, nie pamiętam dokładnie, ale dosyć szybko Ci to wskoczy.
2. Wszystko wejdzie w miejsce obecnego, koniec gry nie jest zdefiniowany, osiągnięcie wszystkiego jest praktycznie niemożliwe, ale to co uda Ci się zdobyć/odkryć w jakiejś części zostanie - chodzi o listę odkrytych miejsc, czy osiągnięcia. W 2 sezonie będzie się wszystko odkrywać na nowo, ale to głównie ze względu na duże zmiany, własne zestawy namiarów na miejsca dla każdego gracza itp. itd. Nie martw się tak o to, bo nowy sezon nie rozpocznie się wcześniej niż za 2 miesiące.
3. Wszystko odkryte masz pokazane pewnie wiesz gdzie, ale staram się utrzymywać stan, gdzie zawsze jest coś do odkrycia, m.in. dlatego jest parę miejscówek robionych na siłę, typu niedawno znalezione "???" (te miejsce przeleżało parę tygodni i nikt nie znalazł).
4. Przejechaliśmy cały serial klatka po klatce szukając odpowiednich ujęć. W tej chwili nazbierało się tego koło 650. Może się zdarzyć sytuacja, że coś zostało pominięte (muszę sprawdzić ten wylot tuby), może się zdarzyć że te "oczywiste" miejsca czekają na jakieś większe atrakcje (tutaj chodzi m.in. o pole golfowe, które by się zmarnowało jakby je wrzucić bez jakiejś fajnej mini-gierki), ale najczęściej po prostu nie idzie złapać miejsca, żeby nikt nie latał po ekranie - chodzi tu m.in. o Pala Ferry, które prawdopodobnie pojawi się tylko z nocnymi zdjęciami, grób Eko, czy ogród Sun. Na starcie sezonu było koło 5 miejsc, teraz jest w okolicach 50 i ciągle rośnie - to jest wyścig z czasem, żeby stawiać nowe zanim wszystko zostanie znalezione, ale jakoś to idzie.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: FAQ

Postprzez Lady_Unpredictable » 16 cze 2008, 21:14

O co chodzi w "znalezionych miejscach"?
Trzeba szukac jakichs nowych nieodkrytych przez nikogo miejsc? Jesli tak, to jak to zrobic?
Widze ze kazdy ma prawie jakies znalezione miejsce ale ja jakos mam w tym miejscu 0

Sorry jesli to glupie pytanie, ale jestem tu nowa, a w poradniku nic nie widze na ten temat

Myslalam ze trzeba szukac takich miejsc jak np Black Rock, ale juz tam bylam i nadal mam 0 znalezionych miejsc wiec chyba chdzi o cos innego
Avatar użytkownika
Lady_Unpredictable
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Sawyer

Re: FAQ

Postprzez Matt777 » 16 cze 2008, 21:42

Tak, chodzi o miejsca typu Black Rock, skoro tam byłaś to masz je w znalezionych miejscach, poczekaj trochę, chyba zliczają się dopiero w nocy. Żeby sprawdzić czy masz znalezione to wejdź na profil -> znalezione miejsca, a na rankingu i na Ludzie zliczają się co noc.

Szukasz miejsc znalezionych przez innych i nie znalezionych, te drugie znaleźć trudniej :) Mi się jeszcze nie udało znaleźć żadnego nie odkrytego miejsca, ciągle te odkryte kilka miesięcy temu xD :)

pozdrawiam 8)
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: FAQ

Postprzez Kyś » 17 cze 2008, 15:56

Jak się robi ankietę w temacie? xD
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: FAQ

Postprzez Simao » 17 cze 2008, 19:28

Proste, jak zaczynasz tworzenie zupełnie nowego i odrębnego tematu poniżej okienka Temat i Wypowiedzi (tam gdzie zawsze strzeba coś wpisać) masz takie coś jak opcje a obok w innej zakładce właśnie tworzenie ankiet. Tam już wiadomo wypełniasz wg. podpunktów.

W skrócie szukasz na dole :D
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: FAQ

Postprzez Kyś » 18 cze 2008, 11:14

Ano xD dzięki Simao ^^
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: FAQ

Postprzez Matt777 » 20 cze 2008, 14:33

1. Co to jest Ratio?

2. Słyszałem że jest w grze jakaś klinika, ale w miejscach znalezionych jej nie ma, w ogóle w serialu nie przypominam sobie żadnej kliniki... więc, o co chodzi? :)
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: FAQ

Postprzez Simba » 20 cze 2008, 14:57

1. Stosunek wygranych walk do przegranych przez ilość walk czy jakoś tak, wzrasta jak wygrywasz , opada jak przegrywasz w walkach.
2. Chyba dodatkowe rzeczy to dobrze? W tej grze są np. MacDonald a nie ma w serialu Dół Banitów a nie ma w serialu, to dla rozrywki bo jakby dodać same miejsca z serialu to się skończą. Ale wracając do kliniki to ona jest taka sobie dla satysfakcji nie ma w miejscach bo po co, ale masz satysfakcje że tam byłeś, a może z czasem coś będzie dawała...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: FAQ

Postprzez Matt777 » 20 cze 2008, 15:37

Heh nie mówię że to źle, to bardzo dobrze, tylko tak pytałem :)

A co do dołu banitów to myślałem że jest to ten dół co go Ana-Lucia wykopała :D
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: FAQ

Postprzez Simba » 20 cze 2008, 15:55

Jest to dół wykopany przez Gawa i uwięzioni są w nim wszyscy userzy z Banami ;]
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron