Egzaminy gim 2008

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez jednooki_swierku » 12 cze 2008, 17:18

Jeżeli chcesz mieć robotę i tyrać za marne grosze wybierz technikum i nie idź na studia.
Jeżeli nie chcesz tyrać i studiować idź do liceum.

Liceum i technikum to praktycznie to samo, tyle że w technikum masz więcej przedmiotów, marnujesz rok więcej w szkole i masz (moim zdaniem, nie kierujcie się nim jak mi nie ufacie) lżej. Do technikum idą zwykle ci, którzy chcą robić po zakończeniu szkoły. Nie wyedukujesz się tam tak dobrze jak w liceum. Nasłuchałem się już dużo od kolegi, który chciał mi wmówić, że w technikum ma ciężej. Za każdym razem dostarczał mi argumentów przeciwnych :). Ostatnio przyszedł do mnie, bo mu się komputer zepsuł a miał zrobić prezentację w Power Poincie. Oczywiście sam mu ją zrobiłem, całe czetery slajdy. Prezentacja była po polsku ... na niemiecki :). Mówił mi później, że dostał piątkę, a połowa klasy lufy, bo się nie pofatygowała. Kolega ów uczęszcza do technikum górniczego. Ja w liceum nie miałem zbyt ciężko, ale to dlatego, że jestem taki mądry. Na szczęście mam już je za sobą i teraz tylko dostać się na studia. W chwili obecnej tyram na magazynie za minimalne (a co mam robić w wakacje). Jest ciężko i teraz już wiem, że nie chce pracować fizycznie w przyszłości. Choice is yours.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez Simao » 12 cze 2008, 18:03

Nie no świerku ale żeś mowę walnął, jestem pełen podziwu. :)

Potwierdzam prawie wszystko co Świerku powiedział. Mam wrażenie że do technikum chodzą osoby które nie w pełni profesjonalnie traktują chodzenie do tejże szkoły. Owszem nie wykluczam jest kilkunastu na "klasowym poziomie" bardzo angażujących sie w to co robią bo wiadomo, że (na to nie ma siły) żeby coś osiągnąć trzeba obkuwać i byś w miare systematycznym (z tą systematycznością to różnie bywa wiadomo każdy na własnym przykładzie to może stwierdzić). Nic nie dzieje sie bez przyczyny więc jak sie przyłożycie to wszystko pójdzie. Wiadomo. Często słyszę, że ktoś ma problemy z dostaniem sie do klasy wyższej ale jeszcze częściej słyszę, że dorabiają sie tego z powodu własnego lenistwa. A jak już rozmawiam z takim delikwentem to mówi że w liceum byłoby mu łatwiej (zależy od profilu). Co prawda przedmioty techniczne są bardzo ciężkie ale są (może ktoś sie nie zgodzi /a raczej na pewno/) też rozszerzenia w liceum które niekiedy też są trudne. Nie sądze żeby każdy "słabiak" czy nawet "master'" z technikum poradziłby sobie na np. chemii rozszerzonej czy też historii (zależy u kogo i od kogo).

Ja osobiście wybieram liceum chociaż interesowały mnie dwa profile w techniku które były bardziej atrakcyjne niż lic. Niestety z powodu braku tych profilów blisko mojego miejsca zamieszkania byłem zmuszony złożyć papiery do liceum ale teraz nie żałuje.

Proste, chcecie mieć od razu prace i uważacie że sobie na tym etapie w którym jesteście poradzicie sobie w technikum to - do technikum. Natomiast, jeśli nie jesteście zdecydowani ale ambitni to do liceum. No chyba że jesteście lebrami, koniowałami i nie chce wam sie uczyć to do zawodówy marsz.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez Blucyfer » 12 cze 2008, 20:31

Haha, 50 pkt mam. No, Oxfordzie, PRZYBYWAM!
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez Yona » 12 cze 2008, 20:34

87.
39 z matmy i 48 z polskiego prawdopodobnie, ale pewna to nie jestem.
W sumie będę miała coś koło 170, w porywach (zależnie od szkoły i czy wolontariat zaliczą) do 175.
I teraz tylko czekać na wyniki ze szkół. Bylebym się dostała tam gdzie chcę, bo pewna tego to ja nie jestem xD.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez Gaw » 13 cze 2008, 12:30

Simao napisał(a):Potwierdzam prawie wszystko co Świerku powiedział.


Ja wszystko oprócz:

jednooki_swierku napisał(a):jestem taki mądry.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez Przemas » 13 cze 2008, 14:45

JA dopiero dzisiaj wyniki poznałem, ale źle nie jest :D Mam 95 punktów, 49 z mat-przyr i 46 z humanistycznego, liczyłem na jakieś 92 - 94, więc nawet trochę powyżej oczekiwań.
Avatar użytkownika
Przemas
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ulubiona postać: Jack

Re: Egzaminy gim 2008

Postprzez ol3czka » 15 cze 2008, 14:51

a ja mam 92 :D (szpaner) 48 matma 44 human więc się dostaną do tego do którego chcę :D

razem wyjdzie mi 170 :D
Avatar użytkownika
ol3czka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 17
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Opole
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron