Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Rachel » 09 sie 2009, 23:13

on umie Elu, zdolny z niego chłopiec :}

wiec moim dziwactwem jest to, że nie mam dziwactw :P
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez EluChaa » 09 sie 2009, 23:19

Robin napisał(a):Ja umiem tylko pisać D: sasasa

nie kozacz!! xD ja też łumiem :P
Rachel napisał(a):wiec moim dziwactwem jest to, że nie mam dziwactw :P

kłamczucha xD

a sobie przypomniałam jeszcze jedno
- jak sobie zrobie herbate to łyżeczka nie może przygniatać do dna woreczka z herbatą- nie wiem czemu xD
Avatar użytkownika
EluChaa
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 0
Dołączył(a): lipca 2009
Lokalizacja: stolica disco-polo

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Generał Kajzera » 10 sie 2009, 00:03

Ja nie pije herbaty
Dobrze się pali :DD
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez EluChaa » 10 sie 2009, 01:58

No i wydało się dziwactwo Pufa xD
Avatar użytkownika
EluChaa
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 0
Dołączył(a): lipca 2009
Lokalizacja: stolica disco-polo

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 09 kwi 2010, 13:24

Pobawię się w archeologa..

- mam świra na punkcie wszystkich dźwięków ustnych, tj. cmokania, mlaskania, siorbania.. i mam ochotę udusić sprawcę tych dźwięków
- zasypiam tylko przy włączonym radiu
- często coś zaczynam mówić, a potem nie kończę czym denerwuję swoich rozmówców :)
- nie lubię gdy ktoś nadmiernie przeklina
- mam udawaną sklerozę
- uwielbiam nocne burze z błyskawicami
- nie jadam śniadania
- nie lubię rozmawiać przez telefon i pisać smsów
- nie lubię pająków z 'grubymi' nogami, mój brat hoduje ptaszniki :)
- palę papierosy, ale kiedy ktoś pyta czy palę to mówię, że nie, bo się tego wstydzę
- gdy znajomy obok mnie przechodzi i nie chce z nim gadać udaję, że rozmawiam przez telefon
- często na wykładach z kolegą śpiewamy sobie po cichu piosenki
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Skrzynia » 09 kwi 2010, 13:27

- W każdej wolnej chwili siadam przy komputerze i włączam LO 8)
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Astral » 09 kwi 2010, 13:43

Mary napisał(a):- mam świra na punkcie wszystkich dźwięków ustnych, tj. cmokania, mlaskania, siorbania.. i mam ochotę udusić sprawcę tych dźwięków
- nie jadam śniadania

Ja także, ja także.

Mary napisał(a):- uwielbiam nocne burze z błyskawicami

A to najbardziej :o Uwielbiam coś takiego. Ogólnie lubię burze.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Blucyfer » 09 kwi 2010, 14:37

Mary napisał(a):- mam świra na punkcie wszystkich dźwięków ustnych, tj. cmokania, mlaskania, siorbania.. i mam ochotę udusić sprawcę tych dźwięków
- nie jadam śniadania



doooookładnie. Jak ja słyszę np. chrapanie, to mam ochotę zabić. Puszczają mi wszystkie hamulce. :evil: :evil:
Jak ktoś nie potrafi jeść, to niech w ogóle nie je. Albo przez słomkę do ciała :F.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Talib » 09 kwi 2010, 15:55

se zainwestuj w stopery i po problemie :roll: :mrgreen:
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Blucyfer » 09 kwi 2010, 18:46

Idź zmień nick.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 09 kwi 2010, 18:59

Roundup napisał(a):se zainwestuj w stopery i po problemie :roll: :mrgreen:

Założę się, że jesteś jednym z tych generatorów dźwięków. :?
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Talib » 09 kwi 2010, 19:23

A tego to ja nie wiem bo nie słyszę :D

Wiem że jestem jednym z tych którzy sobie wkładają (mhm)
stopery do uszu, gdy jakieś dźwięki nie pozwalają spokojnie spać.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 09 kwi 2010, 19:43

Noo
Ostatnio edytowano 09 kwi 2010, 20:05 przez Isa, łącznie edytowano 1 raz
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Grom » 09 kwi 2010, 19:45

Astral napisał(a):
Mary napisał(a):- uwielbiam nocne burze z błyskawicami

A to najbardziej :o Uwielbiam coś takiego. Ogólnie lubię burze.


Mam założyć swój fanklub? :D
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Talib » 09 kwi 2010, 20:02

Mary, chodziło mi o te dźwięki które nie pozwalają zasnąć :P
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron