Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 09 kwi 2010, 20:07

Ale o co chodzi? :DD
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Generał Kajzera » 09 kwi 2010, 20:21

ale wy jesteście dziwni...
. . .
ja lubię burze, mgłę, deszcz. Słoneczne dni z lekkim wietrzykiem... Wtedy to siadam na przystanku tramwajowym i rozmyślam nad tym jaki ten świat jest beznadziejny... i sączę tęczową colę z Biedronki i jest impreza . . .
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez ToniPawel » 12 maja 2010, 15:58

- Wszędzie biorę ze sobą ze sobą piłkę
-Gdy muszę wstać na określoną godzinę to budzę się w sam raz
-Gdy idę spać to sprawdzam czy drzwi są zamknięte
-Telefon zawsze wkładam do tej samej kieszeni
-Po wyjściu z domu sprawdzam z 100000 razy czy drzwi są zamknięte
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 26 maja 2011, 01:05

- nie lubie pleców
- mam system sekundowy przy sikaniu
- jak jest mi smutno to gadam do siebie, smieje sie, ide biegać
- często noszę dwie pary skarpetek, przez buty ktore ciągle dziurawily mi skarpetki, butów tych juz dawno nie mam, przyzwyczajenie zostalo
- jestem pedantka
- strzelam kostkami, trzymam sie za ramiaczko od torby, zaczesuje ręką wlosy, bawie sie słuchawkami, telefonem, naciągam języki od butów, poprawiam pasek, spodnie, zapinam, odpinam guziki gdy sie denerwuje
- brzydzą mnie stopy
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 26 maja 2011, 01:06

Podwójny post.
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Blucyfer » 26 maja 2011, 06:45

Mary napisał(a):- mam udawaną sklerozę


Haha, o dziwo wiem o co chodzi.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Isa » 26 maja 2011, 19:10

- jeszcze udawana niewiedza, jak nie chce mi sie komuś czegoś tłumaczyć, mówić :D
Isa
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Oskar159 » 02 sie 2011, 21:56

Trzęsą mi się ręce jak nalewam sok,czy inną rzecz która jest w cieczy czy jak pisze na klawiaturze czy po prostu mam ręce w powietrzu . Beż powodu pociągam nosem nawet jak nie mam kataru. Wszystkie rzeczy telefon, portfel czy inne drobne rzeczy nosze tylko i wyłącznie w prawej kieszeni. i jeszcze jedno praktycznie jak jestem sam to zawsze rozmawiam ze sobą praktycznie o pierdołach :) ,że się tak wyrażę
Avatar użytkownika
Oskar159
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 16
Dołączył(a): sierpnia 2011
Lokalizacja: Radomsko
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Shiroyasha » 10 sie 2011, 13:39

Oskar159 napisał(a):Trzęsą mi się ręce jak nalewam sok,czy inną rzecz która jest w cieczy czy jak pisze na klawiaturze czy po prostu mam ręce w powietrzu . Beż powodu pociągam nosem nawet jak nie mam kataru. Wszystkie rzeczy telefon, portfel czy inne drobne rzeczy nosze tylko i wyłącznie w prawej kieszeni. i jeszcze jedno praktycznie jak jestem sam to zawsze rozmawiam ze sobą praktycznie o pierdołach :) ,że się tak wyrażę



z Tymi drgawkami to powiem jedno - za długie przerwy w piciu
kumpel też tak ma - ale jak wypije to mistrz polewania
Shiroyasha
 

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Ursulla » 10 sie 2011, 15:27

Mary zapomniałaś dodać, że brzydzi Cie słowo pacha. ^^
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Rachel » 10 sie 2011, 16:20

Shiroyasha napisał(a):
Oskar159 napisał(a):Trzęsą mi się ręce jak nalewam sok,czy inną rzecz która jest w cieczy czy jak pisze na klawiaturze czy po prostu mam ręce w powietrzu . Beż powodu pociągam nosem nawet jak nie mam kataru. Wszystkie rzeczy telefon, portfel czy inne drobne rzeczy nosze tylko i wyłącznie w prawej kieszeni. i jeszcze jedno praktycznie jak jestem sam to zawsze rozmawiam ze sobą praktycznie o pierdołach :) ,że się tak wyrażę



z Tymi drgawkami to powiem jedno - za długie przerwy w piciu
kumpel też tak ma - ale jak wypije to mistrz polewania


Mam tak samo :( ofc z trzęsącymi rękami [ przyp. red. ]
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Oj tam » 10 sie 2011, 22:28

Rachel napisał(a):
Shiroyasha napisał(a):
Oskar159 napisał(a):Trzęsą mi się ręce jak nalewam sok,czy inną rzecz która jest w cieczy czy jak pisze na klawiaturze czy po prostu mam ręce w powietrzu . Beż powodu pociągam nosem nawet jak nie mam kataru. Wszystkie rzeczy telefon, portfel czy inne drobne rzeczy nosze tylko i wyłącznie w prawej kieszeni. i jeszcze jedno praktycznie jak jestem sam to zawsze rozmawiam ze sobą praktycznie o pierdołach :) ,że się tak wyrażę



z Tymi drgawkami to powiem jedno - za długie przerwy w piciu
kumpel też tak ma - ale jak wypije to mistrz polewania


Mam tak samo :( ofc z trzęsącymi rękami [ przyp. red. ]


To widze ze nie tylko jedna hot 13 tak ma ;)
Oj tam
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 32
Dołączył(a): grudnia 2010
Lokalizacja: Rożnowo
Ulubiona postać: Alex

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Ursulla » 11 sie 2011, 14:37

Oj tam napisał(a):
Rachel napisał(a):
Mam tak samo :( ofc z trzęsącymi rękami [ przyp. red. ]


To widze ze nie tylko jedna hot 13 tak ma ;)



ja mam nie tak. Mi się trzęsą cały czas, im tylko jak nalewają czegoś. Nie kłam
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Oj tam » 11 sie 2011, 15:00

Ursulla napisał(a):
ja mam nie tak. Mi się trzęsą cały czas, im tylko jak nalewają czegoś. Nie kłam



Oskar159 napisał(a):czy jak pisze na klawiaturze czy po prostu mam ręce w powietrzu .


Nie tylko jak nalewają ;>
Oj tam
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 32
Dołączył(a): grudnia 2010
Lokalizacja: Rożnowo
Ulubiona postać: Alex

Re: Dziwactwa, nawyki, przyzwyczajenia itp.

Postprzez Rachel » 11 sie 2011, 22:19

No, najgorzej jak się słodzi coś ;x
Avatar użytkownika
Rachel
Świnki trzy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 54
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Podhale
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron