Dymek

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: Dymek

Postprzez Warda » 28 cze 2010, 01:05

No chodzi o to, ze przerzuca Cie dymek i giniesz przez to, czekasz godzine i startujesz z miejsca, w ktore Cie przerzucil, a frytki dla mnie to oczywiste, ze musza byc tak dla dyskryminacji, ze jestem lepszy.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Dymek

Postprzez Shiroyasha » 28 cze 2010, 08:24

Locka w pierwszym sezonie dymek przeniósł z punktu A do B i jakoś Locke przeżył
Ja tam myślę że dymek powinien zniknąć z mapy - to po pierwsze
Shiroyasha
 

Re: Dymek

Postprzez Astral » 28 cze 2010, 09:18

Meisters napisał(a):Locka w pierwszym sezonie dymek przeniósł z punktu A do B i jakoś Locke przeżył

Nie przypominam sobie nic takiego. A dymu nie usuwać w żadnym wypadku, ciekawe urozmaicenie, tylko jak mówię ten z 1 sezonu był o wiele lepszy i wystarczyło by go przywrócić.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Dymek

Postprzez virek36 » 28 cze 2010, 10:59

Over There napisał(a):
Olek napisał(a):To mogłoby działać jak jakaś trąba powietrzna że wyrzuca Cie po prostu w którymś kierunku i tyle. Np.stoisz koło Kate i może Cie wyrzucić np. koło Sawyera albo Eko.


To uwierz ale ludzie latali by do dymka i go ganiali a nie on ich i mając nadzieje że wyrzuci ich w kierunku w którym zamierzają iść... np. z zadania jakiegoś... więc mi się wydaje że to słaby pomysł...


Nie, nie, i jeszcze raz nie :D niech dym nie wypiernicza nikogo na takie odległości :P co staniemy koło hugo i nagle jestesmy u juliet nie nie to nietrafiony pomysł :P Popieram scorpa :P dla mnie ciekawe by było ze dymek byłby niewidoczny to sie zgadzam ze wszystkimi ale zeby mozna było go przepłoszyć, np idzie 8 odob z drużyny dymek atakuje i normalnie niech dymak ma 300-500 hp i normalna walka, jak zbijemy mu hp to on niech ucieknie my dostaniemy exp a jak nie to trup ściele się gęsto :P teraz z tego co słuszałem że dymek atakuje jak dzik/niedźwiedź, mało ciekawie ale taki z walka mi by sie bardziej podobał, może to tylko moje zdanie :D
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Dymek

Postprzez Astral » 28 cze 2010, 11:03

Jak wyobrażasz sobie walkę z dymkiem? o_O Przecież kule na niego nie działają, będziesz na niego krzyczeć?
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Dymek

Postprzez virek36 » 28 cze 2010, 11:06

Astral napisał(a):Jak wyobrażasz sobie walkę z dymkiem? o_O Przecież kule na niego nie działają, będziesz na niego krzyczeć?


a ja wiem jakoś można to pewnie rozwiązać, możemy troszke odejść od serialu :D a kto przeżył spotkanie ( mam na mysli że dymek zaatakował tą osobę) z dymkiem z losta, Mr. Eco padł i wiele innych :P a tutaj dymek walnie 86 i zostaje Ci 14 hp :D jak juz dopadł jakas osobe to powinien zatłuc, a nie jakieś muśnięcie :D
może u nas by działała amunicja :D ciekawie by było, walka z dymkiem :D
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Dymek

Postprzez Gaw » 28 cze 2010, 11:37

Astral napisał(a):
Meisters napisał(a):Locka w pierwszym sezonie dymek przeniósł z punktu A do B i jakoś Locke przeżył

Nie przypominam sobie nic takiego. A dymu nie usuwać w żadnym wypadku, ciekawe urozmaicenie, tylko jak mówię ten z 1 sezonu był o wiele lepszy i wystarczyło by go przywrócić.


Jedyne różnice, to że go od razu widać i szybko chodzi, bo i gracze szybko chodzą. Jest sens zmieniać tylko to pierwsze.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Dymek

Postprzez Shiroyasha » 28 cze 2010, 11:38

za dużo chyba roboty z tym żeby dymek brał udział w walkach
tylko po to aby ludzie w grupce siedzieli na środkowych kwadratach mapy i z nim walczyli dla expa
co do mojego stwierdzenia - "Ja tam myślę że dymek powinien zniknąć z mapy"
chodziło mi o to żeby znikł z mapy ale nie z gry
czyli niewidoczny
ale chyba ktoś nie zrozumiał :(
a z tym przesuwaniem to nie musi być wcale na takie odległości - po prostu na jakieś 4 kratki w jakąś stronę i dead - ale po co ?
Shiroyasha
 

Re: Dymek

Postprzez virek36 » 28 cze 2010, 14:43

Pewnie i by chodzili w grupkach, no ale trzeba było by tak zrobić żeby 90% walk dymek wygrywał :d żeby było trudno :P Była by to napewno radoch i ciekawostka :P
Zobaczymy co gaw powie czy da rade cos takiego, i czy bedzie chcial to zrobic :P
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Dymek

Postprzez AR Reprezentant » 03 lip 2010, 20:16

Sprawcie najpierw, żeby ten dymek najpierw działał, a nie wymyślacie jak go urozmaicić, bo to jest kolejna porażka. Dym ogólnie nie zabija...( tak byłem "odbezpieczony"). Stoję w jego centrum i nic, 1 min później mogę dalej się poruszać i mam tyle siły ile miałem przed wejściem.
AR Reprezentant
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): marca 2010

Re: Dymek

Postprzez Astral » 03 lip 2010, 20:22

Zabija, sprawdziłem. Za mało "w nim" siedziałeś, czy coś. W każdym razie działa
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Dymek

Postprzez Simba » 03 lip 2010, 20:32

U mnie było podobnie. Stałem szedł do mnie wlazł na mnie ale tak jak to powiedzieć w 75% bo widzialem kawalątek swojego kwadratu i nic mi nie zrobił nawet 1hp nie zabrał... natomiast do kolegi lazł i kolega sam wlazł na niego ten mu nic nie chciał zrobić to gonił go z 3 pola aż mu zostało 14hp a później ranny się stał. Więc on działa tak jakby mógł a nie chciał... ja bym dodał tak jak było w poprzednim sezonie że wielkie koło podwojne widziane dopiero w pobliżu dymka i wtedy nie byłoby żadnych problemów.
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Dymek

Postprzez Yona » 04 lip 2010, 00:50

Dymek w serialu biegał często, zabijał rzadko, prawda :))?
Przykro mi, BoArze, widocznie Ciebie chciał tylko przelecieć, nie licz na telefon.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Dymek

Postprzez virek36 » 04 lip 2010, 15:02

Over There napisał(a):U mnie było podobnie. Stałem szedł do mnie wlazł na mnie ale tak jak to powiedzieć w 75% bo widzialem kawalątek swojego kwadratu i nic mi nie zrobił nawet 1hp nie zabrał...


Jeśli widziałeś kawalątek swojego kwadratu to nie byłeś w jego centrum, on ma "strefę zabijania" 1 kratkę w centrum a nie 9, a więc nie mógł Cię zranić, po prostu nie podobałeś mu się i uciekł :D

Mnie omija z daleka, ani razu na odległość 20 kratek nie był ode mnie, odpycham go bardziej :D
Avatar użytkownika
virek36
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 80
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Poland, Wrocław, Legnica, Chojnów
Ulubiona postać: Jack

Re: Dymek

Postprzez Dlaczego AR » 09 lip 2010, 10:28

Dym zabija nawet gdy jestem w bezpiecznym miejscu ?
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron