Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

II tura wyborów prezydenckich. Prezydentem zostanie:

Ankieta wygasła 05 lip 2010, 15:30

Bronisław Komorowski
19
83%
Jarosław Kaczyński
4
17%
 
Liczba głosów : 23

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Blucyfer » 02 lip 2010, 11:47

no, rzeczywiście ciekawa, skopiowała z jakieś strony.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Kyś » 02 lip 2010, 12:48

BlooD napisał(a):no, rzeczywiście ciekawa, skopiowała z jakieś strony.


Ju gat tu bi faking kiding mi...noł noł noł, orly ?
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Blucyfer » 02 lip 2010, 12:54

spierdalaj .














masz na pocieszenie:

Obrazek
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Kyś » 02 lip 2010, 13:00

I dlatego właśnie to Ty masz u mnie największy szacunek...no, może większy ma tylko NN i Toudi...szacunek w sensie.


SPOILER:
Obrazek


Blo, pomyśl o zrobieniu forum o azjatkach i susan coffey :)
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Blucyfer » 02 lip 2010, 13:16

znasz ją?

PJONA!!!
to chyba najpiękniejsza kobieta świata :F
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Kyś » 02 lip 2010, 13:20

Nie, kliknąłem w obrazek, zobaczyłem że nazywa się Susan Coffey, znalazłem jej zdjęcie i wstawiłem żeby Ci zaszpanować....OCZYWIŚCIE ŻE JĄ ZNAM <PJONA>
Ostatnio edytowano 02 lip 2010, 13:25 przez Kyś, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Blucyfer » 02 lip 2010, 13:21

<PJONA>
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Yona » 02 lip 2010, 15:07

Sharon1916 napisał(a):2. Nie ufam politykom, te ich kampanie to nic innego jak zorganizowane akcje masowego nabijania ludzi w butelkę, a te ich programy, obietnice to po prostu stek kłamstw, tak uważam

Znajdź kraj, w którym tak nie jest. Wyłączając Pitcairn i ichnie wybory na burmistrza :D.
3. Mój jeden głos nic nie znaczy, on nie zapewni danemu kandydatowi ani sukcesu, ani jego brak nie spowoduje klęski, wybory prezydenckie wygrywa się różnicą tysięcy czy milionów głosów a nie jednego, dwóch czy kilkunastu

Miliony składają się z jednostek. Pomyśl, że ludzi takich jak Ty, jest co najmniej 30%. Czy 30% więcej/mniej nic nie zmienia?
4. Moje szczęście i dobrobyt zależą od mojej pracy, zaradności, inicjatywy, nie od wyborów. Po prostu to ja muszę się starać aby mi było w życiu jak najlepiej, politycy tu nie mają nic do rzeczy.

Nie wybierasz polityków po to, by Tobie było łatwiej. Wybierasz po to, żeby kraj był w lepszej sytuacji. Przecież to jasne, że jak się zmieni prezydent, to nie dostaniesz +3000zł do pensji. Nie tym rzecz.
Przecież nie chodzi mi o oczekiwania typu rozdawnictwo, ale np. obniżka podatków, tworzenie dobrego, prostszego, przejrzystego prawa...

Ale to nie jest tak, że oni nam zmniejszą podatki i oleją X milionów mniej. Te pieniądze muszą skądś się wziąć, a Polska nie ma zbyt wielu źródeł dochodu.
5. Niska frekwencja to także informacja dla polityków, opinii publicznej ile są warci politycy i to co robią. Od 1989r w jakichkolwiek wyborach tylko chyba 4 razy frekwencja przekroczyła 50%. W pozostałych ponad połowa obywateli uprawnionych do głosowania pokazała politykom (wszystkich opcji) ile są warci oni i ich obietnice. Skoro aż tak dużo niegłosujących to chyba coś nie tak, skoro aż ponad połowa obywateli nie została przekonana przez polityków do pójścia do urn, do walki o lepsze jutro (formalnie przecież chyba o to chodzi w wyborach, taki jest ich sens).

No jasne, lepiej siedzieć w dupie na domu, a potem narzekać na to, jak jest źle. No przepraszam, ale to jest najgłupsze z możliwych rozwiązań :). Te ponad 50%, które nie idzie głosować mogłoby dać wejście do parlamentu (z większością !) alternatywnej partii. Te 50% mogłoby coś zmienić. Gdyby chciało.


@Blu
No, ładna.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Blucyfer » 02 lip 2010, 15:15

Jaki z tego wniosek?

Obrazek





plus:

Obrazek



Te ponad 50%, które nie idzie głosować mogłoby dać wejście do parlamentu (z większością !) alternatywnej partii. Te 50% mogłoby coś zmienić. Gdyby chciało.


Ale nie zagłosowali z jakiegoś powodu. Może nie mieli zdania? Nie byli pewni? Może i tak powinni iść i wybrać byle kogo? To już lepiej siedzieć w domu na dupie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez Shiroyasha » 02 lip 2010, 15:36

Dla mnie nie ma różnicy czy jarek czy Bronisław
czy PiS czy PO czy ktoś inny
tylko żeby mieli większość w rządzie bo bez niej dużo nie zdziałają bo muszą iść na dupne układy i dużo czasu im zajmuje walka o stołki a nie o to aby coś zmienić

a teraz co ? wygra prezydent z jednej partii
większość w parlamencie przejmą inne partie
i prezydent będzie walił veto i pod koniec powie że rząd nic nie zrobił
jeśli chcesz zmian jakiś to sam idź na prezydenta, posła czy coś
bo tak to możesz narzekać
a nie ma nic gorszego niż narzekanie i nic z tym nie robienie
Shiroyasha
 

Re: Druga tura wyborów prezydenckich 2010.

Postprzez valkiria8 » 08 sie 2010, 11:05

Mój głos oddałam na Komorowskiego:) innej opcji nie ma :P
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron