Dr.House

Forum dla fanów innych seriali.

Re: Dr.House

Postprzez Gaw » 10 kwi 2009, 23:57

BlooD napisał(a):Oczywiście, że nowy, przecież nie będę Housa z lektorem oglądać, który psuje 90 procent żartów.


Ja tam nie wyobrażam sobie bez lektora. Leci to oglądam, a czytać czy myśleć przy tym mi się nie chce.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Dr.House

Postprzez Muzyk » 11 kwi 2009, 20:35

Toudi napisał(a):
Muzyk napisał(a):lektor w House'ie na AXN

Nawet mnie nie próbuj wkurzyć. AXN - niby stacja z serialami, a głos ich lektora budzi we mnie wściekliznę. Jeśli ruluje ich nawet lektor tvp to spali na dno. AXN ssie.

Jak oglądam serial to staram bardziej się skupić na fabule i g****no mnie obchodzi jaki głos ma lektor. Ja podczas oglądania 60 % słyszę głosu prawdziwych postaci, a lektor stanowi uzupełnienie. Takie oglądanie też tobie polecam.
Gaw napisał(a):
BlooD napisał(a):Oczywiście, że nowy, przecież nie będę Housa z lektorem oglądać, który psuje 90 procent żartów.


Ja tam nie wyobrażam sobie bez lektora. Leci to oglądam, a czytać czy myśleć przy tym mi się nie chce.


Zgadzam się z przedmówcą. Z reguły się nie chce czytać napisów. To też zaburza orientację w fabule.
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dr.House

Postprzez Toudi » 11 kwi 2009, 20:45

Muzyk napisał(a):i g****no mnie obchodzi jaki głos ma lektor

no to brawo, bo ziomek nawija przez dobre 3 kwadranse ;[
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Dr.House

Postprzez Generał Kajzera » 11 kwi 2009, 23:41

Teraz na AXN będzie 3 sezon, a juz się bałem że nie będzie . Przy ostatnim odcinku na tvp zasnąłem xD
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Dr.House

Postprzez Blucyfer » 12 kwi 2009, 08:31

Gaw napisał(a):
BlooD napisał(a):Oczywiście, że nowy, przecież nie będę Housa z lektorem oglądać, który psuje 90 procent żartów.


Ja tam nie wyobrażam sobie bez lektora. Leci to oglądam, a czytać czy myśleć przy tym mi się nie chce.


Muzyk napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą. Z reguły się nie chce czytać napisów. To też zaburza orientację w fabule.


A przy Loście to wam mama czyta napisy? Wes, Polska schodzi na psy. Przyznajcie sie, że macie problemy z czytaniem. My tu nie osądzamy!
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Dr.House

Postprzez Astral » 12 kwi 2009, 08:53

BlooD napisał(a):
Gaw napisał(a):
BlooD napisał(a):Oczywiście, że nowy, przecież nie będę Housa z lektorem oglądać, który psuje 90 procent żartów.


Ja tam nie wyobrażam sobie bez lektora. Leci to oglądam, a czytać czy myśleć przy tym mi się nie chce.


Muzyk napisał(a):Zgadzam się z przedmówcą. Z reguły się nie chce czytać napisów. To też zaburza orientację w fabule.


A przy Loście to wam mama czyta napisy? Wes, Polska schodzi na psy. Przyznajcie sie, że macie problemy z czytaniem. My tu nie osądzamy!

A ja też się z nimi zgadzam, generalnie to wolę napisy, ale w lost trzeba uważać cały odcinek by nic nie przegapić a House a to taki luźniejszy serialik do obejrzenia z lektorem, poza tym nie chcę mi się też czytać co chwile medycznych terminów
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Dr.House

Postprzez Muzyk » 12 kwi 2009, 11:18

BlooD napisał(a):A przy Loście to wam mama czyta napisy? Wes, Polska schodzi na psy. Przyznajcie sie, że macie problemy z czytaniem. My tu nie osądzamy!


Nie oglądam lostów z napisami, albo po angielsku albo z lektorem.
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Dr.House

Postprzez Warda » 22 kwi 2009, 22:15

Ja po angielsku ogladalem 1 i 2 sezon Losta :p. A teraz mam 1-3 sezony House'a i bede mial 4 i 5, ogladam z napisami i ledwo nadazam czytac, bo te teorie ich tak szybko komentuja, wiec sugeruje z lektorem rzeczywiscie ;p. a serial jest supcio ;D
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Dr.House

Postprzez sasza-komputer » 18 maja 2009, 20:34

Ciekawy serial - przyznam to.
Avatar użytkownika
sasza-komputer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 45
Dołączył(a): kwietnia 2009
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron