Do kiedy?

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Do kiedy?

Postprzez Rambo » 13 gru 2008, 02:37

Gaw szeryfie powiedz do kiedy ma trwać sezon wakacyjny? tak uczciwie, bo nie bardzo wierzę w pierwszy stycznia.
Poza tym wole żeby trwał dłużej, żeby najlepsza drużyna sezonu mogła nadrobić starty w stosunku do pseudofaworytów a ostatnio nazwać ich można leniwcami z kompleksami. Gra trzech graczy raptem.
Wiem że jest to spowodowane znudzeniem. Twierdzę jednak, że drużyny i ludzie starający się na konie c sezonu powinni otrzymywać więcej respa, za wszelkie czynności, np. +15 %.
Chce im się właśnie wtedy kiedy inne tuzy zrezygnowały całkowicie.
Jeżeli do tych zmian nie dojdzie końcowe wyniki okażą się w konsekwencji niewymierne. Każdy widzi jaka przepaść dzieli Lost.Lo od Armii, nie mówiąc że Groove Street czy Legion są w tym momencie lepszymi ekipami i w walkach i w respie. LO podtrzymuje tylko Lopi, Grav i 2X CC.
Szanuje takich zawodników jak Cheyenne, którego jak na ironie nie ma w top 10 a wg. mnie powinien być w czołówce. Śmieszny i bzdurny jest ten ranking. O wiele chętniej widziałbym Cheyenna spoza top 10 w mojej ekipie niż Lopiego, który 1sze miejsce zajmuje a do żadnej rywalizacji się nie nadaje. Punktowanie w sezonie wakacyjnym było do niczego. Powinno to ulec zmianie. Jeżeli ktoś tego nie widzi tzn., że jest skorumpowany, albo głupi.

ps. Albo nie ma czasu:)
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Do kiedy?

Postprzez Blucyfer » 13 gru 2008, 03:33

Hannibal napisał(a):Gaw szeryfie powiedz do kiedy ma trwać sezon wakacyjny? tak uczciwie, bo nie bardzo wierzę w pierwszy stycznia.



Just believe it. 1 styczeń nie jest dokładną datą, ale coś w okolicach sylwestra.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Do kiedy?

Postprzez No_name » 13 gru 2008, 11:41

Hannibal napisał(a):Twierdzę jednak, że drużyny i ludzie starający się na konie c sezonu powinni otrzymywać więcej respa, za wszelkie czynności, np. +15 %.
Chce im się właśnie wtedy kiedy inne tuzy zrezygnowały całkowicie.

Mimo, iż zwykle zgadzam się z Twoimi wypowiedziami, tym razem uważam, że pomysł jest kompletnie bez sensu. Jak ktoś na coś pracował kilka miesięcy i na koniec sobie odpuszcza, to nie znaczy, że jest gorszy od kogoś kto gra cały czas, jednak uzyskuje gorsze wyniki.
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Do kiedy?

Postprzez Rambo » 13 gru 2008, 12:50

No dobra też to przeczytałem jeszcze raz i wydaje się bez sensu. Trzeba by o tym powiedzieć jeszcze przed rozpoczęciem wakacyjnego, a tak to trochę za późno.

Chociaż może na przyszłość coś takiego by się wprowadziło? Na drugi sezon? Jeżeli kiedyś ten drugi sezon tez tak się wszystkim znudzi jak ten wakacyjny to tych "wiernych" możnaby promować.

Może to i głupie. Nie będę się kłócił. Z nudów napisałem.

Tymi głupimi i skorumpowanymi proszę się nie przejmować. Miałem zły humor w nocy. Przesadziłem.

Dobrze że jest to forum VIP. Przynajmniej nie wszyscy widzą jak palne jakąś głupotę:)
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Do kiedy?

Postprzez jednooki_swierku » 13 gru 2008, 22:52

Piłeś? Nie pij dziś już więcej.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Do kiedy?

Postprzez Gaw » 19 gru 2008, 18:12

Są 2 opcje, wcześniejszy koniec i dłuższa przerwa albo to dalej ciągnąć przez większość stycznia. Miałem skończyć drugi przez grudzień, ale oczywiście nie wyszło z netem.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron