Dharma Food Labels

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Dharma Food Labels

Postprzez Grom » 10 lip 2009, 12:19

No więc podczas przeszukiwania globalnej sieci znalazłem takie ciekawe "zaczątki" replik Dharmowego jedzonka:

http://www.fanpop.com/external/1457115

Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

PS. Ciekaw jestem czy komuś będzie chciało się coś z tego zrobić...
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: Dharma Food Labels

Postprzez Generał Kajzera » 10 lip 2009, 12:28

Ja na potrzeby filmu coś takiego zrobiłem z wodą i wódką. Ale niestety film się nie zmontował :( ( jakieś problemy z kompem i Movie Makerem). Za rok może uda mi się wziąć udział w konkursie 4815blablabla.pl
A miałem szanse wygrać
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron