Czas na podsumowanie

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Czas na podsumowanie

Postprzez MerryM » 14 gru 2010, 14:19

2 sezon nieubłaganie dobiegł końca. Nadszedł czas na podsumowanie i dyskusje; co Wam się podobało, co nie, czego oczekujecie po kolejnym sezonie? Wszystkie uwagi mile widziane. :)
Avatar użytkownika
MerryM
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 19
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Talib » 14 gru 2010, 16:34

Fajnie było.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Blucyfer » 14 gru 2010, 17:17

Fajnie, lecz najgorzej w porównaniu z innymi sezonami.

Thumbs up if you agree.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Generał Kajzera » 14 gru 2010, 17:34

Fajne było ale:
Nie zająłem żadnego miejsca top 10
Nikt mnie nie kocha
Ludzie to boty... nawet nie odpowiadają na pw
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Makaveli » 14 gru 2010, 17:37

Jako że to mój pierwszy sezon to nie mam co narzekać;p bo w innych sezonach nie grałem.
Czego oczekuje w 3 sezonie ?

-skrócenie skradania się do max 30minut
-zdobywanie umiejętności tylko z wykonanych zadań, wyjątkiem są bronie
-większa ilość zadań i dodanie zadań np. Faradayowi lub Kate bo stoją bez sensu na tej mapie :P
-możliwość atakowania 10 drużyn lub więcej !!
- w miarę normalnie wprowadzanie broni do gry, tzn żeby nie było tak że na początku sezonu będę latać z s&w a na koniec sezonu znajdę "Walther PPK" który jest gorszy od glocka :mrgreen:

P.S Kiedyś miałem nawet w notatniku zapisane czego oczekuję w 3 sezonie w razie gdyby był taki temat jak ten, ale gdzieś mi ten notatnik przepadł:P Jeśli sobie coś przypomnę to dopisze.
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Mongoł » 14 gru 2010, 18:24

Sezon był piękny . Mam nadzieje że każdy kolejny będzie coraz lepszy :)
Avatar użytkownika
Mongoł
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Śląsk
Ulubiona postać: Kate

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Shiroyasha » 14 gru 2010, 18:59

Bang!
Shiroyasha
 

Re: Czas na podsumowanie

Postprzez Kames_ » 14 gru 2010, 19:18

A tam, czuję się niedoceniona w tym sezonie - wyjątkowo!
Avatar użytkownika
Kames_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 60
Dołączył(a): marca 2008
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron