Co to ma byc!

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: Co to ma byc!

Postprzez Eis » 15 sie 2008, 11:31

Obecnemu Gwardziscie!
Eis
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 340
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez mahuska » 15 sie 2008, 17:44

A ja mam jedno pytanie... jak my biedne szaraki możemy sprawdzić czy wszyscy czerwoni i niebiescy są uczciwi?? Nie oskarżając nikogo....
Avatar użytkownika
mahuska
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 7
Dołączył(a): maja 2008

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 15 sie 2008, 22:14

Co czerwoni mieliby z oszukiwania? :) Imho bezsensu.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Warda » 15 sie 2008, 22:15

No ale chyba o to chodzi, ze wy mozecie nas sprawdzac a my was nie xD
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 15 sie 2008, 22:27

To kolejny żart? Kiepski.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Zerba » 16 sie 2008, 00:06

Warda napisał(a):No ale chyba o to chodzi, ze wy mozecie nas sprawdzac a my was nie xD


-100/1
Avatar użytkownika
Zerba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 170
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Co to ma byc!

Postprzez Stach » 16 sie 2008, 09:08

Witam

Sprawa dotyczy też mojej drużyny, więc i mnie. Wiec zabiorę głos jako Ja i trochę też jako L. Po pierwsze jako L drużyny nie pozwolę na jechanie po mojej drużyny i jej członkach.

Kilka osób miesza z błotem Lucy na chacie i forum tylko dlatego ze myśleliście że może Was pobalować czy postarzyć :roll: : Ile osób zostało zbanowanych za to że dały komuś wodę? Nie przesadzajcie bo jedziecie po niej jakby zbanowała Wam Armie .

W ogóle nie poruszam sprawy już tej butelki bo chyba już została wyjaśniona ;)

Hanibal napisał(a):proponuje po prostu jednego moda wykluczyć z zabawy(każdy wie jakiego) bo sie kompromituje!



Nie przesadzajmy . To gra Gawa i on tu będzie "wykluczał" ludzi z zabawy. Jeżeli wybrał Lucy na to stanowisko to miał powody i jeżeli dalej jest modem to znaczy ze mu odpowiada prace jaką wykonuje.

A co to w ogóle za powód "bo sie kompromituje" Ty tak uważasz a inni myślą że wręcz przeciwnie. Ja uważam że BlooD i Świerku sie kompromitują na forum popisując sie w mojej opinii jakimiś żałosnymi dowcipami a jakoś nie proponuje ich wykluczać :roll:

Tak samo pomijam IMO durna wymianę zdań miedzy Gawem a BlooD miedzy wierszami o zamykaniu topiku jakby tego na gg nie mogli zrobić. Robią to tu na popis?

Gaw dziwisz się że jest 6 stron tematu jakby sobie nie mogli tego na priv załatwić a sam ucinasz równie inteligentną pogawędkę z Bloo. Jaka władza takie społeczeństwo

Jak jest jakiś problem to może postarajcie sie do rozwiązać w bardziej humanitarny sposób niż obelgi ;)

Robin napisał(a):2 moderatorów zdobywa nagminnie gracza dnia ludzie myślą że wszystko idzie po układach



yyy jakbym powiedział że ktoś nagminnie zdobywa gracza dnia to TY i Grav a nie Lucy i Grav (no chyba że te statystyki są zwałowane :roll:)

O modach myślą że po układach, A o Tobie myślą że po prostu wałujesz i naginasz regulamin.

Robin robisz wielkie jazdy w grze i sie cieszysz że dzięki Tobie znowu zmieniają regulamin. Na prawdę powód do dumy że trzeba zmieniać regulamin, żebyś nie przesyłał sobie apteczek od przyjaciół i itp.itd.. Dla większości niektóre sprawy są oczywiste i nie potrzebują mieć tego napisanego żeby czegoś nie robić.


Robin napisał(a):Nawet Bloo nie wiedział



A ON w ogóle coś wie? inna sprawa to co pytałeś go? Jakby Ci odpowiedział to by były te same układy o jakie oskarżasz moderatorów. Czyli informacje do których nikt nie ma dostępu.

Zerba napisał(a):Już w ogóle logicznie myśląc... rozpoczyajac walke z kims, kto ma tytul najsympatyczniejszego itd. usera na wyspie, rozpoczynacie walke z wiatrakami... do tego w jaki beznadziejny sposob.


Racja, jak jest jakiś problem to na pewno nie powinno sie go próbować rozwiązać wojną tylko na spokojnie a nie rozpoczynając od jakiś wulgarnych wyzwisk na chacie a potem na forum.

Może by sie ktoś kto oskarża Lucy wyjaśnił w czym problem przed zmasowanym atakiem w jej stronę?

Zerba napisał(a):ps: ja bym bardzo prosila modow + PF o zdefiniowanie o co dokladnie oskarzaja Robina i armie



a możesz nie wkładać do jednego worka modów i PF ? Bo mam inne zdanie niż szeroko pojęta elita i inne niż armia, a poczuwam sie że jestem "PF"

Gaw napisał(a):Ja też się zgadzam - czemu ktoś ma faworyzować swoją drużynę? Jeśli ktoś ma taką możliwość (np. ja) to jest praktycznie wyłączony z gry.



tylko praktycznie, ale level nabijasz dla drużyny, a ta drużyna w rankingu jest liczona i chyba wiesz ile jest punktów respektu za co? możesz tez leczyć wybranych ludzi itp. itd.

tylko jest taka sprawa że to twoja gra i możesz sobie robić co chcesz i jak komuś sie nie podoba to co robisz może zwrócić uwagę i może coś z tego będzie może nie albo może nie grać bo do tego nikt nie zmusza.

A ja myślę że jest problem w tym Czy przypadkiem modowie nie maja dostępu do informacji które by w jakikolwiek sposób im ułatwiały grę? bo mi sie wydaje że w tym właśnie problem, mi sie wydaje że informacje jakie modowie maja mogą im ułatwić im grę w niewielkim stopniu. Inna sprawa że niektórzy myślą że wiedza gdzie kto jest na wyspie i nasyłają dymek gdzie chcą, tez bez przesady. Ale maja na pewno informacje których inni nie mają a w jakimś stopniu wpływają na grę.

IMO wszyscy powinni mieć taki sam dostęp do informacji jeżeli modowie są liczeni na równi z innymi graczami i mają dostęp do informacji że np.to i to daje tyle respektu albo że pojawiło sie już jakieś miejsce czy coś to wszyscy inni tez powinni mieć dostęp do tej informacji.

Anieros napisał(a):Czasami wystarczy zapytać.



Właśnie i tu jest problem. Ktoś spyta np. o to czy jest już jakieś miejsce na wyspie i otrzymuje taka informacje niby nic wielkiego, ale trochę grę może ułatwić. Każdy może spytać i każdy może otrzymać taka informacje. Tylko IMO jak ktoś grający i liczący sie w rankingach zna coś takiego to żeby było równo wszyscy powinni o tym wiedzieć.


Gaw napisał(a):Jak już pisałem, zasady jakie były takie będą,



No i tu jest problem, bo zasady są bardzo kulawe i jak ktoś nie ma honoru grać uczciwe i nagina zasad to nie jest problem mieć spore korzyści nie łamiąc regulaminu. Nie trzeba być geniuszem żeby sobie w nie koniecznie honorowy a zgodny z regulaminem sposób poprawić staty.

Inna sprawa że może nie zasady ale trochę funkcjonowanie i mechanika się zmienia przez co jedni zyskują w tracą. I to nie chodzi o zmianę w takcie przerwy miedzy S1 a SW a w trakcie S1 było sporo zmian w grze po których jedni byli do przodu inni do tyłu. Np. zmiana wartości magazynków czy bugi w walkach (że sie kilka razy obrywało lub sie nie ginęło itp. itd.) no i to są zmiany już nie odwracalne.

Na przyszłość (II seozn) proponuje zeby w trakcie gry nie było za dużych zman w mechanice itp bo to jest nie profesjonalne po prostu. Zmienianie zasad do aktualnych potrzeb. Lepiej trochę dłużej protestować wszystko niż potem robić spore zmiany w trakcie sezonu


Gaw napisał(a):Wątpię żebym nawet mógł znaleźć kogoś zainteresowanego grą, który by z niej zrezygnował żeby sobie polatać z niebieskim nickiem.



Myślę że by się tacy znaleźli.


Zerba napisał(a):Hanibal.. a ja myslalam, ze nie chodzi o Lucy tylko o to, ze sie regulamin wymian nie podoba.



Anieros napisał(a):Grajcie uczciwie i tyle. Żadne zakazy i nakazy wtedy nie przeszkadzają.


dokładnie, Jak do tej porty graliście i nie dostaliście bana czy ostrzeżenia tzn że gracie zgodnie z regulaminem. Gaw powiedział ze tu sie nic nie zmieniło wiec sprawa wyjaśniona.

Robin napisał(a):być może nic się nikomu nie stało [...] ale mogło by się stać ;>



Robin napisał(a):Nie zrobiła ale mogła by zrobić jakby nikt nie zareagował



:shock:

wiele by mogło sie stać :roll:

na pewno nic by się nie stało bo

Gaw napisał(a):Pisałem już chyba, że ja obliczam i rozdaję kary, bo modzi nie mają do tego nawet odpowiednich danych



Robin napisał(a):i o to jest tyle szumu nie było Cię Gaw o tej porze nie widziałeś co napisała i nieco się gmatwasz



Nie było go a oskarżacie go o to że dobrał sobie takich modów jakich dobrał, jego gra i może sobie robić co chce.

Każdy który gra już w tą grę jakiś czas przyzna że gra jest super i bardzo wciąga i zamiast starać się żeby była jeszcze lepsza i jak widzicie jakieś niedociągnięcia i wyłapujecie wszystko tak żeby było się czego przyczepić. postarać sie delikatnie zwrócić uwagę to robicie tu wojnę Gawowi. Nie podoba się coś to nie grajcie.

Robin napisał(a):która najwyraźniej nadużywa, a raczej chciała nadużywać władzę,



Hmm a skąd Wy wiecie co chciała? Moim zdaniem tylko ostrzegła Nas (graczy) że jak będziemy przesadzać to może sie to dla Nas źle skończyć i ja bym sie cieszył że coś takiego napisała i szukał tu podtekstów PF-Armia

Bloo napisał(a):Ale co by ludzie powiedzieli gdybym dał moda byłemu Gwardziście Embarassed


A Ty masz w ogóle taką możliwość? wow


tyle na razie, teraz wyjmujcie z kontekstu sobie pojedyncze słowa i używajcie przeciwko mnie bo dobrzy w tym jesteście...

pozdr
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Co to ma byc!

Postprzez Rambo » 16 sie 2008, 13:10

Już każdemu ta dyskusja zbrzydła. Troche późno napisałeś Stachu. Dawno emocje opadły.

Niech ktoś zamknie ten temat a najlepiej usunie. Żałuje że w ogóle rozpocząłem tę błazenadę.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 16 sie 2008, 13:19

Jako że jestem egoistą, w większości odpowiem na zarzuty na moją osobę.

Stach napisał(a):Witam


Witam

Stach napisał(a):
Ja uważam że BlooD i Świerku sie kompromitują na forum popisując sie w mojej opinii jakimiś żałosnymi dowcipami a jakoś nie proponuje ich wykluczać :roll:



Mieliby mnie wykluczać (z czego?) bo nie podobają się tobie moje dowcipy? Oh, dzięki że nie apelujesz o to!

Stach napisał(a):Tak samo pomijam IMO durna wymianę zdań miedzy Gawem a BlooD miedzy wierszami o zamykaniu topiku jakby tego na gg nie mogli zrobić. Robią to tu na popis?


Aż tak ciebie to zabolało?


Stach napisał(a):
Robin napisał(a):Nawet Bloo nie wiedział



A ON w ogóle coś wie? inna sprawa to co pytałeś go? Jakby Ci odpowiedział to by były te same układy o jakie oskarżasz moderatorów. Czyli informacje do których nikt nie ma dostępu.

Nikt nie wiedział. Robin się do mnie odezwał w tej sprawie, a wtedy ja ją też powiedziałem Gawowi.

Stach napisał(a):
Bloo napisał(a):Ale co by ludzie powiedzieli gdybym dał moda byłemu Gwardziście Embarassed


A Ty masz w ogóle taką możliwość? wow


Nie, ja nie wierzę. Ty MUSISZ mieć jakieś kompleksy.

Stach napisał(a):tyle na razie, teraz wyjmujcie z kontekstu sobie pojedyncze słowa i używajcie przeciwko mnie bo dobrzy w tym jesteście...


OK.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Stach » 16 sie 2008, 17:33

Hannibal napisał(a):Dawno emocje opadły.


Czekałem aż opadną, lepiej sie czyta bez nie potrzebnych emocji

Hannibal napisał(a): Niech ktoś zamknie ten temat a najlepiej usunie. Żałuje że w ogóle rozpocząłem tę błazenadę.


Napisał ktoś coś w końcu mądrego i trzeba zamykać bo sie poziom podniósł? :P

Bloo napisał(a):Mieliby mnie wykluczać (z czego?) bo nie podobają się tobie moje dowcipy? Oh, dzięki że nie apelujesz o to!


Czy Ja napisałem że mają Ciebie z czegoś wykluczać ? :D (i tak nie ma za bardzo z czego HAHA )

Przeczytaj jeszcze raz apropo czego to napisałem to może zrozumiesz ocb

i tak aporpo to nie było do Ciebie tylko do Hanibala.

Bloo napisał(a):Aż tak ciebie to zabolało?


pisałem ze boli?

Gaw sie dziwi że jest 6 stron tematu i czy by nie mogli rozmowy prowadzić na pw to odpisuje mu tym samym

Bloo napisał(a):
Stach napisał(a):A ON w ogóle coś wie? inna sprawa to co pytałeś go? Jakby Ci odpowiedział to by były te same układy o jakie oskarżasz moderatorów. Czyli informacje do których nikt nie ma dostępu.

Nikt nie wiedział.


Ja wiedziałem

Bloo napisał(a):
Stach napisał(a):
A Ty masz w ogóle taką możliwość? wow


Nie, ja nie wierzę. Ty MUSISZ mieć jakieś kompleksy.


Grzecznie spytałem czy masz taką możliwość.

Bo z moich informacji nie masz, a robisz tu z siebie wielkiego pana gry jakbyś mógł nie wiadomo co. Lubisz jak się Ciebie boją?

Bloo napisał(a):
Stach napisał(a):tyle na razie, teraz wyjmujcie z kontekstu sobie pojedyncze słowa i używajcie przeciwko mnie bo dobrzy w tym jesteście...


OK.


Kiepsko Ci to wyszło
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 16 sie 2008, 18:15

Stach napisał(a):
Bloo napisał(a):Mieliby mnie wykluczać (z czego?) bo nie podobają się tobie moje dowcipy? Oh, dzięki że nie apelujesz o to!


Czy Ja napisałem że mają Ciebie z czegoś wykluczać ? :D (i tak nie ma za bardzo z czego HAHA )


Nie skomentuję tego :D


Stach napisał(a):
Bloo napisał(a):Aż tak ciebie to zabolało?


pisałem ze boli?


Skoro się tak burzysz o to, to chyba tak :)

Stach napisał(a):
Bloo napisał(a):
Stach napisał(a):A ON w ogóle coś wie? inna sprawa to co pytałeś go? Jakby Ci odpowiedział to by były te same układy o jakie oskarżasz moderatorów. Czyli informacje do których nikt nie ma dostępu.

Nikt nie wiedział.


Ja wiedziałem


Nikt nie wiedział z administratorów.


Stach napisał(a):
Grzecznie spytałem czy masz taką możliwość.


Haha. Dobre.

Stach napisał(a):Bo z moich informacji nie masz, a robisz tu z siebie wielkiego pana gry jakbyś mógł nie wiadomo co. Lubisz jak się Ciebie boją?


Jakiego pana gry? Dlatego ze otwarłem kandydaturę na moda? Skąd masz informacje o tym, co ja tu mogę robić?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 16 sie 2008, 18:36

Stach napisał(a):Tak samo pomijam IMO durna wymianę zdań miedzy Gawem a BlooD miedzy wierszami o zamykaniu topiku jakby tego na gg nie mogli zrobić. Robią to tu na popis?

Gaw dziwisz się że jest 6 stron tematu jakby sobie nie mogli tego na priv załatwić a sam ucinasz równie inteligentną pogawędkę z Bloo. Jaka władza takie społeczeństwo


Z tym, że to było celowe odciągnięcie od dyskusji, która u podstaw nie miała sensu. Całe szczęście, że nie utożsamiasz się z tym "społeczeństwem", bo porównanie władzy do starej marudnej baby by mnie mogło rzeczywiście ruszyć. I tak, staram się teraz odpowiedzieć wrednym tekstem na wredny tekst.

Stach napisał(a):tylko praktycznie, ale level nabijasz dla drużyny, a ta drużyna w rankingu jest liczona i chyba wiesz ile jest punktów respektu za co? możesz tez leczyć wybranych ludzi itp. itd.


Nie, nie nabijam levelu drużyny. Przed rozpoczęciem sezonu wakacyjnego robiłem specjalne obejście na to, żeby nikomu nic nie ruszyć, jak dla jaj gdzieś dołączę. Często zdarzało mi się kogoś uleczyć przed sezonem wakacyjnym, kiedy było i tak "kto pierwszy ten lepszy". Teraz się ograniczyłem.

Stach napisał(a):Ale maja na pewno informacje których inni nie mają a w jakimś stopniu wpływają na grę.

IMO wszyscy powinni mieć taki sam dostęp do informacji jeżeli modowie są liczeni na równi z innymi graczami i mają dostęp do informacji że np.to i to daje tyle respektu albo że pojawiło sie już jakieś miejsce czy coś to wszyscy inni tez powinni mieć dostęp do tej informacji.


Dostęp modów:
- to co związane z forum, zamykaniem tematów - wiadomo,
- strona główna panelu (statystyki - ilość userów itd.),
- log czynności (czynności wykonane w panelu),
- licznik wizyt na różnych podstronach,
- lista monitorowanych userów - porównania dwóch kont - level, mail, nick, wizyty, wymiany itd.,
- ostatnio dodane - przeglądanie wymian,
- wyrzucone na ziemię przedmioty - kto, co, ile, kiedy - bez "gdzie",
- raporty wysłane poprzez "zgłoś usera",
- możliwość zmieniania nazw użytkowników,
- możliwość blokowania czata,
- działy na forum: użytkownicy (dyskusje o banach itd.), sugestie (ostatni post z 2 czerwca), ogólne (ostatni temat - życzenia urodzinowe swierka, wcześniejszy - mój wyjazd, wcześniejszy - pytanie o osiągnięcia za sezon wakacyjny), sezon 2 (plany na 2 sezon, ostatni post z czerwca),
- log zmian uwzględniający każdą drobną zmianę (na forum).

Nie ma tam żadnych wartości punktowych, czy sposobów na cokolwiek. Informacji o miejscach też nie ma. Zdarzyły się chyba 2-3 sytuacje, że osoba proponująca dodanie jakiegoś miejsca dowiedziała się, że zostało/zostanie dodane. Zdarza mi się dyskutować o wartościach punktowych, kiedy jest taka potrzeba (coś działa nie tak, coś jest za drogie, któraś czynność za dużo zwiększa level itd.), dlatego nie zdziwię się jak ktoś się dowie, że to jest warte "3", a tamto "4". Prawdopodobnie będzie to już nieaktualne.

Stach napisał(a):Inna sprawa że może nie zasady ale trochę funkcjonowanie i mechanika się zmienia przez co jedni zyskują w tracą. I to nie chodzi o zmianę w takcie przerwy miedzy S1 a SW a w trakcie S1 było sporo zmian w grze po których jedni byli do przodu inni do tyłu. Np. zmiana wartości magazynków czy bugi w walkach (że sie kilka razy obrywało lub sie nie ginęło itp. itd.) no i to są zmiany już nie odwracalne.

Na przyszłość (II seozn) proponuje zeby w trakcie gry nie było za dużych zman w mechanice itp bo to jest nie profesjonalne po prostu. Zmienianie zasad do aktualnych potrzeb. Lepiej trochę dłużej protestować wszystko niż potem robić spore zmiany w trakcie sezonu


To nie jest profesjonalne (przynajmniej bym tak tego nie nazwał), nie jest komercyjne, jest efektem jakiejś rocznej pracy w notatniku. Chciałbym uniknąć numerów typu te z walkami (bug 0 HP), ale niektóre błędy z początku nawet nie wyszły (0 hp dotyczyło walk przy większej ilości osób - nikt się w porę nie pokapował). W tym, że co chwilę coś się zmienia i dochodzi akurat widzę pozytyw. Nie mam doświadczenia w graniu w takie gry, ale to na pewno zwiększa żywotność. Pewne rzeczy trzeba było regulować, bo jakby zostawić samemu sobie to by padło po miesiącu - przykładem może być czynność szukania kijów, która była za bardzo opłacalna, a dodatkowo w krótkim czasie blokowała dostęp do wyboru broni. To z magazynkami znowu tak dużo nie przewróciło, bo nawet jakby ktoś oddał ich 50 to nie jest to dużo przy wyższych levelach. Stabilność, której byś chciał, gra osiągnęła dopiero po paru miesiącach.

To i tak nie ma już znaczenia, bo w najbliższym czasie stąd znikam i nie wracam. Nie wiem jeszcze, czy w związku z tym Wy też znikniecie. Po prostu przestało mnie to bawić. Biedactwa się męczą, muszą mnie znosić, a mi to wcale do niczego nie potrzebne.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 16 sie 2008, 18:45

Się obudził królewicz :? lepiej jakbyś pisał na bieżąco bo głupoty teraz sypiesz


Stach napisał(a):
Robin napisał(a):2 moderatorów zdobywa nagminnie gracza dnia ludzie myślą że wszystko idzie po układach



yyy jakbym powiedział że ktoś nagminnie zdobywa gracza dnia to TY i Grav a nie Lucy i Grav (no chyba że te statystyki są zwałowane :roll:)


Stach napisał(a):O modach myślą że po układach, A o Tobie myślą że po prostu wałujesz i naginasz regulamin.

Robin robisz wielkie jazdy w grze i sie cieszysz że dzięki Tobie znowu zmieniają regulamin. Na prawdę powód do dumy że trzeba zmieniać regulamin, żebyś nie przesyłał sobie apteczek od przyjaciół i itp.itd.. Dla większości niektóre sprawy są oczywiste i nie potrzebują mieć tego napisanego żeby czegoś nie robić.


Tyczyło się pierwszych dni kiedy zdobywało się gracza dnia ;> nie obecne sytuacje... Lucy wyparła się że zgapiła od osoby która zdobywała a była nią Grav i tym samym ją wkopała ;> Głupi jesteś że tak myślisz napinasz się bo przez takie moje "borykania się" obrywasz, a poza tym za swoje "zło" odpowiedziałem więc nie pier***

Stach napisał(a):
Robin napisał(a):być może nic się nikomu nie stało [...] ale mogło by się stać ;>



Robin napisał(a):Nie zrobiła ale mogła by zrobić jakby nikt nie zareagował



:shock:

wiele by mogło sie stać :roll:

na pewno nic by się nie stało bo

Gaw napisał(a):Pisałem już chyba, że ja obliczam i rozdaję kary, bo modzi nie mają do tego nawet odpowiednich danych


Sam nie wiesz co tam było na początku napisane i układasz wydarzenia :? mówiąc w skrócie ludzie mieli myśl "Modzi sprawdzają wymiany,stosują kary między innymi za wymienionych kilka butelek wody"


Stach napisał(a):
Robin napisał(a):która najwyraźniej nadużywa, a raczej chciała nadużywać władzę,



Hmm a skąd Wy wiecie co chciała? Moim zdaniem tylko ostrzegła Nas (graczy) że jak będziemy przesadzać to może sie to dla Nas źle skończyć i ja bym sie cieszył że coś takiego napisała i szukał tu podtekstów PF-Armia


A skąd Ty wiesz co chciała? przesadzać-kilka butelek wody :? niech to się źle dla Ciebie kończy masz rację :shock: walcz o swoje!


Stach napisał(a):tyle na razie, teraz wyjmujcie z kontekstu sobie pojedyncze słowa i używajcie przeciwko mnie bo dobrzy w tym jesteście...


o ku*** i kto to mówi :shock: nie mam pytań do cżłowieka :?
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Rambo » 16 sie 2008, 19:01

Gaw napisał(a):To i tak nie ma już znaczenia, bo w najbliższym czasie stąd znikam i nie wracam. Nie wiem jeszcze, czy w związku z tym Wy też znikniecie. Po prostu przestało mnie to bawić. Biedactwa się męczą, muszą mnie znosić, a mi to wcale do niczego nie potrzebne.


Robin nie piszmy juz nic na forum, bo grę zamkną! Zajmijmy się drużyną bo mamy świetną. Nie oglądajmy się na innych, nie prowadźmy wojen słownych, bo to juz na psychozę wygląda i na pewno nam nie pomoże. Niedługo będę miał ciekawą propozycję dla czerwonych szeryfów, ale jeszcze muszę to z kims obgadac.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 16 sie 2008, 19:04

Hannibal napisał(a):Robin nie piszmy juz nic na forum, bo grę zamkną! Zajmijmy się drużyną bo mamy świetną. Nie oglądajmy się na innych, nie prowadźmy wojen słownych, bo to juz na psychozę wygląda i na pewno nam nie pomoże.


Jeden z mądrzejszych postów w temacie. Grajcie, nie patrzcie się za sobą a pracujcie nad własnym dobrem w grze. A jesli ktos powie z modów coś głupiego, to napiszcie o tym i grajcie dalej.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron