Co to ma byc!

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 16:29

BlooD napisał(a):Tu wejdę w obronę Gawa (pierwszy raz od czasów dinozaurów) - Tylko chyba ty rozumiesz, a wszyscy inni się mylą.


I co łyso Ci????!! :P

O to się właśnie tu rozchodzi Matt :) wracając, być może nic się nikomu nie stało i Gaw uspokaja tutaj lud :D ale mogło by się stać ;> bo np. teraz grając kilku osobą ucięła by Lucy respekt bo dali kilka wód osobie ze swojej drużyny ;[[[[ ktoś zareagował i teraz jest głośno ale gdyby tak nie było zostało by to wprowadzone i dopiero po kilku karach za te wymiany wód ludzie zaczęli by te kilka stron postów ;] poza tym w ogłoszeniach cały czas wpisywane są zmiany trudno żeby ludzie myśleli inaczej jak co jakiś czas Gaw coś dopisuje, napisała Lucy o tej karze za wymianę wody ludziom okazało się że jest to oczywiste a może nawet że wprowadzone w danym momencie
Ostatnio edytowano 14 sie 2008, 16:33 przez Robinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 16:32

Ale nic ona nie zrobiła, jedynie ostrzegła, że jeśli będziecie wysyłać sobie duże ilość nawet butelek wody to i to może się nie ciekawie skończyć. Nie jest mi łyso.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 16:34

Mati, o tym, że treść posta była inna już się dowiedziałem. Zobacz jakie posty są kierowane w moją stronę:

Czy was już admini i modzi do końca pogrzało!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

Szanowni admini!
Z wodą to już lekka przesada!!!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

mam wrażenie że komuś bardzo się nudzi i wymyśla na siłę durne pomysły!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

To jest burdel i tyle ok rozumiem te oszustwa ale zaraz mam wejdziecie na kazde PW i będziecie dawać 1LVL w dol za napisanie ze np. "Gaw wstal dzisiaj lewa noga co??". Na to jeszcze sie zgodze ale woda to juz jest przesada.

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

Gaw zajmij się lepiej błędami na serwerze proszę bo walczyć nie można....

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

To tyle po przeglądnięciu pierwszej strony.

Hannibal przynajmniej potrafi się jakoś określić i jasno pisze, że chodzi mu o zachowanie Lucy, ale choćby każdy z moderatorów zrobił sobie listę kogo zbanuje to co mi do tego, jeśli nic złego nie zrobi/ł/a? W kłótnie Robina i Lucy już się całkiem nie wtrącam, jak mają posty po sobie to często ich nie czytam, bo dość się już naczytałem. Mogą sobie grozić, mogą się pozabijać, nic mi do tego dopóki w grze nic nieuczciwego się nie dzieje.

Lucy może zwracać szczególną uwagę na co chce, każdy z modów może zwracać uwagę na co chce, im tego więcej tym lepiej. Pisałem już chyba, że ja obliczam i rozdaję kary, bo modzi nie mają do tego nawet odpowiednich danych. Pytałem o co chodzi, kiedy nikt nie jest nieuczciwie traktowany. Ciągle nie mam pojęcia czego niektórzy oczekiwali. Żebym moderował wypowiedzi moderatorów i wtedy nikt nie poczuje się urażony? A co z całą resztą, którzy nie napisali słowa o Lucy, tylko że admini wprowadzają głupie zmiany?

zebra napisał(a):a mi jeszcze taka rzecz przyszla do glowy. Juz tego nie stosuje, bo nie podrzuje tyle po wyspie ale zdarzalo sie, ze dlugo nigdzie nie bylo dstepu do zbiorow i wtedy wysylalam zawartosc mojego plecaka do kogos, np. Lucy i ona mi oddawala po tygodniu np jak juz mialam dostep do zbiorow. I tobylo czasem 2 razy po 15 itemow. I co wtedy? To sa moje itemy ale skad wy bedziecie o tym wiedziec? ;/


Skrypt porównania graczy zestawia ze sobą 2 osoby, pokazuje wszystkie wymiany, oblicza kto i ile wyszedł na plus. Bardzo łatwo odróżnić osoby zbytnio pomagające innym od normalnych graczy. Gdybyś oddała te przedmioty i skończyła grać, to wniosek jest prosty - chciałaś kogoś wspomóc odchodząc i ta osoba może te korzyści stracić, ale kiedy grasz normalnie to wszystko będzie obserwowane dalej.

Robin napisał(a):O to się właśnie to rozchodzi Matt :) wracając być może nic się nikomu nie stało i Gaw uspokaja tutaj lud :D ale mogło by się stać ;> bo np. teraz grając kilku osobą ucięła by Lucy respekt bo dali kilka wód osobie ze swojej drużyny ;[[[[


I mamy kolejne stanowisko - jednak wiedziałem o co chodzi, ale uspokajałem, bo nikomu się nic nie stało. Przecież odpowiadałem już na to parę razy, jak ktoś zacznie dostawać nieuczciwe kary to na pewno się tym zajmę. Na ten post mogłem odpowiedzieć praktycznie samymi cytatami.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 16:35

BlooD napisał(a):Ale nic ona nie zrobiła, jedynie ostrzegła, że jeśli będziecie wysyłać sobie duże ilość nawet butelek wody to i to może się nie ciekawie skończyć. Nie jest mi łyso.


Nie zrobiła ale mogła by zrobić jakby nikt nie zareagował ^^ i tam była mowa o kilku butelkach ;]
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Matt777 » 14 sie 2008, 16:43

Gaw tutaj też stoję po twojej stronie bo nie wszyscy tu w temacie wiedzą o co chodzi i wszystko leci na ciebie, ale Hannibalowi i Robinowi chodzi o Lucy, która najwyraźniej nadużywa, a raczej chciała nadużywać władzę, którą ma, przynajmniej ja to tak odbieram, do ciebie Gaw pretensji nie mamy, a ci którzy tak pisali o tobie i ogólnie o adminach to pisali żeby być po stronie userów, ale nie wiedzieli o co tak naprawdę chodzi. Admini tu winni nie są w ogóle, ale to oni muszą coś zrobić bo pierwsza wersja posta LL naprawdę świadczy o tym że nadużywa ona władzy, mimo że jej nawet nie ma...
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 16:47

Tylko administratorzy mogą na takie coś zareagować i w tym temacie nic się nie zmieniło. Wiesz jaka prosta jest ta sytuacja? Ten post był prawdopodobnie specjalnie dla Ciebie, bo nawet po karze potrafiłeś przyjąć 24 darmowe butelki wody od "tej" osoby w 1 dzień. Nawet jeśli zejdziesz teraz do 10 dziennie, to ciągle jednostronnie korzystasz i ta sytuacja jest po prostu nieuczciwa wobec innych. Co więcej, coraz bliżej masz do rekordu Anieros.

Mati napisał(a):Gaw tutaj też stoję po twojej stronie bo nie wszyscy tu w temacie wiedzą o co chodzi i wszystko leci na ciebie, ale Hannibalowi i Robinowi chodzi o Lucy, która najwyraźniej nadużywa, a raczej chciała nadużywać władzę, którą ma, przynajmniej ja to tak odbieram, do ciebie Gaw pretensji nie mamy, a ci którzy tak pisali o tobie i ogólnie o adminach to pisali żeby być po stronie userów, ale nie wiedzieli o co tak naprawdę chodzi. Admini tu winni nie są w ogóle, ale to oni muszą coś zrobić bo pierwsza wersja posta LL naprawdę świadczy o tym że nadużywa ona władzy, mimo że jej nawet nie ma...


Akurat to kto jest po mojej stronie mnie nie interesuje, chciałem znać powód dlaczego jest tyle pretensji do mnie, oczywiście nie możecie tego wyjaśnić. Właśnie o to chodzi, gdyby nadużywała władzy to długo by nie była niebieska. Wiesz, że w tym - "pierwsza wersja posta LL naprawdę świadczy o tym że nadużywa ona władzy, mimo że jej nawet nie ma" nie ma sensu? To już wiesz.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Zerba » 14 sie 2008, 16:53

Ja im dluzej o tych wymianach mysle tym bardziej nie rozumiem.
Np w ramach druzyny powinny byc dozwolone kazde ilosci moim zdaniem, bo czemu nie? Moze z limitem typu, ze gracz musi byc w druzynie od min 2 tygodni albo cos takiego, zbey nie bylo wchodzenia do druzyny tylko po to, zeby oddac przedmioty.

A z ludzmi z zewnatrz? hmm jesli nie jest to kwestia podwojnych kont i ktos dobrowolnie oddaje co znajduje to tak naprawde co w tym jest zlego? ;/
Avatar użytkownika
Zerba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 170
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 16:55

Gaw napisał(a):Tylko administratorzy mogą na takie coś zareagować i w tym temacie nic się nie zmieniło. Wiesz jaka prosta jest ta sytuacja? Ten post był prawdopodobnie specjalnie dla Ciebie, bo nawet po karze potrafiłeś przyjąć 24 darmowe butelki wody od "tej" osoby w 1 dzień. Nawet jeśli zejdziesz teraz do 10 dziennie, to ciągle jednostronnie korzystasz i ta sytuacja jest po prostu nieuczciwa wobec innych. Co więcej, coraz bliżej masz do rekordu Anieros.


Hah! tylko szkoda że ten post był zaraz po Twoim i ja nie odezwałem się ni słowem wcześniej ;] i wydaje mi się że źle to tłumaczysz tym bardziej że nie widziałeś tego posta :) brałem wodę bo potrzebna mi była na walkę, zresztą zwrócę ją bądź znajdę inną rekompensatę (chyba nawet mięskiem się dzieliłem) do rekordu raczej nie dolecę bo mam się teraz ściśle na baczności ;) a może wkleisz tu inne osoby i ich wymiany..(?) bo zdecydowanie sądzę że nie jestem sam
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 17:00

Zebra - to, że nie ma możliwości odróżnić osób podstawionych od dobroczyńców (których raczej nie ma). Sporo graczy ma możliwość podstawienia sobie kogoś, dzięki komu zrobi drugie tyle respektu dziennie, dlatego jest to pilnowane od miesięcy.

Robin napisał(a):brałem wodę bo potrzebna mi była na walkę, zresztą zwrócę ją bądź znajdę inną rekompensatę (chyba nawet mięskiem się dzieliłem) do rekordu raczej nie dolecę bo mam się teraz ściśle na baczności


I widzisz, nic Ci się z tego powodu nie stało, bo nigdy nie było tak, że ktoś kogo moderator nie lubi był od razu za takie coś karany. Nie ma po co wklejać innych, bo ogólnie jest spokojnie - Wisnia i Eliott dostali od losowych osób w okolicach 6 butelek i to są już największe wymiany. Jeszcze ciekawostka, dzisiaj w porównania wskoczyła jakoś Lucy i Gravity - przez te wszystkie miesiące dały sobie równo po 86 "prezentów".


8 stron w dwóch tematach, nieźle. Jeszcze nie byłem na gg, a tam pewnie kilka referatów. Na razie spadam, bo i tak już zwolniliście.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez jednooki_swierku » 14 sie 2008, 22:23

nie ma się im co dziwić jeżeli ukazane (moderatorzy - dop. JŚ) osoby wiedzą jaki sposób gry jest najbardziej opłacalny i co najlepiej preferować wiedzą bo mają do tego dostęp


Nieprawda, czasem coś wymyślałem nowego do mechaniki gry, ale tylko podsuwałem Gawowi pomysły. Mogę stanowczo powiedzieć, że żaden mod nie ma do "tego" dostępu.

Robin napisał(a):cała "elita" za mną nie przepada i szukają czegoś by się mnie pozbyć

Ja cię lubię :P.

zerba napisał(a):Moze po prostu rzeczywiscie czas Gawie drogi usunac modow, ktorych nie widac i przyjac nowych? ja nie wiem juz.. tylko proponuje.

Nie.

Gaw napisał(a):Są tu właśnie nieaktywni, ale akurat oni nie przeszkadzają, bo miejsca nikomu innemu nie blokują, a jest szansa że się poprawią.

Nie.

Kysio napisał(a):Ja byłbym dobrym modem

Nie, Kysiaczku, wolę cię jako kochanego białaska ze wspaniałym poczuciem humoru niż jako jakieś niebieskie monstrum brrr.

Najlepiej było na początku 1 sezonu - tylko dwóch modów - JŚ i NN .

Zapominasz o Zygfrysiu ale on mniej modził niż jeździł na rowerze.

gaw napisał(a):choćby każdy z moderatorów zrobił sobie listę kogo zbanuje to co mi do tego

nr1 Gaw ...


Coś od siebie: sam nie chciałem, żeby Grav czy Lucy były moderkami. Stosunkowałem różnego rodzaju pogróżki i prośby do Gawa. Bloo i NN byli mojego zdania: wywalić odór feminizmu z Ekipy. Nic to nie dało. Hania, kompletnie NIC nie wskórasz jeśli chodzi o LL. Nawet jeśli masz mniej trywialne powody niż ja. To tylko moja uwaga co do kwestii wymianki moderatorów na lepszych, wielokrotnie wspomnianej przez rzeszę userów. NIC nie dadzą wasze prośby o obalenie LL, NIC nie dadzą wasze zażalenia na modów, NIC nie dadzą wasze propozycje dotyczące składu Ekipy, NIC! Lepiej w to uwierzcie.
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 23:12

jednooki_swierku napisał(a):

Coś od siebie: sam nie chciałem, żeby Grav czy Lucy były moderkami. Stosunkowałem różnego rodzaju pogróżki i prośby do Gawa. Bloo i NN byli mojego zdania


Bardziej byłem przeciw szybkiemu rozrastaniu Ekipy. Ale potem pomyślałem, że co dwie pary rąk to nie jedna i MAMY kilka UKRYTYCH typów co do moderatorów. Zobaczymy jak dalej będą czynić.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Kyś » 14 sie 2008, 23:14

Jednym z nich jestem ja :D

BlooD odblokuj mi temat "Gra Moda na Sukces"
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 23:25

Kandydaci są ci, którzy najwięcej dali propozycji (ale nie myślcie że ilość ważniejsza od jakości), najwięcej pomagają, najwięcej zgłaszają i są aktywni. Prosiłem userów by napisali mi na GG w 5 zdaniach czemu mam ich wybrać (jeden z etapów;) i napisali do mnie dwaj userzy - Astral i F110. Trudno, olaliście mnie to w sumie ja oleję was i poszukiwania niebieskich znów zaczną się w środku 2 sezonu.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Astral » 14 sie 2008, 23:33

BlooD napisał(a):Kandydaci są ci, którzy najwięcej dali propozycji (ale nie myślcie że ilość ważniejsza od jakości), najwięcej pomagają, najwięcej zgłaszają i są aktywni. Prosiłem userów by napisali mi na GG w 5 zdaniach czemu mam ich wybrać (jeden z etapów;) i napisali do mnie dwaj userzy - Astral i F110. Trudno, olaliście mnie to w sumie ja oleję was i poszukiwania niebieskich znów zaczną się w środku 2 sezonu.

To daj mi Efowi110 moda ;P
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 23:49

Ale co by ludzie powiedzieli gdybym dał moda byłemu Gwardziście :oops:
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron