Co to ma byc!

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 15:25

Odpowiedzieliśmy 6 stronami ale wcześniej Lucy napisała co innego i bodajże późno w nocy zmieniła treść posta po zamknięciu tematu ogłoszenia i po przeczytaniu naszych postów i zażaleń na temat "wypowiedzianej głupoty" w tym o to temacie o której zaraz napisze (Ty akurat o tym nie wiesz i piszesz na podstawie tego co jest teraz) w skrócie ludzie zrozumieli że Lucy będzie nas osądzać a ona napisała coś w sensie że nawet prezentowanie kilku butelek wody koledze z drużyny będzie obserwowane i takie zachowania będą brnęły ku karze ;> i o to jest tyle szumu nie było Cię Gaw o tej porze nie widziałeś co napisała i nieco się gmatwasz
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 15:39

Nie wiem co napisała, ale teraz już wszystko jest obserwowane. Na pewno jak nagle kolega z drużyny zaczyna za dużo zyskiwać kosztem drugiego to nie jest dobrze, ale też na pewno nigdy to nie było głupio przesadzone i nie będzie. Po prostu jak ktoś regularnie będzie dostawał małe ilości wody to teraz to nigdzie nie ucieknie, będzie widać kiedy ktoś korzysta na "znajomości". To nie jest tak, że nic nie zdziałacie, bo mam czerwony nick, tylko pokażcie co jest źle. Złe zmiany - nie ma zmian, zła Lucy - napiszcie co Wam zrobiła. Jeśli wszystko ok to dlaczego ciągle to trwa i czytam, że źle robię, popełniam błędy bo jestem młody, mam wracać poprawiać walki i zaraz będziecie karani, bo coś w privie o mnie napiszecie? Może to przemyślcie i zajmijcie jakieś stanowisko, a ja np. jutro odpiszę na 1 posta zamiast na 50? Nie szkoda Wam czasu się burzyć, jeśli chodzi tylko o to, że ktoś coś napisał i jak zobaczył jaki dym się zrobił to się z tego wycofał? Nie gmatwam się tylko odpisuję na to, co jest.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 15:43

A ty nie za mądry jesteś? :D
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 15:45

Nie dlatego mnie kochasz?
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 15:46

Wyjaśniliśmy sobie już wszystko - ja ciebie juz tez nie kocham. Skoro wolisz Pufcika, niech tak będzie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 15:48

Ja o jednym Ty o drugim ;) dociekasz jak było lecz nic nie rozumiesz... masz racje szkoda mi już pisać po raz 3 tego samego, nie zauważasz głównego problemu z czego to wszystko wynikło, w sumie nie ma się co dziwić że odpisujesz na 50 postów :)

ja dyskusję kończę bo moje rację do niczego nie prowadzą nie mam już sił i nie widzę w tym sensu
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 15:53

Robin napisał(a):Ja o jednym Ty o drugim ;) dociekasz jak było lecz nic nie rozumiesz... masz racje szkoda mi już pisać po raz 3 tego samego, nie zauważasz głównego problemu z czego to wszystko wynikło, w sumie nie ma się co dziwić że odpisujesz na 50 postów :)

ja dyskusję kończę bo moje rację do niczego nie prowadzą nie mam już sił i nie widzę w tym sensu


Tu wejdę w obronę Gawa (pierwszy raz od czasów dinozaurów) - Tylko chyba ty rozumiesz, a wszyscy inni się mylą.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 15:56

Fajny masz banan (w spoilerze oczywiście).

Robin napisał(a):Ja o jednym Ty o drugim ;) dociekasz jak było lecz nic nie rozumiesz... masz racje szkoda mi już pisać po raz 3 tego samego, nie zauważasz głównego problemu z czego to wszystko wynikło, w sumie nie ma się co dziwić że odpisujesz na 50 postów :)

ja dyskusję kończę bo moje rację do niczego nie prowadzą nie mam już sił i nie widzę w tym sensu


Nie dociekam jak było, tylko widzę jak jest i zrozumieć potrafię tylko to, co jest. Jeśli chodzi o to, że Lucy coś napisała, dlaczego większość postów było zwróconych do mnie i wcale jej nie dotyczyło? Jaki jest ten problem? Do czego Twoje racje mają prowadzić? Co jest nie tak? Co może wyniknąć z tego, że ktoś coś napisze, skoro nic złego się nikomu nie dzieje? Ty nie widzisz w tym sensu, ja podobno nie widzę problemu, nie rozumiem i nikt nie raczy wyjaśnić, to dlaczego tu jest tyle stron postów jak równie dobrze możecie sobie pogadać na priv? O ile 5 minut temu jeszcze mogłem zrozumieć, że coś niejasno napisałem, ktoś nie doczytał, to teraz się dowiaduję, że nigdy nie wiedziałem z tego nic. Jak nigdy nie miałem tego zrozumieć, to czego oczekiwaliście?
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Matt777 » 14 sie 2008, 16:13

Gaw, im chodzi o to, że Lucy napisała późno w nocy tamtego posta i tekst był inny niż teraz, bo po kilku negatywnych komentarzach go zmieniła. Otóż pisała ona że będzie ona zwracała szczególną uwagę nawet na butelki wody które sobie w drużynach wysyłamy, to się nie spodobało większości z nas, a posty kierowane są do ciebie, bo to nie Lucy ma zwracać uwagę na nasze wymiany, bo ona gra w Lost i to jest nie sprawiedliwe, to ty masz obserwować wymiany i tylko ty masz decydować o banach itd., a nie ekipa LO, w tym właśnie Lucy, bo możliwe że będzie to z korzyścią dla nich samych. Więc to admini mają obserwować te wymiany, ja tak zrozumiałem te wszystkie strony w tych tematach i również jestem za tym żeby to admini oglądali wymiany a nie Lucy i inni z ekipy :) Robin, dobrze zrozumiałem? Pozdro ;)
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Co to ma byc!

Postprzez Zerba » 14 sie 2008, 16:24

Mati, czego Ty od Gawa wymagasZ? Fizycznie nie da rady sam sprawdzic wszystkich wymian!! :)

a mi jeszcze taka rzecz przyszla do glowy. Juz tego nie stosuje, bo nie podrzuje tyle po wyspie ale zdarzalo sie, ze dlugo nigdzie nie bylo dstepu do zbiorow i wtedy wysylalam zawartosc mojego plecaka do kogos, np. Lucy i ona mi oddawala po tygodniu np jak juz mialam dostep do zbiorow. I tobylo czasem 2 razy po 15 itemow. I co wtedy? To sa moje itemy ale skad wy bedziecie o tym wiedziec? ;/
Avatar użytkownika
Zerba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 170
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 16:29

BlooD napisał(a):Tu wejdę w obronę Gawa (pierwszy raz od czasów dinozaurów) - Tylko chyba ty rozumiesz, a wszyscy inni się mylą.


I co łyso Ci????!! :P

O to się właśnie tu rozchodzi Matt :) wracając, być może nic się nikomu nie stało i Gaw uspokaja tutaj lud :D ale mogło by się stać ;> bo np. teraz grając kilku osobą ucięła by Lucy respekt bo dali kilka wód osobie ze swojej drużyny ;[[[[ ktoś zareagował i teraz jest głośno ale gdyby tak nie było zostało by to wprowadzone i dopiero po kilku karach za te wymiany wód ludzie zaczęli by te kilka stron postów ;] poza tym w ogłoszeniach cały czas wpisywane są zmiany trudno żeby ludzie myśleli inaczej jak co jakiś czas Gaw coś dopisuje, napisała Lucy o tej karze za wymianę wody ludziom okazało się że jest to oczywiste a może nawet że wprowadzone w danym momencie
Ostatnio edytowano 14 sie 2008, 16:33 przez Robinek, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Blucyfer » 14 sie 2008, 16:32

Ale nic ona nie zrobiła, jedynie ostrzegła, że jeśli będziecie wysyłać sobie duże ilość nawet butelek wody to i to może się nie ciekawie skończyć. Nie jest mi łyso.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Co to ma byc!

Postprzez Gaw » 14 sie 2008, 16:34

Mati, o tym, że treść posta była inna już się dowiedziałem. Zobacz jakie posty są kierowane w moją stronę:

Czy was już admini i modzi do końca pogrzało!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

Szanowni admini!
Z wodą to już lekka przesada!!!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

mam wrażenie że komuś bardzo się nudzi i wymyśla na siłę durne pomysły!

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

To jest burdel i tyle ok rozumiem te oszustwa ale zaraz mam wejdziecie na kazde PW i będziecie dawać 1LVL w dol za napisanie ze np. "Gaw wstal dzisiaj lewa noga co??". Na to jeszcze sie zgodze ale woda to juz jest przesada.

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

Gaw zajmij się lepiej błędami na serwerze proszę bo walczyć nie można....

Napisałem, że zasady się nie zmieniają.

To tyle po przeglądnięciu pierwszej strony.

Hannibal przynajmniej potrafi się jakoś określić i jasno pisze, że chodzi mu o zachowanie Lucy, ale choćby każdy z moderatorów zrobił sobie listę kogo zbanuje to co mi do tego, jeśli nic złego nie zrobi/ł/a? W kłótnie Robina i Lucy już się całkiem nie wtrącam, jak mają posty po sobie to często ich nie czytam, bo dość się już naczytałem. Mogą sobie grozić, mogą się pozabijać, nic mi do tego dopóki w grze nic nieuczciwego się nie dzieje.

Lucy może zwracać szczególną uwagę na co chce, każdy z modów może zwracać uwagę na co chce, im tego więcej tym lepiej. Pisałem już chyba, że ja obliczam i rozdaję kary, bo modzi nie mają do tego nawet odpowiednich danych. Pytałem o co chodzi, kiedy nikt nie jest nieuczciwie traktowany. Ciągle nie mam pojęcia czego niektórzy oczekiwali. Żebym moderował wypowiedzi moderatorów i wtedy nikt nie poczuje się urażony? A co z całą resztą, którzy nie napisali słowa o Lucy, tylko że admini wprowadzają głupie zmiany?

zebra napisał(a):a mi jeszcze taka rzecz przyszla do glowy. Juz tego nie stosuje, bo nie podrzuje tyle po wyspie ale zdarzalo sie, ze dlugo nigdzie nie bylo dstepu do zbiorow i wtedy wysylalam zawartosc mojego plecaka do kogos, np. Lucy i ona mi oddawala po tygodniu np jak juz mialam dostep do zbiorow. I tobylo czasem 2 razy po 15 itemow. I co wtedy? To sa moje itemy ale skad wy bedziecie o tym wiedziec? ;/


Skrypt porównania graczy zestawia ze sobą 2 osoby, pokazuje wszystkie wymiany, oblicza kto i ile wyszedł na plus. Bardzo łatwo odróżnić osoby zbytnio pomagające innym od normalnych graczy. Gdybyś oddała te przedmioty i skończyła grać, to wniosek jest prosty - chciałaś kogoś wspomóc odchodząc i ta osoba może te korzyści stracić, ale kiedy grasz normalnie to wszystko będzie obserwowane dalej.

Robin napisał(a):O to się właśnie to rozchodzi Matt :) wracając być może nic się nikomu nie stało i Gaw uspokaja tutaj lud :D ale mogło by się stać ;> bo np. teraz grając kilku osobą ucięła by Lucy respekt bo dali kilka wód osobie ze swojej drużyny ;[[[[


I mamy kolejne stanowisko - jednak wiedziałem o co chodzi, ale uspokajałem, bo nikomu się nic nie stało. Przecież odpowiadałem już na to parę razy, jak ktoś zacznie dostawać nieuczciwe kary to na pewno się tym zajmę. Na ten post mogłem odpowiedzieć praktycznie samymi cytatami.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Co to ma byc!

Postprzez Robinek » 14 sie 2008, 16:35

BlooD napisał(a):Ale nic ona nie zrobiła, jedynie ostrzegła, że jeśli będziecie wysyłać sobie duże ilość nawet butelek wody to i to może się nie ciekawie skończyć. Nie jest mi łyso.


Nie zrobiła ale mogła by zrobić jakby nikt nie zareagował ^^ i tam była mowa o kilku butelkach ;]
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Co to ma byc!

Postprzez Matt777 » 14 sie 2008, 16:43

Gaw tutaj też stoję po twojej stronie bo nie wszyscy tu w temacie wiedzą o co chodzi i wszystko leci na ciebie, ale Hannibalowi i Robinowi chodzi o Lucy, która najwyraźniej nadużywa, a raczej chciała nadużywać władzę, którą ma, przynajmniej ja to tak odbieram, do ciebie Gaw pretensji nie mamy, a ci którzy tak pisali o tobie i ogólnie o adminach to pisali żeby być po stronie userów, ale nie wiedzieli o co tak naprawdę chodzi. Admini tu winni nie są w ogóle, ale to oni muszą coś zrobić bo pierwsza wersja posta LL naprawdę świadczy o tym że nadużywa ona władzy, mimo że jej nawet nie ma...
Avatar użytkownika
Matt777
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 252
Dołączył(a): czerwca 2008
Ulubiona postać: Ben

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron