Californication

Forum dla fanów innych seriali.

Californication

Postprzez Toudi » 20 paź 2009, 16:31

Czekając na napisy do Californication s03e04 postanowiłem obadać forum serialowe i jak zwykle zawiodłem się na waszych wątłych gustach. ABC wystartowało już z trzecią serią, a tu ani słowa o tym. <nunu>

Ujmę to tak - w moim osobistym rankingu serial porulował House'a i wskoczył na pierwszą pozycję. David Duchovny stworzył postać idealną, ale nie ciągnie produkcji na własnych tekstach, ani tylko na swojej postaci. Serial poza głównym bohaterem (Duchovny w roli Hanka Moody'ego) daje na równi pole do popisu całej reszcie, choćby Łysej Pale Runkle, którego ekscesy seksualne rozbrajają nie raz bardziej od Hanka. Fabuła srsly rl., pokrótce: Hank wydaje książkę, co czyni go dość popularnym, wychowuje nastoletnią córkę (również dobra postać) ze swoją byłą żoną. Barwne życie będące konfrontacją stylu casanovy bez zobowiązań walczącego z kryzysem twórczym oraz ojca. Dużo seksu, mnóstwo wulgarności, świetne teksty. Z klasą.

filmweb || img
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Californication

Postprzez Generał Kajzera » 20 paź 2009, 17:39

Duchovny to on nie jest :lol:
Ja widziałem tylko urywkami 1 sezon.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Californication

Postprzez Toudi » 20 paź 2009, 18:51

PuFa napisał(a):Ja widziałem tylko urywkami 1 sezon.

Gratuluję, twój post nie wniósł absolutnie nic do tematu.

Przy okazji - wielce odradzam oglądanie na tvnie, które wykupiło prawa do emisji (za co rep+), ale tradycyjnym polskim zwyczajem schrzaniło wszystko lektorem i tłumaczeniem (holy shit, i to jak).
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Californication

Postprzez Blucyfer » 21 paź 2009, 19:01

Toudi napisał(a): ABC wystartowało już z trzecią serią, a tu ani słowa o tym. <nunu>


Tak, tak, ABC.
Serial emituje Showtime, stacja kablowa (ta od Dextera).
Serial kocham, 1 sezon obejrzałem w 2 dni, drugi sezon gorszy lekko (ale ten blondyn co na końcu zdycha zajebisty) a z 3 sez obejrzałem dopiero 3 ep i jak narazie trzyma poziom.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Californication

Postprzez Toudi » 21 paź 2009, 19:17

BlooD napisał(a):
Toudi napisał(a): ABC wystartowało już z trzecią serią, a tu ani słowa o tym. <nunu>

Tak, tak, ABC.

Posrało mi się z tym zawszonym lostem.

Drugi sezon wcale nie ustępuje pierwszemu, Lew Ashby miał świetne teksty, a jego jaskinia rozpusty <3. Pomnik z nim w szkockiej spódnicy był świetny. A po 3x04 trzeci sezon zapowiada się nawet lepszy od dwóch poprzednich.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron