ArmiA

Szukasz drużyny? Szukasz ludzi do drużyny lub sojuszu? To jest odpowiednie miejsce dla Ciebie.

ArmiA

Postprzez Rambo » 21 cze 2008, 23:07

Ogłaszam nabór do drużyny ArmiA.

Wymagania:
-częsta obecnośc w grze,
-chęci do walki,
-komunikatywnośc,
-levele nie są najważniejsze, ale jakaś granica przyzwoitości powinna byc, więc napiszę 25 level.

Niebawem zaczyna się nowy wakacyjny sezon.
Członkostwo w naszej drużynie powinno byc ciekawą alternatywą dla graczy niezdecydowanych.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: ArmiA

Postprzez Rambo » 22 cze 2008, 21:48

4 wolne miejsca po pierwszym dniu istnienia pozostały!!!!
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: ArmiA

Postprzez Rudy » 28 cze 2008, 21:30

ja bym chcial dolączyc ale mam na razie za niski level :? Musze potrenic... :D zaczalem grac..... 3 minuty, wylaczylem, i dzisiaj wlasnie wrocilem i mi sie spodobalo :D i chcialbym do was dolaczyc :D ale wiem ze nie dolacze teraz bo jest ten sezon wakacyjny i level mam 3... :lol: dobra 1 lipca potrenie i bede miał 25 level a bron wezne od sawyera :D chyba ze nie ma juz miejsca :D
pozdrawiam
Avatar użytkownika
Rudy
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 10
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Drużyny

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość