Alkohol

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Alkohol

Postprzez Robinek » 01 sty 2009, 18:17

FriZ napisał(a):15 emotek na jeden temat. Piłeś coś pisząc to? ^^


Nie :P ale często zastępuje znaki interpunkcyjne emotikonkami i ogólnie nie wiem czego żeś się czepił ;[[[
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Alkohol

Postprzez FriZ » 01 sty 2009, 18:37

Robin napisał(a):
FriZ napisał(a):15 emotek na jeden temat. Piłeś coś pisząc to? ^^


Nie :P ale często zastępuje znaki interpunkcyjne emotikonkami i ogólnie nie wiem czego żeś się czepił ;[[[

Nie czepiłem się, słodko wyglądały te emotki i jakoś mi trochę do Ciebie nie pasowały dlatego zapytałem ;)

A co do alko to od wczoraj lubię rum. A browara nie bo mnie po nim głowa boli ;[
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron