24

Forum dla fanów innych seriali.

24

Postprzez cyklopPL » 12 cze 2007, 22:47

Niedawno skończył się sezon 6, a Jack dlaej ratuje US i A. Według mnie robi to bardzo dobrze, bo pomimo że to już szósty sezon to nadal jest on ciekawy i ma nagłe zwroty akcji. Nie obyło się bez lip , np. ostatnie 30 min to totalna klapa według mnie, zakończenie sezonu mogło być o wiele mocniejsze :shock: Ogląda to ktoś wogóle? Ja teraz szukam poprzednich sezonów, ale nigdzie nie moge znaleść :/
Avatar użytkownika
cyklopPL
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kołobrzeg
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 24

Postprzez Gaw » 12 cze 2007, 23:27

Widziałem dobry, pierwszy sezon to i patrzyłem na drugi, jak leciał na polsacie, ale później to już masakra. Ile sezonów można ratować świat? :D
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 24

Postprzez jednooki_swierku » 20 wrz 2007, 19:38

Słyszałem o tym serialu. Naprawdę jest on godny uwagi ?
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: 24

Postprzez Gaw » 20 wrz 2007, 19:43

Jeśli nie widziałeś pierwszego sezonu to nawet można popatrzeć. Kolejne raczej na siłę dorzucane. Sam wysiadłem chyba w trakcie trzeciego, czy jeszcze drugiego. Do tego puszczali u nas o dziwnej porze :P Koło 2 w nocy się kończyło.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 24

Postprzez agrado » 21 wrz 2007, 12:06

O ile pierwszy sezon mnie zachwycił, drugi oglądałem z ciekawości o tyle każdy kolejny to dla mnie po prostu żenada. Pierwsze dwa według mnie dało się oglądać i było na co popatrzeć. Na następnych się zawiodłem niestety.
Uważam, że mogli skończyć na pierwszym sezonie dając pod koniec alternatywne zakończenie - bo było bajer.
agrado
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 10
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ulubiona postać: Charlie


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron