2 sezon

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

Na kiedy powinna zostać przesunięta data rozpoczęcia 2 sezonu?

Na wczoraj
22
22%
Na jutro
8
8%
Na dziś
14
14%
Na przyszły rok
4
4%
Na czerwiec
5
5%
Lubię schabowego
26
26%
Opcja dla Wiktaka
4
4%
Plastelina
9
9%
Na 20:00
5
5%
Nie mam zdania
3
3%
 
Liczba głosów : 100

Re: 2 sezon

Postprzez winzip » 30 cze 2009, 09:54

BlooD napisał(a):Nie.


Chyba sami widzicie że bez protestu się nie obejdzie. Prośby już nie pomagają. Zabierają nam przyjemność grania! Więc musimy walczyć o swoje prawa! :D :D :D :D :D :D<hahahahahaha>
Avatar użytkownika
winzip
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 126
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez Warda » 30 cze 2009, 20:14

PuFa napisał(a):Ok. Za dwa tygodnie w sobotę ( w tą co teraz będzie nie mogę)
Plan jest taki.
Wpierw palimy, potem przebiegniemy (nago) przez Długą Street. Następnie wsiadamy do PKP i podbijamy WaWę.
Potem jedziemy do Gawa ( gdzie on mieszka ? ) i obrzucimy go schabowymi ( trochę ich szkoda).
Ja chcieć 2 sezon... :(


Damy misia Bobkowi i mamy adres ;D i do Wawy nie przyjezdzajcie, bo tu jest LL chyba, ze ja chcecie spalic i Skrzynia, a on Was wtedy nie nagra i pare innych osob jeszcze w Wawie jest.

SPOILER:
no i ja :)
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon

Postprzez Skrzynia » 30 cze 2009, 22:45

Warda napisał(a):
SPOILER:
no i ja :)


Spalic Warszawę...

Ja sobie poradzę, przeprowadzę się jeszcze. LL oraz większośc rozumnych raczej też uciekną... A tak to spalić Warszawę...

SPOILER:
Mam domek letniskowy w górach od dwóch tygodni... I zamierzam się tam przenieść na stałe...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: 2 sezon

Postprzez Generał Kajzera » 01 lip 2009, 19:37

Co się udało zrobić z protestem w formie opowieści
SPOILER:
Poprosiłem Zeusa o pomoc. On słynie ze swej wszechmocy. Już wcześniej zamawiałem u niego kilka browarów i Playboya. Pomyślałem że jego pomoc może się przydać. No więc zadzwoniłem na niebieską linię. I po kilku sekundach dodzwoniłem się do miszcza.
- Zeus. Ej Zeus. Ty k%^#. Jesteś tam - Krzyczałem wściekle
- Ty wzywałeś - Odpowiedział mi głos
- Słuchaj Zeus. Rozdupcyłeś południową Polskę. Mógłbyś się zając Warszawą.
- Co oni ci zrobili.
- Bo wiesz jest taka gra o takim filmie ale oni ją rozwalili.
- Co mnie to ku#$% obchodzi
- Oni się śmiali z ciebie.
- No to już się nimi zajmuje...
Czekałem z niepokojem na wieści Piorunka i tvn28. Gdy zobaczyłem że w Warszawie leje cieszyłem się niezmiernie. Trapiło mnie pytanie co dam Zeusowi w zamian. W końcu Zeus się odezwał
- Hej Haj Helloł
- Zeus dobry jesteś. Ale im zalało
- No i prądu nie mają.
- Ooo. Masz u mnie 2 zł
- Interesują mnie dziewki
- Mam tylko zużyte kondony.
- Więc jutro czeka cie powódź...
Zdenerwowany pomyślałem że Piorunek żartował. Ale stało się. Gdańsk zalany. Ale u mnie prawie sucho...
Zeus zszedł...
- I jak ci teraz. Łyso - rzekł
- Nie... zalałeś Wrzeszcz, Oliwę i nawet główny. Dzięki tobie zalały się Archiwa urzędu miasta. Pół śródmieścia pływa. Orunia i jej gangsta podtopiona. Zasypały się tory. Pociągi nie jeżdżą... Ale u mnie spokój lekki deszczyk tylko spadł...
- Co?
- Gówno. Dawaj kolejną salwę. Bo nie mam żadnych zdjęć pacanie. Nawet nie potrafisz prosto lać tylko gdzieś po bokach... Czy ja proszę o tak wiele ?! Chcem tylko ulewę jakiej nie było. Chcem dobre foto... Czy to tak wiele ?!?!?! FOCH
:D :D :D


Słyszałem że 2 sezon ma być lepszy od 1 i mam być już niedługo :lol:
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez winzip » 01 lip 2009, 20:53

PuFa napisał(a):Co się udało zrobić z protestem w formie opowieści
SPOILER:
Poprosiłem Zeusa o pomoc. On słynie ze swej wszechmocy. Już wcześniej zamawiałem u niego kilka browarów i Playboya. Pomyślałem że jego pomoc może się przydać. No więc zadzwoniłem na niebieską linię. I po kilku sekundach dodzwoniłem się do miszcza.
- Zeus. Ej Zeus. Ty k%^#. Jesteś tam - Krzyczałem wściekle
- Ty wzywałeś - Odpowiedział mi głos
- Słuchaj Zeus. Rozdupcyłeś południową Polskę. Mógłbyś się zając Warszawą.
- Co oni ci zrobili.
- Bo wiesz jest taka gra o takim filmie ale oni ją rozwalili.
- Co mnie to ku#$% obchodzi
- Oni się śmiali z ciebie.
- No to już się nimi zajmuje...
Czekałem z niepokojem na wieści Piorunka i tvn28. Gdy zobaczyłem że w Warszawie leje cieszyłem się niezmiernie. Trapiło mnie pytanie co dam Zeusowi w zamian. W końcu Zeus się odezwał
- Hej Haj Helloł
- Zeus dobry jesteś. Ale im zalało
- No i prądu nie mają.
- Ooo. Masz u mnie 2 zł
- Interesują mnie dziewki
- Mam tylko zużyte kondony.
- Więc jutro czeka cie powódź...
Zdenerwowany pomyślałem że Piorunek żartował. Ale stało się. Gdańsk zalany. Ale u mnie prawie sucho...
Zeus zszedł...
- I jak ci teraz. Łyso - rzekł
- Nie... zalałeś Wrzeszcz, Oliwę i nawet główny. Dzięki tobie zalały się Archiwa urzędu miasta. Pół śródmieścia pływa. Orunia i jej gangsta podtopiona. Zasypały się tory. Pociągi nie jeżdżą... Ale u mnie spokój lekki deszczyk tylko spadł...
- Co?
- Gówno. Dawaj kolejną salwę. Bo nie mam żadnych zdjęć pacanie. Nawet nie potrafisz prosto lać tylko gdzieś po bokach... Czy ja proszę o tak wiele ?! Chcem tylko ulewę jakiej nie było. Chcem dobre foto... Czy to tak wiele ?!?!?! FOCH
:D :D :D


No to ci się udało. A Trójmiasto zalało więc było ostro. A moje miasto wszystkie burze omijają. Wczoraj jakies 15 km ode mnie padał grad wielkości piłeczek pingpongowych . Hehe na pewno było ostro jak tam to padało :D
Avatar użytkownika
winzip
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 126
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez Blucyfer » 01 lip 2009, 23:45

Niedługo pojawi się licznik ;>
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 2 sezon

Postprzez winzip » 02 lip 2009, 09:59

BlooD napisał(a):Niedługo pojawi się licznik ;>


Rozumiem że pojawi się licznik odliczający czas do 2 sezonu?
Avatar użytkownika
winzip
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 126
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez Generał Kajzera » 02 lip 2009, 14:55

Jest naprawdę super !
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez Skrzynia » 02 lip 2009, 18:29

Rzeczywiście... Przez moment widzę tylko coś w stylu "wczytywanie"a potem czarny ekran... Genialnie...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: 2 sezon

Postprzez Astral » 02 lip 2009, 19:53

Skrzynia napisał(a):Rzeczywiście... Przez moment widzę tylko coś w stylu "wczytywanie"a potem czarny ekran... Genialnie...

A czego ty sie spodziewałeś? to jest właśnie ten drugi sezon 8) 8) 8) 8) 8)
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon

Postprzez Skrzynia » 02 lip 2009, 21:38

Astral napisał(a):
Skrzynia napisał(a):Rzeczywiście... Przez moment widzę tylko coś w stylu "wczytywanie"a potem czarny ekran... Genialnie...

A czego ty sie spodziewałeś? to jest właśnie ten drugi sezon 8) 8) 8) 8) 8)


Czegoś... Bardziej... Jakby to... eee...... No więc.... Troszkę to nie spełniło moich oczekiwań. To kiedy impreza z okazji 2 sezonu?
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: 2 sezon

Postprzez Warda » 03 lip 2009, 00:33

Jak milo poczuc znowu grę lo :) | Ja bym zrobil ale teraz nie mozna tak sobie brac alku kiedy chce ;[ i ile chce
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon

Postprzez Generał Kajzera » 03 lip 2009, 13:03

Ale słuchajcie to jest super... Tak cały dzień sobie odświeżasz. Dzień w dzień. Aż w końcu wyskoczy gra. :lol:
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon

Postprzez Gaw » 03 lip 2009, 13:31

To jest strona testowa, gra będzie normalnie pod linkiem gra i tym samym adresem.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon

Postprzez Skrzynia » 03 lip 2009, 20:08

Jasne
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron