2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Wszystko o grze LOST Online - miejsce na Wasze opinie i komentarze.

2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Gratka » 18 lut 2010, 00:16

Kochani, od startu gry minęło już kilka dni, zdążyliście na pewno wczuć się w na nowo w jej klimat. Zapraszamy do dzielenia się wrażeniami z tych pierwszych chwil po starcie.
Piszcie co Wam się podoba, co mniej, a co wcale.
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Generał Kajzera » 18 lut 2010, 00:58

Nie podoba mi się:
- długo ładująca się siła a jedzenie nie daje siły
- mango podwyższa pasku pragnienia a ryba tak
- trudno znaleźć jakieś miejsca
- dziki mnie ciągle atakują
- bardzo szybko spada pasek pragnienia
Podoba mi się
- napewno lepsza grafika i łatwiejszy panel
- więcej możliwości
- trudno znaleźć jakieś miejsca
- długo idzie lvl 8)
itp
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Wisnia » 18 lut 2010, 08:47

Mi ogolnie sie gra podoba minusem jak narazie jest ta ochrona nowych graczy :/ i sadze ze jezeli miejsca sa losowo rozmieszczone to powinny byc większe niz na jedno pole np na 4
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Krystek » 18 lut 2010, 09:50

- ochrona nowych graczy
- brak stacji :(
- Szybko spadający głód i pragnienie
- tylko 30 punktów ruch
- Przenoszenie namiotu (co 20 dni to za dużo :O, albo dla vipa dać możliwość 2 namiotów ;D)
+ trudno coś znaleźć dobrego
+ powoli idzie lvl
+ możliwości
+ szat graficzna
+ + + + ogólnie na plus
Avatar użytkownika
Krystek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 6
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Podkarpackie
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Simba » 18 lut 2010, 09:54

Gra jest lepsza od sezonu I ale, jest wielkie ale:

- Siła i ruchy się nie generują jak się jest nieprzytomnym.
- Mało napełnia się pasek głodu i pragnienia, bardzo mało. Niekiedy opłaca się zranić niż jeść.
- Nie można zmienić rekrutacji
- Nie można zmienić logo drużyny
- Nie można a miało być wyłączenie drużyny z walk
- Zbiorów nie ma na plaży ( a powinny być :( )
- Walka trwa od 30minut do godziny, przesada.... a ruchów tylko 10.
- Nie ma statystyk w Gra > Statystyki
- Z Grupą się rąbie. założyłem obóz grupy miałem tylko ja lidera, przyjąłem drużyne do grupy naglę ona stała się liderem i może wywalać itp. Nie wiem oco kaman -.-
- Jak się przenosi do obozu ? Nie moge znaleźć XD
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Astral » 18 lut 2010, 10:06

+Ciekawsze walki
+Utrudnienia (Zbiory, pasek głodu, jak dla mnie to wszystko na plus, 1 sezon był banalny a tu trzeba sie natrudzić żeby przeżyć, JAK TO W DŻUNGLI CONJE)
+Nie wszystko będzie od razu znalezione, inne współrzędne
+Więcej możliwych opcji
+Caaała reszta która zmieniła się od wakacyjnego sezonu

+/- Mam 2 miejsce w rankingu. Szkoda, że nie 1.

-Największym minusem jest to co mówił Wiśnia, ta ochrona początkujących raczej nie działa jak miała działać i w 90% przypadków tylko niepotrzebnie utrudnia
-Przydało by się mieć wskaźniki przy mapie, gdzie jest e10, gdzie e50 itd. takie małe usprawnienie, ale powtarzam Gawowi a nie zrobi <bezradny>
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Wandzik » 18 lut 2010, 12:21

ogólnie mi się podoba, wymienię tylko 2 główne minusy, bo za dużo ględzenia by było:
moim zdaniem głód i pragnienie za szybko spadają, czasem nawet szukanie żarcia się nie opłaca, bo pasek spada szybciej niż rośnie
zbiory powinny być dostępne nie tylko w namiotach, niekoniecznie na plaży, ale myślę, że powinno być przynajmniej 1 miejsce na kwadrat (chociaż dla vipów)
Wandzik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): maja 2008

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Gaw » 18 lut 2010, 12:46

Straszne, straszne :)

Wisnia napisał(a):minusem jak narazie jest ta ochrona nowych graczy :/


Minusem jest, że zapobiegamy okradaniu nowych, jak to było w poprzednim sezonie? :)

Krystek napisał(a):- brak stacji :(


Są!

Krystek napisał(a):- Przenoszenie namiotu (co 20 dni to za dużo :O, albo dla vipa dać możliwość 2 namiotów ;D)


Możesz przenosić nawet co 1 dzień! Zobacz umiejętności.

Krystek napisał(a):- tylko 30 punktów ruch


Niedawno to zostało zmienione, bo przez okres testowania były ... 4.

Scorpion napisał(a):- Siła i ruchy się nie generują jak się jest nieprzytomnym.


Jak ktoś został rannym to musi na tym tracić. Taki jest sens bycia rannym.

Scorpion napisał(a):Nie można a miało być wyłączenie drużyny z walk


Nie miało być i nie będzie.

Scorpion napisał(a):Walka trwa od 30minut do godziny, przesada.... a ruchów tylko 10.


Wczoraj pisałeś, że 40 minut, dzisiaj już godzina? :) Najdłuższą miałeś 22 minuty. Jest to najdłuższa walka w sezonie. Zdobądź broń, będziesz mocniej bił i nie dojdziesz nawet do 5 minut.

Astral napisał(a):-Przydało by się mieć wskaźniki przy mapie, gdzie jest e10, gdzie e50 itd. takie małe usprawnienie, ale powtarzam Gawowi a nie zrobi <bezradny>


Jest od wczoraj.

Wisnia napisał(a):i sadze ze jezeli miejsca sa losowo rozmieszczone to powinny byc większe niz na jedno pole np na 4


Są na 9, są na 4, jest nawet na 36.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Talib » 18 lut 2010, 13:24

Plusy:

Minusy:
-Pasek głodu i pragnienia za szybko spada
-Zwierzęta za często atakują
-Siła i PR nie nachodzą gdy jest się rannym
-HP nie wzrasta do 100 % po zostaniu rannym
-Zbiory tylko w namiocie
-Mały plecak
-Siła za wolno nachodzi
-Co chwile znajduje jakiś syf którego nie mogę opchnąć postaciom,
muszę albo z tym latać do namiotu ( co jest bez sensu ) albo wywalać ( co jest bez sensu)
-Robin znowu czituje

Ogólne wrażenie : fajna gra :)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Yona » 18 lut 2010, 14:20

Gaw napisał(a):
Scorpion napisał(a):- Siła i ruchy się nie generują jak się jest nieprzytomnym.


Jak ktoś został rannym to musi na tym tracić. Taki jest sens bycia rannym.


Musi to na Rusi :{{.


Ja mogę od siebie dodać, że fajniejsze od simsów 8).

Na minus, że nie mogę mieć własnego akwarium ze szprotami :/.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Toudi » 18 lut 2010, 15:50

Najbardziej poroniony pomysł to moim zdaniem 30 sekund czekania między krokami. Czasem średnio mam ochotę pieprzyć się z łażeniem 15 minut. Poza tym fajnie byłoby mieć możliwość restartu gry przez np. pierwszy tydzień grania, kiedy ogarnia się dopiero grę, a wybory na tym etapie mają jakiś jednak wpływ na dalszą rozgrywkę. Jednak poza tymi dwoma rzeczami (o których, nie ukrywam, chciałbym, żeby ktoś ważny/Gaw się wypowiedział) cała reszta jest jak najbardziej na plus. Gra śmiga ładnie, poziom trudności jest ok, motyw budowania i tego że trochę potrwa, zanim cokolwiek sklecę z tych resztek samolotu trochę minie też mi pasuje. Kozak, kozak waszpanie, jeszcze przyjdzie czas ocenić questy, tutaj raczej nie spodziewam się bardziej zawiłej fabuły/intrygi, no ale jeśli nie będzie to na zasadzie "przynieś, zanieś, pozamiataj" to też będzie dobrze. Z paskami głodu da się przeżyć, zdychanie i respawn w końcu w miarę realistyczne, randomowe współrzędne jak najbardziej urozmaicają rozgrywkę, mało znaczące bonusy pokroju gotowania też są ok. Forum/czat drużynowy bardzo się przydaje. Co do umiejętności, to jeszcze ich nie męczyłem, zobaczym później. Na chwilę obecną nie ma czegoś, co by wadziło trochę, poza tymi dwoma rzeczami wymienionymi na początku, które wkurzają bardzo. Niemniej gra zasługuje na ogromny plus, skrypcik jest ładny, czynności wyważone... no zacnie, zacnie.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Wisnia » 18 lut 2010, 17:23

Post usunięty przez autora.
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Dlaczego AR » 18 lut 2010, 19:38

Pasek głodu i pragnienia to jest jakiś żart ... nie opłaca się w ogóle szukać bo co z tego jak na 20 szukań znajduje 2 - 3 owoce w tym czasie mój pasek spada do zera ,a po zjedzeniu zebranych owoców oddaje mi tylko 3-4 paski to jakiś żart . Codziennie trzeba podać 2, 3 razy tracą przy tym od 3 do 4.5 godziny to jest bezsensu, przynajmniej na początek powinno być jakieś ułatwienie a nie padanie co chwile .Owoce powinny zwracać więcej kresek a nie maksymalnie 2 ... :? :? .Nikt tego nie zauważył w testach ze po 5 minutach intensywnego szukanie nie na już żadnego paska głodu i pragnienia ...
Avatar użytkownika
Dlaczego AR
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 72
Dołączył(a): listopada 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jacob

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez AniTech » 18 lut 2010, 20:05

Podoba mi się bardzo.
Ciężko jest,oj ciężko.
To co mnie lekko irytuje, to jedynie komentarze, do czynności - Pamiętaj, że miejsce w którym szukasz wpływa na szanse powodzenia.
Mianowicie - taki komentarz w dżungli kiedy szuka się drzewa, jedzenia. To gdzieś jest lepsze miejsce?
Taka mała uwaga.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
AniTech
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 65
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Bartoszyce
Ulubiona postać: Eko

Re: 2 sezon rozpoczęty - Wasze wrażenia

Postprzez Stach » 18 lut 2010, 20:44

AniTech napisał(a):Mianowicie - taki komentarz w dżungli kiedy szuka się drzewa, jedzenia. To gdzieś jest lepsze miejsce?
Taka mała uwaga.
Pozdrawiam


w spiżarni w Swanie :P

hah, żart

to Ania chyba chodzi o to żeby nie szukać wody na plaży czy drewna w strumieniu, i jest to automatyczny komunikat przy wszystkich czynnościach.


co do gry to czekanie na ruch denerwuje bardzo, ale chyba jest to dobre rozwiązanie przy walkach, ale tak normalnie to nie jestem pewny, niby trochę bardziej realistycznie, ale wydłuża czasem zabawę.

jednak ruch ruchem, zdecydowanie bardziej denerwuje mnie pasek głodu i pragnienia, za szybko IMO :/ chodzę i szukam i już 2 razy leżałem :/

poza tym fajnie byłoby mieć możliwość restartu gry przez np. pierwszy tydzień grania, kiedy ogarnia się dopiero grę, a wybory na tym etapie mają jakiś jednak wpływ na dalszą rozgrywkę.


to co Toudi pisał, podoba mi się, coś jak restart fajnie by było, choć wtedy pewnie by trzeba było też poświecić level ? no ale sam w sobie pomysł fajny.


jak coś jeszcze mi wpadnie do głowy dam znać
Avatar użytkownika
Stach
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 98
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków

Następna strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron