"Zaczeło się w Polsce"

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

"Zaczeło się w Polsce"

Postprzez Generał Kajzera » 07 cze 2009, 12:55

Ktoś z was był na tym koncercie ?
Ja byłem. Scorpions dobrze wpasowało swoją muzykę w obchody. Trafili w 100. Ale Kajli Minoq sak. Nie pasowała ani trochę do obchodów. W ostatniej chwili podzielili sektor B i oszukali ludzi... I ztobili B VIP dla vipów którzy i tak siedzieli na miejscach siedzących. Powiedziałem Sramnato i przeskoczyłem do sektoru A. Oczywiście trzeba było zagadać z ochroną. Dziś na tvp2 o 17:00 jest powtórka. Oglądajcie może mnie gdzieś wypatrzycie w sektorze A po lewej stronie sceny. Ale mało to prawdopodobne, bo wokół mnie same wysokie osoby stały a ja niziutki. W razie czego patrzcie na ręce może akurat moje będą xD.

http://www.youtube.com/watch?v=nrIBlUX0 ... re=related
Fajnie wyskoczyli :) Ale zjarany byłem

http://www.youtube.com/watch?v=hRPZ9Ygp ... re=related

Może potem coś ja wrzuce
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: "Zaczeło się w Polsce"

Postprzez sasza-komputer » 07 cze 2009, 17:52

Scorpionsi pamietam, ze grali tez pare lat temu (ze 2, 3, 4 lata temu chyba) w Polsce tez w zwiazku wlasnie z jakimis obchodami czegos gdzies.
Avatar użytkownika
sasza-komputer
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 45
Dołączył(a): kwietnia 2009
Ulubiona postać: Sawyer


Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron