Wczorajsze TOP10, gratulujemy: • Dzisiejsze pole z bonusem to E99 S99. Jeśli nie chowasz się w bezpiecznym miejscu i nie skradasz, za wykonane akcje w danym miejscu dostaniesz podwójny respekt!
Wiosenne zmiany28 lutego 2010, 01:45 • komentarze (6)

Jak już zauważyliście drugi sezon przyniósł wielkie zmiany, które wspólnie odkrywamy każdego dnia. Razem z grą zmienia się też forum oraz tworzący je ludzie. Niedawno do Ekipy dołączyła AniTech, którą serdecznie witamy i liczymy na owocną współpracę. Wrócił również podział na „tych niebieskich”, czyli moderatorów, którzy są takimi samymi graczami, jak wszyscy oraz „tych czerwonych” – administratorów – którzy nie biorą czynnego udziału w grze.

Jednocześnie z przykrością żegnamy się z wersjami językowymi, co związane jest z dużym poślizgiem startu drugiego sezonu gry. Postanowiliśmy skupić się na wersji polskiej, która cieszy się dużą popularnością. Możecie też być pewni ciągłego jej udoskonalania (czekamy na Wasze podpowiedzi i cenne wskazówki) oraz wprowadzania nowych rozwiązań i funkcji.

W przyszłości natomiast pojawią się nowe propozycje gier dla wszystkich, nie tylko fanów LOST.

Pozdrawiamy wiosennie

Ekipa
Druga prezentacja - wrażenia22 lipca 2009, 03:30 • komentarze (0)

Oto moje wrażenia po drugiej prezentacji (choć dla mnie była ona pierwszą).

Przede wszystkim niezmiernie się cieszę, że było mi dane uczestniczyć w testach. Stęskniłam się za klimatem gry, a ten nie zmienił się ani trochę w przeciwieństwie do wielu funkcji :)

Pierwsze co rzuca się w oczy, to nowe menu – wszystko jest wywrócone do góry nogami, tylko że w bok xD do czego byłam już przygotowana oglądając screeny z pierwszej prezentacji, nie doznałam więc aż takiego szoku. W ogóle bardzo poprawiła się estetyka gry, ale konkrety za chwilę.

Walki. To, co mnie najbardziej w nich urzekło, to powoli gasnące komunikaty o poszczególnych atakach. Genialne! Poza tym ciekawym rozwiązaniem są też naprzemienne ataki, chociaż w praktyce wyglądało to czasem śmiesznie (np. 1vs.5: x atakuje, a potem dostaje po kolei od każdego z wrogiej drużyny). Dobrym zatem wyjściem był podział walk na tury. Same walki trwają dość długo, ale można w tym czasie rozmawiać na chacie (co jest zawsze świetną rozrywką). A dla śpiochów, którzy przegapią bitwę powstała nie lada gratka xD Możliwe jest obejrzenie powtórki walk w archiwum. Taki replay tylko w przyspieszeniu :) Bardzo przydatna sprawa, zwłaszcza dla mnie.

Ponieważ przez Gawa zgubiłam wątek, zakończę na tym, a ciąg dalszy nastąpi jak go znajdę, o!
Strony: 1 | Przejdź do strony: [1]
» Profil gracza
» Blog
Historia drużyn
Gratka dołącza do drużyny 16 lis 2013
Gratka zakłada drużynę 11 mar 2013
Gratka zostaje kapitanem drużyny 2 lut 2013
Gratka zakłada drużynę 26 sty 2013
Gratka zakłada drużynę 16 wrz 2011
Gratka zostaje przywódcą drużyny 17 sty 2011
Gratka zostaje kapitanem drużyny 14 sty 2011
Gratka zakłada drużynę 26 gru 2010
Gratka zakłada grupę20 wrz 2010
Gratka zakłada drużynę 13 wrz 2010
Gratka zakłada grupę10 wrz 2010
Gratka zakłada drużynę 6 sie 2010
Gratka zostaje wyrzucony z drużyny Gwardia4 cze 2010
Gratka dołącza do drużyny Gwardia17 lut 2010
Przyjaciele
Lista przyjaciół ukryta
W poprzednich sezonach
Brak drużynyBrak grupy