Zima z naszej okolicy (a najlepiej z naszych okien :))!

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Zima z naszej okolicy (a najlepiej z naszych okien :))!

Postprzez Isa » 28 lis 2010, 19:40

Tutaj możemy się pochwalić jak zima wygląda za naszym oknem i podyskutować u kogo ładniejsza. :)

Na początku wrzucę swoją z ''mojego'' miasta. Nie mam przy sobie aparatu, zdjęcie zrobione telefonem, więc kiepska jakość, ale widać co nieco.

Obrazek
Obrazek
Jutro już będę w domu to wrzucę zdjęcia z Wro. :)

Słyszałam w radiu, że od jutra zima ma zacząć się na dobre. Liczę, że ktoś włączy się do zabawy. ;)
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Generał Kajzera » 28 lis 2010, 22:15

Obrazek
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 28 lis 2010, 22:26

Fajnie masz. Temat raczej do zdjęć tego typu, o:
Obrazek
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Generał Kajzera » 28 lis 2010, 22:35

Obrazek
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 28 lis 2010, 22:44

To ładne masz widoki za oknem :). Idź uczyć się chemii.
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Crew » 29 lis 2010, 15:57

A mogę zrobić na dworze ,bo moje okna są pomalowane szronem :D
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 29 lis 2010, 16:27

nie, takie zdjęcia są surowo zabronione
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Crew » 29 lis 2010, 17:56

Czekaj , i tak coś wykombinuje :)
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 29 lis 2010, 18:25

to była ironia? :? ale myślę, że jesteście na tyle mądrzy i wiecie :)
hellboy jak już zrobisz zdjęcia bez względu na to czy z okna czy zrobione na dworze to pokaż :) szron też fajny, zwłaszcza jak tworzy na szybie wzorki
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 29 lis 2010, 18:57

chyba zostałam zaatakowana albo nie znam się na Waszych wyszukanych żartach, albo PMS :?

Astral napisał(a):Hej, Mary! Po co ta spinka? Przecież nie masz włosów <bada bum> <żart kysiowski>

xDD

wracając do tematu:
Obrazek
Ostatnio edytowano 29 lis 2010, 18:59 przez Isa, łącznie edytowano 1 raz
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Simao » 29 lis 2010, 19:43

Ej, wszyscy piszą coś to ja też chce. No. Zazdroszczę okolicy, Mary. Takie góry to teraz fajnie wyglądają ośnieżone. U mnie nawaliło [nie mylić z wiecie czym (sza Astral, sza Kysio)] dziś z 20 centymetrów śniegu; i byłbym zadowolony gdyby taki stan za oknem utrzymał się to świąt, no, ale czy są na to szanse? Muszę skrupulatniej oglądać Maję w TVN Meteo jak pogodę na przyszły miesiąc widzi.
Btw, śniegowo czyli czas na zmianę avatarową.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Isa » 29 lis 2010, 20:18

Simao napisał(a):U mnie nawaliło [nie mylić z wiecie czym (sza Astral, sza Kysio)] dziś z 20 centymetrów śniegu

Pokaż
Isa
 

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Simao » 29 lis 2010, 20:24

Kysio napisał(a):
Astral napisał(a):
Simao napisał(a):U mnie nawaliło [nie mylić z wiecie czym (sza Astral, sza Kysio)

Niezłe masz o mnie zdanie widzę, skoro stawiasz mój humor na równi z toaletowym Kysia


Ja nawet nie czytałem jego wypocin, a toaletowy to może być papier, wypraszam sobie, nie mam toaletowego humoru -.-

No, chłopcy.
Ty na A, zdanie mam całkiem dobre, zależy od punktu patrzenia ale gdybyś widział mój byłbyś zadowolony.
Btw. może i jednak ziarnko sensu w tym jest co napisałeś. Całkiem ładnie strzeliłeś żarcikiem zbliżonym do Kysiowego stylu, mam dowód, heh.
Hej, Mary! Po co ta spinka? Przecież nie masz włosów <bada bum> <żart kysiowski>

Panie na K, ja tak sobie myślę, że albo masz o mnie mierne zdanie albo piszę za długie posty. Albo to chodzi o brak emotikon zamiast kropek?!

Mary, może jak jutro rano będę zasuwał na autobus o 6:30 to zrobię parę fot. Nie obiecuję ale przydałoby się wrócić na tor z tematem.
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Generał Kajzera » 30 lis 2010, 00:01

Mało śniegu w Gdańsku i strasznie wieje.
Zdjęcie zrobione przedchwilą troche ciemno jzu jest.
Obrazek
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Zima z naszych okien!

Postprzez Astral » 30 lis 2010, 00:32

Fajne światełka :?
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron