Zagubione odpowiedzi.

Ogólne rozmowy o serialu LOST.

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez LucyLu » 27 maja 2010, 23:53

Wyciąłby Dharmę, większość bohaterów, zostałby Jack jako główny i nim byśmy się zajęli przez 6 sezonów.
LucyLu
 

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez Warda » 28 maja 2010, 00:46

Wszystko moglo sie o wiele sprawniej potoczyc i sezony mogly byc dluzsze.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez Shiroyasha » 28 maja 2010, 13:00

ale w całym lostcie chodziło o jacka
dharme ? czyli desmonda też i ben bo jak ben by tam trafił a desmond przeżył ?
Shiroyasha
 

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez janou » 21 cze 2013, 19:48

Nie wiem czy to coś wniesie w ten wątek po tak dlugim czasie, ale poki co te forum dalej funkcjonuje z tego co widze. Wszystko poniżej można uznać za 99% prawdy. Wyp[owiadam się w temacie bo dopiero zakończyłem ponowną przygodę z tym serialem;p

1. Szepty

W ostatnim sezonie, nie pamiętam juz w jakim odcinku (4 ostatni na pewno) ale bodajże Jacob albo Michael wyjawniają nam że szepty to są rozmowy "duchów" na wyspie które nie moga odejść. Dlaczego się pojawiają to nei wiem.

2. Czarny dym. Wnioskuje że temat nie był odświeżany po 6 sezonie. Jak wiadomo jest to brat Jacoba.

3. rekin

Nie pamiętam keidy miało to miejsce, ale rekin to nic innego jak rekin mutant wychodowany przez dharma. Opis tego jest w dodatku 6x19.

4. Liczby

Związane są z bazą dharmy na lądzie. Mają związek z wyliczaniem gdzie dokładnie znajduje się wyspa.

7. Choroba


Jest wyjasnione w 6 sezonie w świątyni że jest to "zło" które wypełnia człowieka. Przykład Sayid. Można zakładać że chorym/złym staje się po zmartwychwstaniu. Claire nie wymieniam bo na końcu jednak jej przechodzi.


Na resztę już mi sie nie chce odpowiadać bo i tak widzę że forum nie odświeżane. Ja proponowałbym to zamknąć skoro nikt nie zrobił tego do końca;p
janou
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): maja 2013

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez Gaw » 22 cze 2013, 16:03

janou napisał(a): rekin mutant wychodowany przez dharma


!!!

janou napisał(a):Ja proponowałbym to zamknąć


1 post za późno!
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez Jogurcik » 26 gru 2016, 16:15

Największą zagadką jest i tak odpowiedź na pytanie "Gaw, kiedy włączysz losty?"
Avatar użytkownika
Jogurcik
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 39
Dołączył(a): kwietnia 2008

Re: Zagubione odpowiedzi.

Postprzez Matii » 04 cze 2021, 20:06

Coś modzi tam
Avatar użytkownika
Matii
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 142
Dołączył(a): lutego 2009
Lokalizacja: Boxtel
Ulubiona postać: Ben

Poprzednia strona

Powrót do Forum Ogólne

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron