Wybory parlamentarne 2011

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Blucyfer » 03 paź 2011, 13:52

Zastanawia mnie na kogo zagłosujecie na najbliższych wyborach - mile widziane uzasadnienie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Makaveli » 03 paź 2011, 14:01

Zagłosuję na Ruch Palikota, jedyna partia która chce legalizacji marihuany co mi osobiście bardzo odpowiada :mrgreen: Jeszcze mają parę innych dobrych rzeczy w programie np. Opodatkowanie Kościoła :mrgreen:

A najlepsze jest to że PO nie dostanie większości głosów i będą musieli zrobić koalicje z SLD lub właśnie z Palikotem:]

Nie zagłosuję na Jarka...

Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Astral » 03 paź 2011, 14:09

No też bym głosował na Ruch Poparcia Palikota (gdybym mógł, bo zabraknie mi do możliwości głosowania 2 miesiące). Na pewno potrzebna jest jakaś zmiana, a z tych partii pozasejmowych wydaje się najsensowniejszym wyborem, przemawiają do mnie ich postulaty, no i jest to świeża partia z pomysłami, w przeciwieństwie do tych z sejmu którzy od lat powtarzają to samo.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Blucyfer » 03 paź 2011, 14:21

Po przeczytaniu wszystkich postulatów, programów każdej partii zadecydowałem, że zagłosuję na pana Kaczyńskiego ponieważ


SPOILER:
Obrazek
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Makaveli » 04 paź 2011, 22:33

Reszta chyba nie głosuje :shock: :(
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Blucyfer » 05 paź 2011, 00:10

Reszta to niepełnoletni i kobiety.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez valkiria8 » 05 paź 2011, 08:03

Ja zagłosuje na :) a konkretnie na Radosława S. czyli Radosława Sikorskiego:) to mój kandydat
rząd przewidywalny - wiem jak rządzą:) i będą rządzili.
Po drugie nie chce żeby PIS doszło do władzy - miałam sen, że Pis wygrali wybory i była tragedia narodowa:( wszyscy płakali, że Po nie wygrała:( (więc tłumacząc sny na odwrót wynika, że PO wygra)
na Ruch palikota nie zagłosuje bo nie chce legalizacji marychy i w ogóle to koleś z kosmosu.
na PJN też nie bo to odłam PISu, SLD to co wyczynia Napieralski jest śmieszne podpisuje umowy i nawet nie wie co podpisuje . A PSL - nie jestem rolnikiem nie głosuje na nich - nie potrzebny mi cichy premier.

Większość się z was ze mną pewnie nie zgodzi,(tak jak u mnie w rodzinie) będzie narzekać, że nic nie zrobili itp a ja się was pytam która partia zrobiła to co obiecała w wyborach? wiadomo, że każdy kłamie po to, żeby przekonać do siebie wyborców. Ja tam jestem za Platformą Obywatelską - czy się wam podoba czy nie:)

Popieram Radosława Sikorskiego:)
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Ursulla » 05 paź 2011, 13:38

valkiria8 napisał(a):Większość się z was ze mną pewnie nie zgodzi,(tak jak u mnie w rodzinie) będzie narzekać, że nic nie zrobili itp a ja się was pytam która partia zrobiła to co obiecała w wyborach? wiadomo, że każdy kłamie po to, żeby przekonać do siebie wyborców. Ja tam jestem za Platformą Obywatelską - czy się wam podoba czy nie:)

A dodatkowym plusem jest to, że już siedzą przy korycie, więc się zdążyli nachapać :D może skoro kieszenie już wypchane, to zaczną coś robić he he
valkiria8 napisał(a):na Ruch palikota nie zagłosuje bo nie chce legalizacji marychy i w ogóle to koleś z kosmosu.

A co do Palikota valki, to legalizacja nie jest jego jedynym postulatem ;[ niektóre z nich to:
- oświadczenia zamiast dłuuuugich kolejek po zasrany kwitek. Świetna myśl
- REJESTRACJA ZWIĄZKÓW HOMOSEKSUALNYCH- krok do przodu jak nie patrzeć, w końcu jesteśmy TACY tolerancyjni heh nie sądzę, że ogół by zaakceptował no ale ok

I NAJPIĘKNIEJSZY!
- odsunięcie kościoła od państwa- usunięcie krzyży z urzędów państwowych i koniec z religią w szkołach. W końcu, że tak powiem.

- Kadencyjność i przekazanie podatku- nie mam opinii,
- Zmniejszenie ilości posłów czy tam senatorów, nawet nie wiem dokladnie, bo nie mam zdanie. Tak, chcą się nachapać, ale póki nie robią tego moim kosztem to cóż. Wisimitozm górą.

No oczywiście też darmowy dostęp do internetu- ale to o ile dobrze orientuje już zostaje powoli wprowadzane.

Darmowa antykoncepcja- okej.
Aborcja- na ten temat nie przedstawię stanowiska, bo mnie zjecie.

A tak mi się skojarzyło. Czytał ktoś z Was "Quo Vadis. Trzecie tysiąclecie."?

Aha i nie wiem jeszcze na kogo będe głosować.
I czy w ogóle będe ofkoz.
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Rambo » 05 paź 2011, 20:45

A kto jest u Palikota oprócz Palikota głąby?

Biedronie i kryminaliści! Mało tego! Niedorozwoje nawet! Facet ma kasę, brakuje mu władzy i omotał małolatów.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Toudi » 05 paź 2011, 21:16

głosuję na rambo, bo wierzę w rambo
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Wisnia » 05 paź 2011, 22:07

Ja to bym głosował na Bogusia Linde...
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez gucio_ » 06 paź 2011, 11:26

No to też sie wypowiem jako doświadczony głosujący :)
W takim razie jak na chwilę obecną mój głos oddam na Palikota i jego ruchy :)
Uzasadnienie: dlaczego nie na PiS chyba nie wymaga tłumaczenia, PO zawiodło, a poza tym jako kibic czuje się przez PO szykanowany, SLD zaczyna być coraz mniej wiarygodne, a na resztę w ogóle nie ma co patrzeć....
A program Palikota całkiem mi się podoba-nie jest idealny ale idealny byłby podejrzany :P
Avatar użytkownika
gucio_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 8
Dołączył(a): października 2010
Lokalizacja: Gdzieś tam daleko...
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez VeB » 06 paź 2011, 17:22

gucio_ napisał(a):Uzasadnienie: dlaczego nie na PiS chyba nie wymaga tłumaczenia, PO zawiodło, a poza tym jako kibic czuje się przez PO szykanowany, SLD zaczyna być coraz mniej wiarygodne, a na resztę w ogóle nie ma co patrzeć....
A program Palikota całkiem mi się podoba-nie jest idealny ale idealny byłby podejrzany :P


Nic dodać, nic ująć :mrgreen:
Avatar użytkownika
VeB
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 44
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Barcelona
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Gaw » 06 paź 2011, 18:45

valkiria8 napisał(a):Po drugie nie chce żeby PIS doszło do władzy - miałam sen, że Pis wygrali wybory i była tragedia narodowa:( wszyscy płakali, że Po nie wygrała:(


Jakby ludzie tak wybrali, to dlaczego by mieli później płakać?

Rambo napisał(a):A kto jest u Palikota oprócz Palikota głąby?

Biedronie i kryminaliści! Mało tego! Niedorozwoje nawet! Facet ma kasę, brakuje mu władzy i omotał małolatów.


Mój głos na Rambo.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Wybory parlamentarne 2011

Postprzez Gratka » 07 paź 2011, 00:18

Rambo napisał(a):A kto jest u Palikota oprócz Palikota głąby?

Biedronie i kryminaliści! Mało tego! Niedorozwoje nawet! Facet ma kasę, brakuje mu władzy i omotał małolatów.

Prawda. Na dodatek kasa może wszystko wymazać z pamięci. Każde świństwo zostaje wybaczone.
Jednego jestem pewna - w Lublinie nie zrehabilituje go nawet odnowienie całej Starówki.
Won ze sceny.
Rambo mistrz podsumowań.
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Następna strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron