Radom

Nasza baza fanów LOST.
Regulamin działu
Baza fanów LOST
- Żeby znaleźć się na liście, trzeba w profilu wypełnić pole "Skąd". Znajduje się ono na drugiej zakładce w Panelu użytkownika.
- Każdy użytkownik może założyć temat dla swojego miasta, oczywiście jeśli taki temat jeszcze nie istnieje.
- Wpisujcie poprawne nazwy tematu, inaczej link do niego nie znajdzie się w bazie - linki dodawane są automatycznie.

Radom

Postprzez Boro » 19 kwi 2008, 10:24

Zapraszam do wpisywania sie ludzi z Radomia:)Nie wierze ze jestem sam:)
Avatar użytkownika
Boro
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 3
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Radom
Ulubiona postać: Locke

Re: Radom

Postprzez Cynthia » 11 sie 2008, 21:37

Nie jesteś sam! :D
Avatar użytkownika
Cynthia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): lipca 2008
Lokalizacja: Radom
Ulubiona postać: Hurley

Re: Radom

Postprzez Belllla » 18 paź 2009, 18:32

To jest już nas troje :D
Avatar użytkownika
Belllla
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): sierpnia 2009
Lokalizacja: Radom
Ulubiona postać: Shannon

Re: Radom

Postprzez Adrian94vip » 31 maja 2010, 22:21

No to jeszcze ja jestem z Radomia :)
Adrian94vip
 


Powrót do Przedstaw się

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron