The River

Forum dla fanów innych seriali.

The River

Postprzez Talib » 28 mar 2012, 15:58

Serial "Rzeka" to dzieło reżysera Orena Peli, twórcy filmu "Paranormal Activity", jak można się więc spodziewać w serialu nie wszystkie wydarzenia będą całkiem zwyczajne. Twórcy zapowiadają, że "The River" ("Rzeka") będzie przypominać klimatem takie seriale jak "Lost" ("Zagubieni") czy "Z Archiwum X". Akcja serialu koncentruje się wokół poszukiwań zaginionego w amazońskiej dżungli naukowca - Emmeta Cole'a (Bruce Greenwood). Poszukiwania organizuje jego rodzina, która prowadzić je będzie na tytułowej rzece, czyli Amazonce. W trakcie wyprawy zaczynają się dziać rzeczy dziwne i przerażające. Nad wszystkimi członkami ekipy panować będzie wszechogarniający strach.


No nie wiem, ja sobie ogladam.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: The River

Postprzez Kyś » 23 maja 2012, 23:57

No oglądnąłem ze 4 epy i dałem sobie spokój. Fajne motywy niektóre, ale ogólnie zawód, takie 6/10
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron