The Event

Forum dla fanów innych seriali.

The Event

Postprzez Shiroyasha » 20 cze 2011, 12:56

Oh My GoD !

Chwila wyciszenia a teraz coś o serialu

SPOILER:
The Event to konspiracyjny thriller skupiający się na postaci Seana Walkera (Jason Ritter), który bada tajemnicze zniknięcie swojej dziewczyny, Leily (Sarah Roemer). Niechcący zaczyna on odkrywać największy przekręt w historii Stanów Zjednoczonych. Jego poszukiwania będą oddziaływać na życie eklektycznego zespołu nieznanych ludzi, w skład których wchodzi: nowo wybrany prezydent Martinez (Blair Underwood), Sophia (Laura Innes), która jest liderem grupy oraz teść Seana (Scott Patterson). Ich przyszłość jest na takim torze w globalnej konspiracji, który mógłby zupełnie zmienić przeznaczenie ludzkości.



hmm przed obejrzeniem tego dzieła słyszałem wiele słów krytyki
Ciesze się że go jednak obejrzałem albowiem jest to najlepszy seriali w tym roku.
Pamiętacie serial 24 godziny z bohaterem o imieniu Jack Bauer
no cóż słyszałem że nie będzie drugiego takiego serialu
błąd !

10+/10
żeby się przekonać musicie obejrzeć ten serial !
jest to zaskakujący serial na wysokim poziomie

a zakończenie sezonu : Cudo, Cudo i jeszcze raz Cudo
Shiroyasha
 

Re: The Event

Postprzez Kyś » 20 cze 2011, 13:11

Oglądnąłem z 4-5 epów po czym dałem sobie spokój.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Shiroyasha » 20 cze 2011, 13:23

Kysio napisał(a):Oglądnąłem z 4-5 epów po czym dałem sobie spokój.



czemu ?
co Ci się nie podobało w tym serialu ?
Shiroyasha
 

Re: The Event

Postprzez Kyś » 20 cze 2011, 13:39

Nie przekonał mnie do siebie, nudził mnie, postacie lekko mówiąc bez życia :F
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Shiroyasha » 20 cze 2011, 13:43

Kysio napisał(a):Nie przekonał mnie do siebie, nudził mnie, postacie lekko mówiąc bez życia :F




hahahah
co Ty mówisz ?
to ja nie wiem co Ty oglądasz
chyba same telenowele
Shiroyasha
 

Re: The Event

Postprzez Kyś » 20 cze 2011, 13:45

jesteś głupi czy
może po
prostu dobrze u
da
je
sz?
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Makaveli » 20 cze 2011, 14:10

Ja oglądałem od samego początku i całkiem spoko serial. Warto nawet obejrzeć dla samej Vicky Roberts 8)
Jak dla mnie 7/10.
Avatar użytkownika
Makaveli
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 152
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Gdańsk

Re: The Event

Postprzez Shiroyasha » 20 cze 2011, 14:37

Kysio napisał(a):jesteś głupi czy
może po
prostu dobrze u
da
je
sz?



nie obrażaj się tak
po prostu z tego co widziałem w Twoim dorobku to głównie jesteś skierowany na filmy proste a wręcz banalne
a jak już coś zawiłego jest to krytykujesz
Shiroyasha
 

Re: The Event

Postprzez Kyś » 20 cze 2011, 14:45

Haha :D Nie skomentuję, naprawdę, daruję sobie, o wielki zagmatwany !
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Blucyfer » 20 cze 2011, 21:37

Kysio, Ty buraku wiejski spod wsi zwanej Rzeszów oglądający jedynie Trudne Sprawy na youtube. Nie kłóć się, bo Ty tego serialu po prostu nie ogarnąłeś 8) 8) 8) 8)








Ja zrezygnowałem po 1 epie.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: The Event

Postprzez Toudi » 21 cze 2011, 12:25

Obejrzałem wczoraj z ciekawości pierwszy odcinek. Miałem na dysku jeszcze drugi, ale już tylko po przejrzałem od niechcenia. Jakbym chciał oglądać taki shit to bym skończył Flashforward w zeszłym roku. Jak to jest głębokie, to Gumisie muszą być opowieścią o kolorowych władcach wszechświata mających układy na każdym zakątku świata. Przeca ten serial to typowa akcja, każdy jeden serial jest podobny. Oglądałem to, to się zastanawiałem czy to nie FlashForward, Heroes albo 4400 (żadnego z nich nie skończyłem, bo się robią nudne). Jak można w kółko jarać się tym samym? Krzyczą "Nie możesz ufać nikomu, tylko ty możesz ją uratować, blablabla". Akcja budowana w typowy sposób, coś się dzieje, główny bohater sprawia wrażenie paranoika albo ćpuna, ale tak na prawdę wchodzi w jakiś spisek i akcja leci dalej. Póki co dwa pytania - kto zabił ziomków z samolotu i co to było to elektryczne coś, co wchłonęło samolot. Oczywiście okaże się, że tamci więźniowie byli czymś faszerowani, eksperymenty, albo ufole, albo prywatna armia, pojawi się tajemniczy ziomek który będzie głównym podejrzanym, potem okaże się, że jednak nie, ale wie o wszystkim, na pewno będzie też jakiś w ośrodku psychiatrycznym, który będzie szachował wszystkich swoją wiedzą, a nieliczni mu uwierzą... Cholera, właśnie znalazłem powód, by obejrzeć ten serial. Jestem ciekaw czy mam rację. Niemniej jest to typowa "głębia dla mas". A tytuł "The Event" przypomina mi btw. "The Happening" Shyamalana. Srsly, nawet tytuł spieprzyli.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Shiroyasha » 21 cze 2011, 13:20

Tytuł nawiązuje głównie do 2 sezonu którego nie będzie
1 sezon to wprowadzenie w to

pff jak można ocenić serial po 1 ep ? przecież tam nic nie ma
3 ep to podstawa
wtedy można ocenić

EDIT
a po za tym gdzie wy szukacie tej głębi i innego shitu
nie w tych gatunkach to jest przecież serial o spisku politycznym, akcja i SF a nie jakiś dramat czy melodramat
a Co Do serialu toć to połączenie 24 godzin i 4400 z odrobiną losta
jeśli nie lubisz tych seriali to nie oglądaj - nie Twój gatunek
Pozdro
Shiroyasha
 

Re: The Event

Postprzez Kyś » 21 cze 2011, 13:47

<patrzy kto jest w klubie filmowym a kogo tam nie ma, hehehe>

Skoro nie ma drugiego sezonu to chyba jednak jest słaby serial, nie ?

Co do głebi itd, cytuję :

"po prostu z tego co widziałem w Twoim dorobku to głównie jesteś skierowany na filmy proste a wręcz banalne
a jak już coś zawiłego jest to krytykujesz"
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Toudi » 21 cze 2011, 14:32

Shiroyasha napisał(a):po prostu z tego co widziałem w Twoim dorobku to głównie jesteś skierowany na filmy proste a wręcz banalne a jak już coś zawiłego jest to krytykujesz

Post był do Kysia, ale opinia Shiro ogólna, więc do tego się odwoływałem, myślałem że to jasne.

Ok, mówisz że 3 epy, to właśnie skończyłem trzeci. I, ekhm... zombie? Srsly? Chyba sobie ze mną w kulki lecisz. FlashForward + 4400, tylko że w gorszej wersji. 4400 przynajmniej miało klimat. To jest jakiś płytki szajs. Takich seriali można robić na kilogramy. Trochę pieprzenia o rządzie amerykańskim, trochę tuszowania spraw z przeszłości, trochę technologii której nikt nie kuma i grupka ludzi z aurą tajemniczości wokół siebie. No i nieśmiertelne "oni są wśród nas". + wątek miłosny.

Kupa gówna.
Toudi
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 198
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: The Event

Postprzez Shiroyasha » 21 cze 2011, 17:29

Toudi napisał(a):
Shiroyasha napisał(a):po prostu z tego co widziałem w Twoim dorobku to głównie jesteś skierowany na filmy proste a wręcz banalne a jak już coś zawiłego jest to krytykujesz

Post był do Kysia, ale opinia Shiro ogólna, więc do tego się odwoływałem, myślałem że to jasne.

Ok, mówisz że 3 epy, to właśnie skończyłem trzeci. I, ekhm... zombie? Srsly? Chyba sobie ze mną w kulki lecisz. FlashForward + 4400, tylko że w gorszej wersji. 4400 przynajmniej miało klimat. To jest jakiś płytki szajs. Takich seriali można robić na kilogramy. Trochę pieprzenia o rządzie amerykańskim, trochę tuszowania spraw z przeszłości, trochę technologii której nikt nie kuma i grupka ludzi z aurą tajemniczości wokół siebie. No i nieśmiertelne "oni są wśród nas". + wątek miłosny.

Kupa gówna.



gdzie Ty tam masz zombie ?
może nie ten serial ?
Shiroyasha
 

Następna strona

Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron