Serialowe (i filmowe) zakończenia

Forum dla fanów innych seriali.

Serialowe (i filmowe) zakończenia

Postprzez Kyś » 30 sie 2010, 23:49

Jakie najlepsze (zaskakujące, wzruszające) zakończenia serialowe lub filmowe widzieliście ?
I ogólnie jakie zakończenie wywarło na was wpływ.

Najlepiej pisać tytuł filmu/serialu a potem w spoilerze umieścić opis sceny czy wasze uczucia po finale.

Rodzina Soprano

SPOILER:
Niektórzy mówią że twórcy poszli na łatwiznę z takim zakończeniem, ale niee, moim zdaniem i na pewno nie tylko moim - to wszystko było przemyślane. To nie było coś w stylu DOPISZCIE SOBIE SAMI CO SIĘ PÓŹNIEJ STAŁO - TONY ŻYJE / TONY NIE ŻYJE / TONY WPIEPRZA KRĄŻKI A POTEM GINIE NA ZAWAŁ. Nie, tutaj było wszystko jasne, a raczej ciemne. Symbolika, symbolika i jeszcze raz symbolika + teks Bobby`ego na łódce o śmierci. Od początku śledziliśmy losy Tony`ego, a gdy zginął - serial się skończył. Genialny serial się skończył. Po zakończeniu byłem smutny i grzebałem w necie. Żadna końcówka serialu nie wywarła na mnie takiego wpływu jak końcówka Soprano.


Twin Peaks

SPOILER:
Kolejny genialny serial, i kolejne, mym zdaniem genialne zakończenie. Cały ep finałowy to była w ogóle schiza i pokrętło. Ale nie ważne co było, ważne jak się skończyło. I to ciekawe, bo większość fanów akceptuje takie zakończenie i nie smęci "WIELE NIE DOPOWIEDZIELI I W OGÓLE, ZAGADKI NIE ROZWIĄZANE". A fani losta to właśnie tylko zagadki i zagadki im w głowie (przynajmniej większość). Mi się podobało, i miałem opuszczoną szczękę jakbym właśnie brał do buzi..no, nie powiem co i w jakich ilościach. Świetna gra aktorska i w ogóle. Legendary I say, Legendary.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Serialowe (i filmowe) zakończenia

Postprzez Blucyfer » 31 sie 2010, 07:35

Oczywiście Six Feet Under, zakończenie genialne, i nie ma żadnego urwania sceny jak w Sopranos, tylko po to, żeby miliony frajerów bez życia przeszukiwało cały internet by szukać teorii innych smutnych przegrańców i udawać, że zna "symbolikę" serialu i że jest "pan wyższa sfera, który nosi nonszalancki szalik by podkreślić swój artystyczny stan ducha".



Cheers :)
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Serialowe (i filmowe) zakończenia

Postprzez Kyś » 05 wrz 2010, 14:29

Persons Unknow

SPOILER:
Genialny początek, kijowy środek i bardzo dobry koniec. Nie spodziewałem się że będzie jakiś level 2. Drugi sezon ? wątpię by powstał. I dobrze, bo tak nikt nie powinien narzekać. Bardzo można było odczuć klimacik fajny jak ten statek się pojawił. No i Tori na końcu ;d
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Seriale

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron