Powrót do...młodości.

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Re: Powrót do...młodości.

Postprzez Talib » 03 mar 2012, 03:15

Napisze sobie cos bo nie chce mi sie zjezdzac na sam dol strony czytac te gupoty.
Moze juz sie pojawi na kolejnej.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Powrót do...młodości.

Postprzez Misska » 03 mar 2012, 15:04

Shiroyasha napisał(a):większa zagadką na dziś jest to czy to co właśnie przeczytałem, napisałaś umyślnie czy też nie...

Tak, to trzeba rozważyć. W końcu to całkiem logiczne, że mogłam niechcący pierdyknąć w klawiaturę wydając na świat te oto literki, a potem niechcący trafić w "wyślij".

Shiroyasha napisał(a):bo są powalone ? serio ? Argument z dupy a nawet nie.

Nie widzę powodów argumentowania rzeczy oczywistych dla ludzi myślących.

Shiroyasha napisał(a):nie chcę mi się pisać wywodów bo i tak ich nie zrozumiesz z prostego powodu
bo ja je napiszę a nie ktoś inny

jakieś kompleksy?

Shiroyasha napisał(a):napiszę tylko coś prostego i błahego co może zrozumiesz
"wolność". a jeśli Ci to nie pomoże to trudno

Nie przypominam sobie bym prosiła o jakąś pomoc. a czy to takie proste i błahe... <idzie spytać swojego murzyna>

Shiroyasha napisał(a):w regulaminie nie ma zakazu wklejania takich rzeczy
jest wzmianka o jakieś etykiecie a jak wiadomo jest ona mi obca bo jest nudnaaaaa

i stąd Waćpanie wychodzi Twych postów głupotaaaa

Shiroyasha napisał(a):ale to Tylko ja który się nie przejmuje że dla kogoś ten filmik jest obleśnie porąbany
co w tym złego ?

dla Ciebie rozumiem jest fajny? no tak, zawsze to jakaś metoda na głoda.

Shiroyasha napisał(a):miało być krótko a wyszło w miarę średnio... no cóż nie mogłem się powstrzymać
Pozdro Złotko

Dobrze, ze nie wyszło krótko bo z każdym zdaniem miałam coraz większy ubaw. Misska chce więcej bzdur.
Pozdro, Cynko.
Avatar użytkownika
Misska
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 66
Dołączył(a): marca 2010

Re: Powrót do...młodości.

Postprzez Shiroyasha » 03 mar 2012, 15:51

Blusiowa napisał(a):Nie widzę powodów argumentowania rzeczy oczywistych dla ludzi myślących.

aha czyli jesteście jednostką masową która myśli tak samo ?
trochę dziwne skoro jesteście innymi osobami które mogą postrzegać na różne rzeczy inaczej niż np Ty czy ja
wiesz może być różnych punktów widzenia. ale jak widzę Ty już przyjęłaś że wszyscy inni mają tacy jak Ty a jeśli nie to nie są osobami myślącymi ?

Blusiowa napisał(a):jakieś kompleksy?

nie kompleksy tylko przypadłość którą spotyka każdą (niestety) która mnie poznała - po jakimś czasie mnie nie lubicie a nawet nienawidzicie

Blusiowa napisał(a):i stąd Waćpanie wychodzi Twych postów głupotaaaa

sama sobie odpowiedziałaś na to
Blusiowa napisał(a):Dobrze, ze nie wyszło krótko bo z każdym zdaniem miałam coraz większy ubaw.

więc moja "głupota" Cię bawi ? no i tak ma być.
Twoja ignorancja na różne rzeczy natomiast nie bawi ale boli, szczególnie że podajesz się za osobę myślącą


Blusiowa napisał(a):dla Ciebie rozumiem jest fajny? no tak, zawsze to jakaś metoda na głoda.

Tak, jest fajny i jest obleśny ale co z tego skoro śmieszny.

Blusiowa napisał(a):Dobrze, ze nie wyszło krótko bo z każdym zdaniem miałam coraz większy ubaw. Misska chce więcej bzdur.
Pozdro, Cynko.


Dla Ciebie wszystko :*
Shiroyasha
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 6
Dołączył(a): listopada 2011

Re: Powrót do...młodości.

Postprzez Ursulla » 04 mar 2012, 10:05

Shiroyasha napisał(a):

Blusiowa napisał(a):jakieś kompleksy?

nie kompleksy tylko przypadłość którą spotyka każdą (niestety) która mnie poznała - po jakimś czasie mnie nie lubicie a nawet nienawidzicie

hehe
ja Cie poznalam i lubie :D
Chyba, ze idzie o jakieś głębsze poznanie :)
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron