Oceń swoje poprzednika

Forumowe gry, konsole, zabawy i inne tasiemce.

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Isa » 23 sie 2010, 00:29

nick: miły dla oka
Avek: Ryśkowy
Sygnatura: Dżemowy
User: Robi ładne zdjęcia. Na kalaburach wszystkich poucza, że dromader ma tylko jeden garb. Zbiera na komarka. Pamiętliwy - pamietał, że rok temu obiecałyśmy mu, że zaśpiewamy sto lat za rok. Ciągle powtarza, że jest gruby, brzydki i głupi - zakompleksiony. Ma zadatki na prawdziwe emo. Jego gust muzyczny jest świetny, bynajmniej tak pokazuje, dzięki AC pierun DC i happytakąwodąbyć. Sympatyczny, można z nim porozmawiać, czasami zabawny, robi świetne loga. Mówi, że mnie nie lubi, ale lubi.
Isa
 

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Ursulla » 23 sie 2010, 16:58

nick: wole Issowate ;) juz mówiłam. Powtarzam się oO
avek: idealny, jak zawsze.
sygna: prawdziwa.
user: Moja ulubiona Isa. Korzystam z okazji, że to ją moge ocenić i przepraszam za tego bloka na gg. Jak jestem zła, to wole zablokować Cię jak piszesz niż powiedzieć coś czego będe załować :) i nie, nie jestem zła na Ciebie.
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Isa » 23 sie 2010, 19:55

nick: taki jak wszędzie choć wolę skrócone wersje tego nicku :)
avek: taki sobie, ładniejsze miałaś
sygna: Poezja Mośki + świnka, którą ukradłam komuś z jakiegoś forum. Ładna :)
user: Moja najukochańsza Ursik. Nic się nie stało i to ja przepraszam, że kolejny raz się na mnie zawiodłaś, że nie stanęłam w Twojej obronie choć powinnam. Nie dziwię się więc, że mnie zablokowałaś. :***
Isa
 

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Robinek » 24 sie 2010, 02:29

nick: Mary (Jane) ;D fajny
avek: Made in Paint - pro! Ruda i ta złota myśl w chmurce :) bardzo ładny
sygna: Pinki i Mózg <3
user: Dobrze bije z liścia ;D dała mi mango za free ;( <łzy szczęścia>, jedna z hot 13!, mistrzyni painta ;D kiedyś bardzo dużo rozmawialiśmy, potem dużo, potem rozmawialiśmy, potem mniej i O... szkoda :D choć sam sobie winien ja :( Kiedyś była moją ulubioną uczennicą xD Umie Chemie :O Jest bardzo ładna, z tego co pamiętam *_* ;P Lubię jej poczucie humoru i ach te rysunkiiii :D
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Ursulla » 24 sie 2010, 16:33

nick: czemu Robin Hood <chudł>? bo mało jadł? sam sobie dopierdzielasz? xDD
av: fajny. Kojarzy mi się z plakatem tego spektaklu co wisi u Ciebie na ścienie w pokoju.
sygna: ekhem..boska.
user: Adamo. Ma śmiesznego brata i dziwną siostre. Jest wysoki i jak się nade mną nachylał to mógł robić za daszek przeciwdeszczowy Oo fajnie opowiada dowcipy nawet tak nieśmieszne jak ten o Lisku Chytrusku :P ma zabawny śmiech, zaraźliwy. Szybko chodzi i trzeba za nim biegać, nawet brat go za to opierdala -.- na komisji wojskowej napisali mu w wadach, że jest za wysoki oO zdał mature! jestem z Niego dumna, bo miał kiblować rok, a nie dość że przeszedł to jeszcze mature zdał ;* lubi rude a już w szczególności swoją nju dziewczyne (ładna jest *_*) czasem ma się wrażenie, że jest pedałem :O ( taki styl bycia ) ale nie jest. Ma przewrażliwioną nadopiekuńczą mame. Jego brat mimo że bliźniak jest tak do Niego niepodobny, że nawet ich za kuzynów bym nie wzięła, no ale widziałam legitki- urodzili się tego samego dnia, a poza tym jego mama chyba wie najlepiej -.-
Czepia się o wszystko, wkłada do ust słowa, których się nie wypowiedziało, wypomina, wspomina i ogólnie za często żyje przeszłością. Bywa romantyczny. Lubi pasztet. Lubi parówki. Lubi bigos swojej mamy. Nie przepada za zupami. Jeździ z teatrem swojego brata na występy. Moja przyjaciółka go uwielbiała :O nie wiem za co xD tańczy c-walk. A przynajmniej tańczył...
http://www.youtube.com/watch?v=K7vQinUS ... re=related ----> podpisane Adamo

http://www.youtube.com/watch?v=e8lH85Jf ... re=related ----> czerwona bluza.

napisałam wszystko co mi przyszło w tej chwili do łba -.-

edit: aaa! i zabrał mnie na swoją studniówkę :D
Avatar użytkownika
Ursulla
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 446
Dołączył(a): stycznia 2009
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Hurley

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 22 lis 2010, 22:21

Ursulla

Nick : Nie wiem co jej się ubzdurało że ma Ursulla, mimo że imię jej Grażyna. Chyba. No ale dobra, fajny nick, czarownico z małej syrenki.

Avatar : oglądałem, dobry film, tylko trochę taki zwalony pod względem oryginalności pewnych aspektów scenariusza, ale ogólnie dobry i 9/10 dałem.

Sygna : Nie ma tam mnie, co mnie trochę uspokaja.

Userka : Bardzo fajna i miła, lubię ją, ale nienawidzę jej Przemka. Zawarliśmy pakt <przypomina jej>
Ogólnie to miła osoba z aspektami na bycie moją kochanką w przyszłości.. HE HE <ma dziewczynę>
Fajna fajna, lubię ją.
Ale nienawidzę jej Przemka. No, ale pakt paktem, kto wie. Ma zadatki na bycie mą kochanicą.
Powtarzam się w innych słowach, żeby nie było że za mało napisałem.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Blucyfer » 07 gru 2010, 12:23

avatar - kultowy
podpisu brak
nick - kultowy
user - ostatnio dziwny się zrobił, pewnie przechodzi fazę dojrzewania i buntu nastoletniego. Założę się, że zaczął okradać swoich rodziców.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Shiroyasha » 10 gru 2010, 19:02

Blood
Nick : całkiem dobry
Podpis : taki głęboki w sobie....
avatar : wyczesany, zajebisty itp
user : zawsze myślałem że jest starszy ode mnie i bym się nie zdziwił jakby skłamał w polu wiek,
zastanawiam się kiedy zacznie na poważnie grać w losta
Shiroyasha
 

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Nithaela » 09 kwi 2011, 10:31

Shiroyasha
nick: Nick jest tak łatwy do napisania, że aż go skopiowałam żeby się czasem nie pomylić. Zdecydowanie lepiej podobał mi się Meisters, lepiej w brzmieniu i wyglądzie. Ten obecny jest trudny do czytania, pisania. Ale jak kto woli. ;)
Avatar: Trochę ponury ten miś, wata mu z głowy wychodzi ;[ kojarzy mi się z emo, nie wiem czemu :s
Syg: Chyba postać z jakiegoś serialu, ale dokładnie nie wiem, nie oglądam, nie interesuję się.
User: Nie gadałam z nim na osobności chyba nigdy, ale po wypowiedziach na czacie wnioskuję, że coś do mnie ma. Ale dokładnie nie wiem co.
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Blucyfer » 12 kwi 2011, 08:14

Nitka jest supcio, ma ładną buzię, zna moje byłe fanki i zapewne co tydzień grzecznie maszeruje do kościoła. Dyshka ;*
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Yona » 17 kwi 2011, 00:53

Bludziu. Ładny, mądry, inteligentny i w ogóle supcio. Kosiam go :*.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Generał Kajzera » 17 kwi 2011, 23:00

Jona. Wygląda jak facet, jest sto razy mądrzejsza od Pufci, co tydzień chodzi na melanże i wyskakuje przez balkon.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Kyś » 17 kwi 2011, 23:05

Pufcik

Mimo że avatar do mnie nie przemawia, sygnaturka jest lepszą, takowoż także jego nick jest bardzo fajny, a samym userem jest przyjemnym, fajnego ma bloga, na którego wchodzę, i raz dostałem ataku nerwicy, gdy przeczytałem, iż Pulp Fiction jest dobry MIMO gejowskich nawiązań, czy coś.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Astral » 20 sie 2011, 02:50

Odkopię, bo dobry temat był kiedyś. Wolałbym inną osobe, ale skoro musi być, to:

Kysio
Nick - ok, bez pokemonów lepszy.
Avatar - Hehe, nie oglądałem za wiele tych Survivorsów, ale dobry kozak. Jedna z barwniejszych postaci na tyle na ile znam serial/show.
User - No, tak prywatnie najfajniejsza osoba jaką poznałem na l-o, mój zaginiony brat. Mamy taki sam gust jeśli chodzi o dosłownie wszystko, nie będę się wiele rozpisywał bo nieraz go oceniałem i nic się nie zmieniło. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy, a najlepiej w Łodzi :D Obejrzeliśmy komentując razem jakieś 26378 godzin filmów i seriali a zawsze jest o czym pisać. Ale by nie było za słodko - nie lubię Kysia jako gracza, chorobliwie ambitny i irytujący ze swoimi przekonaniami, graliśmy kilka razy w jednej drużynie to nigdy nie dałem rady z nim wytrzymać;[ Poza tym ma o sobie zbyt duże mniemanie jako o graczu. No i nie umie przegrywać. Póki nie muszę z nim grać to najukochańszy userek <3
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: Oceń swoje poprzednika

Postprzez Oj tam » 20 sie 2011, 04:42

Astral

Nick: Nudny, stary.
Avatar: Nudny, stary.
User: Nudny, stary.

Ok, zartowalem.

Nick: Ok, kazdy juz go chyba zna, nudny troche. W żółtym było mu bardziej do twarzy.
Avatar: Nie znam typa ale ok, chociaz nudny :D
User: Maniak filmowy i ortograficzny, no gust ma inny ale co zrobisz... Nic nie zrobisz.
Od dziecka na lo, cwaniak. Lubi obgadywać za plecami, pyskuje.
Ma dosyć fajne poczucie humoru, nie wiem jak wygląda,
ale wydaje mi się ze jak go ujrze to nie uwierze ze to Astral.
Ma jechac na woodstock w przyszlym roku 8)
Powiedzial ze mnie nie lubi, ja go lubie
(przynajmniej tak mowie bo tak naprawde nikogo nie lubie).
Fajne ma rajtuzki i lubie gdy wymawia rrr.
Oj tam
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 32
Dołączył(a): grudnia 2010
Lokalizacja: Rożnowo
Ulubiona postać: Alex

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Gry, zabawy i konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron