Kosy

Tematy nie związane z serialem i grą LOST Online.

Wywalić kosy?

Tak
12
32%
Nie
16
43%
Jak się w to gra?
9
24%
 
Liczba głosów : 37

Re: Kosy

Postprzez Generał Kajzera » 07 maja 2013, 17:44

Patrząc na to z boku jako osoba bez kosy powiem " fajne są kosy i fogule"
Jednak to utrudnia w cholere gre, szczególnie wtedy kiedy np. drużyna jest osłabiona tak jak moja. Klepią nas, bo nie mamy kompletu, a ktoś to wykorzystuję i ciągle daje kose jednemu graczowi. Kosa fajna rzecz ale nijak ma się do serialu więc niech sobie będzie ale powiedzmy że osoba z kosą nie może mieć tej kosy w nast. tygodniu, bo aktualnie wygląda to tak, że jest sobie jeden gracz, któremu ciągle przyznawane są kosy i wtedy można go klepać caaały czas. Nie można tego nazwać kosą, bo często przyznawane jest to tylko po to żeby ktoś miał walki włączone ciągle. . . w ogolę nie chce nic mówić, ale zamiast pracować nad grą to widze tylko jakieś durne kosy które mają na celu utrudnić komuś gre. Tak, czekam na jakiś mądrą wypowiedź naszego Pana informatyka...
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: Kosy

Postprzez Simba » 07 maja 2013, 17:53

Kapitan Stuleja napisał(a):Patrząc na to z boku jako osoba bez kosy powiem " fajne są kosy i fogule"
Jednak to utrudnia w cholere gre, szczególnie wtedy kiedy np. drużyna jest osłabiona tak jak moja. Klepią nas, bo nie mamy kompletu, a ktoś to wykorzystuję i ciągle daje kose jednemu graczowi. Kosa fajna rzecz ale nijak ma się do serialu więc niech sobie będzie ale powiedzmy że osoba z kosą nie może mieć tej kosy w nast. tygodniu, bo aktualnie wygląda to tak, że jest sobie jeden gracz, któremu ciągle przyznawane są kosy i wtedy można go klepać caaały czas. Nie można tego nazwać kosą, bo często przyznawane jest to tylko po to żeby ktoś miał walki włączone ciągle. . . w ogolę nie chce nic mówić, ale zamiast pracować nad grą to widze tylko jakieś durne kosy które mają na celu utrudnić komuś gre. Tak, czekam na jakiś mądrą wypowiedź naszego Pana informatyka...


Hahhaha "mądrą wypowiedź" hhehe. Nie wcale nic nie pije(kropka).A co do sprawy to to samo proponowałem wyżej ;p co ty i dla mnie to się wydaje dobrym rozwiązaniem(kropka). Bo wiadome że ciągle dają tym samym i to nie z normalnych powodów tylko dlatego że ktoś tam tej osoby nie lubi, namówi resztę drużyny by dali kose i uj(kropka). ;d
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: Kosy

Postprzez Aza » 08 maja 2013, 01:32

Kapitan Stuleja napisał(a):Patrząc na to z boku jako osoba bez kosy powiem " fajne są kosy i fogule"
Jednak to utrudnia w cholere gre, szczególnie wtedy kiedy np. drużyna jest osłabiona tak jak moja. Klepią nas, bo nie mamy kompletu, a ktoś to wykorzystuję i ciągle daje kose jednemu graczowi.


Gadanie. Miałam kosę jakiś czas, w dodatku jedna lub dwie osoby z drużyny grały rzadko/w ogóle, a jakoś nie czułam się wybitnie poszkodowana z powodu tej kosy..

Kosa fajna rzecz ale nijak ma się do serialu więc niech sobie będzie ale powiedzmy że osoba z kosą nie może mieć tej kosy w nast. tygodniu, bo aktualnie wygląda to tak, że jest sobie jeden gracz, któremu ciągle przyznawane są kosy i wtedy można go klepać caaały czas. Nie można tego nazwać kosą, bo często przyznawane jest to tylko po to żeby ktoś miał walki włączone ciągle. . . w ogolę nie chce nic mówić, ale zamiast pracować nad grą to widze tylko jakieś durne kosy które mają na celu utrudnić komuś gre. Tak, czekam na jakiś mądrą wypowiedź naszego Pana informatyka...


Jeden gracz? Na początku był Kyś, Astral też miał dużo z tego co mi się kojarzy, Robinek, ja, Simba i na pewno jeszcze ktoś miał, tylko już nie pamiętam. No i teraz Sardo, Muzyk i bobek. Więc rotacja jest, nie tak, że tylko jedna osoba :)

Ćwiczcie skradanie, a nie marudzicie :D
Avatar użytkownika
Aza
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 16
Dołączył(a): października 2008
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kosy

Postprzez bobek » 25 maja 2013, 22:29

Od zalozenia tematu caly czas mam kose, ARicy juz dostaje :evil:
Avatar użytkownika
bobek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 307
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Bielawa
Ulubiona postać: Locke

Re: Kosy

Postprzez Crew » 25 maja 2013, 23:07

ale Andrzej co Ty pierdolisz?
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: Kosy

Postprzez Robinek » 26 maja 2013, 01:08

Simba to pała. Dożywotnia kosa, koniec tematu.
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Kosy

Postprzez Gaw » 26 maja 2013, 03:35

bobek napisał(a):Od zalozenia tematu caly czas mam kose, ARicy juz dostaje :evil:


ssiesz
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Kosy

Postprzez bobek » 26 maja 2013, 12:35

Gaw napisał(a):
bobek napisał(a):Od zalozenia tematu caly czas mam kose, ARicy juz dostaje :evil:


ssiesz



Twoj stary to ciota
Avatar użytkownika
bobek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 307
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Bielawa
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Offtopic

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron