KATE (Evangeline Lilly)

Rozmowy na temat bohaterów LOST.

Re: KATE (Evangelina Lilly)

Postprzez ToniPawel » 21 mar 2010, 11:13

Scorpion napisał(a):Hhehehe, to prawda że twoja ukochana, bo co o niej pisałeś na Czacie :P Fajna moim zdaniem ale ja tam wolę Juliet, bardziej tajemnicza i ładniejsza( moje zdanie ) :P


Masz racje Juliet jest lepsza
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Re: KATE (Evangeline Lilly)

Postprzez Kyś » 30 sie 2012, 15:41

Świerk świetnie to podsumował. Kate daje dupy i beczy. To że przeżyła cały serial jest dla mnie jeszcze w granicach zrozumienia, ale to że zabiła Flocke`a - proszę was... To właśnie idealny przykład na to, że 6 sezon Losta ssie, niestety.
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Bohaterowie

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron