Jaki jestem?

Forumowe gry, konsole, zabawy i inne tasiemce.

Jaki jestem?

Postprzez Blucyfer » 09 lut 2009, 14:14

Taka zabawa, z jak Oceń poprzednika, z tym że tutaj oceniasz siebie!

Co o sobie sądzisz?
To idzie tak:

Avatar:
Syg:
Nick:
Twoje hobby:
Twoje wady:
Twoje zalety:
Twoje największa marzenia:
Czego się boisz?
Co byś w sobie zmienił?
Twoje plany na przyszłość?
Jaki z ciebie uczeń/pracownik?
Ulubione danie:
Ulubione film:
Ulubiony gatunek muzyczny:
Główna ocena siebie: (tutaj postawić trza siebie kreatywnie. Oceną, jakimś podsumowaniem, wierszykiem, grafikem itd :) )

Może być fajna zabawa, jak podejdziecie pod to z przymrużeniem oka.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Jaki jestem?

Postprzez Blucyfer » 09 lut 2009, 15:06

Paru mnie poprosilo bym zaczął, bo się wstydzą, więc jadym:

Avatar: w sumie bezsensu kategoria, wziąłem ten avek bo zabawny. Hm.
Syg: j.w
Hobby: wkurzanie ludzi, dziennikarstwo, obrażanie filmów i gier, wioślarstwo, malarstwo, podrywanie młodych, pięknych, przy kości mężczyzn.
Twoje wady: czasem lubię drażnić innych i zażartować - niektórzy uznają to za wadę (głównie ci którzy nie mają do niczego dystansu :) )
Twoje zalety: Często pomagam tutaj ludziom, niektórym wysłuchiwałem jęki przez parę godzin, codziennie (Robin, ale z nim było ciekawie chociaż :) ). Ogólnie jestem fajny.
Twoje największe marzenia: Zdobycie Guitar Hero, moje artykuły w Newsweeku (tudzież w Wprost).
Czego się boisz: Idiotów i pająków.
Co byś w sobie zmienił: Chyba zmieniłbym fryzurę. O tak. I starałbym się być milszy dla nowych graczy.
Twoje plany na przyszłość: Teksty w sławnych gazetach - jw.
Jaki z ciebie uczeń/pracownik: Tragiczny.
Ulubione danie: KARPATKA!!
Ulubiony film: Wahałbym się miedzy Przekrętem a Requiem for a dream.
Ulubiony gatunek: Rock, progresive rock, trip-hop.
Główna ocena siebie: Tak siebie widzę: http://zoocountry.com/images/weird_anim ... small1.jpg :( :(
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: Jaki jestem?

Postprzez Skrzynia » 09 lut 2009, 22:02

Avatar:
Moja ulubiona forma artystyczna we wszelkiej twórczości literackiej...

Syg:
Pokazuje moje ustosunkowanie do naszego szanownego pana prezydenta...
Nick: Nazwisko podobny, oryginalny a przy tym łatwy do zapamiętania i taki swojski, że musiałem go użyć...

Twoje hobby:

Łamanie ludzkich kości i składanie ich do formy pierwotnej, literatura, RPG, muzyka (w szczególności pewne zespoły...) i dużo, dużo więcej...

Twoje wady:
Nie przypominam sobie... Może czasem wcinam się ludzią w kwestie, jestem sztywniakiem itp. ale to chyba nie wady?

Twoje zalety:

Skromność przede wszystkim. Inteligencja, zdolność do braku zdolności. NO i oczywiście zabójczo wartościowy człowiek ze mnie...

Twoje największa marzenia:
Moim największym marzeniem jest spełnienie się chociaż jednego z mniejszych marzeń.

Czego się boisz?
Boję się strachu i pająków...

Co byś w sobie zmienił?
Nic. Wszelkie zmiany uczyniłyby ze mnie całkowicie innego człowieka...

Twoje plany na przyszłość?
Nie mam planów, bo życie i tak zrobi to co chce...

Jaki z ciebie uczeń/pracownik?

Rzetelny, aczkolwiek czasami problematyczny...

Ulubione danie:

Cóż, może nie danie a cała grupa dań, a więc tradycyjne polskie żarełko...

Ulubione film:
Generalnie nie przepadam za filmami, ale jeśli miałbym już coś wybierać to na pewno musicale i filmy Disneya.

Ulubiony gatunek muzyczny:

Rock w wersji soft, trochę Blues, trochę Poezja Śpiewana... Różne, różniaste

Główna ocena siebie: (tutaj postawić trza siebie kreatywnie. Oceną, jakimś podsumowaniem, wierszykiem, grafikem itd :) )

Nie będę siebie oceniał, gdyż nie będzie to obiektywne.
SPOILER:
Ale jestem po prostu genialny...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Jaki jestem?

Postprzez Simao » 09 lut 2009, 22:51

Skrzynia Ty to sie genialnie "krytykujesz" ;]

Avatar: człowiek lasu.. najlepszy jaki znalazłem ale poszukiwania dalej trwają
Syg: sig zmienię.. Celtic lubie więc taki sig.. mały i trochę nieaktualny ale przedstawiający fajną akcje
Nick: Simao ..od początku do końca wiedziałem jaki dać.. nie lubie nicków wymyślanych z kosmosu a tak Simao = Szymon = Ja
Twoje hobby: człowiek lasu czyli wszystko z tym związane..generalnie nie mam jednego mocno ustosunkowanego hobby..
Twoje wady: trudno mówić o wadach w dodatku w internecie.. nie wiem czy takie mam
Twoje zalety: jak nie mówie o wadach to nie powinienem też o zaletach..zresztą kazdy chyba mnie na tyle poznał że chociaż powierzchownie może mnie ocenić
Twoje największa marzenia: najbliższe to zdanie matury z wynikiem bdb, częstsze wyjazdy w Beskidy a może i dalej, a te dalsze plany to może wyjazd gdzieś dalej ;p zresztą jak narzazie to nie mam marzeń chyba że "chałpka" w górach.
Czego się boisz?- nie wiem ..bałem sie strasznie egzaminu na prawko.. ale to normalne chyba.. nie mam fobii
Co byś w sobie zmienił?- nic- "Nic. Wszelkie zmiany uczyniłyby ze mnie całkowicie innego człowieka..."
Twoje plany na przyszłość?- no to tak jak już pisałem. Ustatkowanie się.. reszta to spontan.
Jaki z ciebie uczeń/pracownik? - Staram sie być solidny.. róznie wychodzi
Ulubione danie: tradycyjne niedzielne śląskie danie- kluski z modrą kapustą i roladą + kompot
Ulubione film: wszystkie mi sie znudziły ..
Ulubiony gatunek muzyczny: lubie większość znanych gatunków tylko nie techno i hip-hopu.. ostatnio sie zabrałem z muzyke latino. Fajne rytmy ;]
Główna ocena siebie: Ja bym siebie nie zmieniał ..ciesze sie że jestem taki jaki jestem. ;p

ale nabazgroliłem ale od serca specjalnie dla L-O;p
Ostatnio edytowano 09 lut 2009, 23:19 przez Simao, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Simao
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 176
Dołączył(a): września 2007
Ulubiona postać: Desmond

Re: Jaki jestem?

Postprzez Skrzynia » 09 lut 2009, 23:05

Simao napisał(a):Skrzynia Ty to sie genialnie "krytykujesz" ;]


Ne należy się krytykować tylko dowartościowywać... Zresztą nie miałem zamiaru się skrytykować...

Simao napisał(a):Co byś w sobie zmienił?- nic- "Nic. Wszelkie zmiany uczyniłyby ze mnie całkowicie innego człowieka..."


Widać, że mądrości skrzyniowe są bardzo trafne...
Avatar użytkownika
Skrzynia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 268
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Charlie

Re: Jaki jestem?

Postprzez Talib » 09 lut 2009, 23:54

Avatar: po prostu lubie zwierzęta :)
Syg: nawet nie wiem co mam...aha ! jest to napis "Taliban" po arabsku.i link do strony gdzie mozna zgarnąc 100 pln :)
Nick:Ajj teraz pewnie mnie znielubicie za ten nick ale Talibkiem byłem od małego no dobra od średniego i tak już zostało.
Twoje hobby:Przyroda,zwierzęta,czytanie,gry online,podróże,astronomia.
Twoje wady:największą moja wada jest lenistwo,jestem marzycielem co tez uwazam za wade.
Twoje zalety:skromność (choć może tutaj tego nie widać)
Twoje największa marzenia: mieć taką pracę jaka chce :)
Czego się boisz? nieznanej ciemności
Co byś w sobie zmienił? jw lenistwo bym chcial u siebie zmienic
Twoje plany na przyszłość? pracować gdzies gdzie by mi to odpowiadało,uzbierac kase kupic domek(wille) nad morzem i spokojnie dożyc starosci utrzymujac sie z wynajmowania i drobnych prac
Jaki z ciebie uczeń/pracownik? bardzo nie solidny , leniwy
Ulubione danie:pizza raczej...i kebab(ale bez zadnych bulek,sosow itp. samo mięsko :D )
Ulubiony film: Trudno o jeden film ale niech bedzie efekt motyla
Ulubiony gatunek muzyczny:Rap,reggae,chillout i niektore kawalki jazzu.
Główna ocena siebie: (tutaj postawić trza siebie kreatywnie. Oceną, jakimś podsumowaniem, wierszykiem, grafikem itd :) )
jestem fajny czasem ,ocena takie 4/10.

nie mam fanów , nie mam fanek
jestem samotny Talibanek.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: Jaki jestem?

Postprzez Gaw » 10 lut 2009, 21:42

Taliban napisał(a):Avatar: po prostu lubie zwierzęta :)


Wygląda jakbyś lubił je krzywdzić.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: Jaki jestem?

Postprzez Wisnia » 10 lut 2009, 22:05

Avatar: Moj ulubiony
Syg: moze byc lepszy
Nick: innego byc nie moze
Twoje hobby: YoYo i wlasciwie nic wiecej :P
Twoje wady: Lubie denerwowac ludzi
Twoje zalety: ciezko mi teraz wymyslic cos
Twoje największa marzenia: Byc na podium na pyym w freestyle
Czego się boisz? Kolegów xD
Co byś w sobie zmienił? bo ja wiem ja sie sobie podobam. Ale jestem zbyt leniwy
Twoje plany na przyszłość? jeszcze nie wiem pewno kupie jakiegos kampera i po Polsce bede jeździł
Jaki z ciebie uczeń/pracownik? slaby uczen
Ulubione danie: bo ja wiem Pizza??
Ulubione film: Komedie, akcja Sci-Fi
Ulubiony gatunek muzyczny: Wszystko co mi w ucho wpadnie ale raczej szybkie, rock
Główna ocena siebie: w skali od 1 do 10 to jakies 11 xD nie no ok. 5
Avatar użytkownika
Wisnia
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 298
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kalisz
Ulubiona postać: Sawyer

Re: Jaki jestem?

Postprzez LucyLu » 10 lut 2009, 22:12

Avatar:
wstążka, kojarzy się z prezentem :) czyli czyms miłym
Syg:

Ben zawsze podawał więc on, a że lubię się wyróżniac a Gaw sprawiać mi przyjemność więc stworzył dla mnie taką własnie sygnaturkę ( ale będzie zmiana)
Nick:

nie wiem nawet skąd się wziął, musiałam zmienic i to pierwsze co mi przyszło do głowy, ale przyjął się :
Twoje hobby:

kosmos, zgłebiać ludzkie charaktery
Twoje wady:
czasem bywam złośliwa, ale trzeba sobie "zasłużyc", czasem wredna :D
Twoje zalety:
głupio tak się zachwalac, ale jak juz się zdecydowalam to po kolei : optymizm, pogoda ducha :) pracowitość, uczciwość ( haha, ideał )
Twoje największa marzenia:
pierwszego nie zdradzę ;), zobaczyc z daleka naszą galaktykę a z bardziej przyziemnych to zeby spełniło się to pierwsze :)
Czego się boisz?

pająków, lasu, cierpienia
Co byś w sobie zmienił?
nic
Twoje plany na przyszłość?
na bliską to .... a na dalszą też ...
Jaki z ciebie uczeń/pracownik?
taki jak być powinien :)
Ulubione danie:
pizza, lody, płatki owsiane ;)
Ulubione film:
Armagedon, Misja na Marsa, Kroll
Ulubiony gatunek muzyczny:
nie mam ulubionego gatunku, może bardziej zespoły, raczej wszystko co da się słuchac
Główna ocena siebie:
lubie siebie - tak poprostu, lubie ludzi, jestem otwarta i lubię rozmawiac, nie lubię nic planowac, wolę żyć z dnia na dzień ale tak sie ulożylo że własnie są plany :) nie boję się wyzwan, nie boję sie ryzyka, jestem raczej odważna i pewna siebie ( nie zbyt pewna ;) )

To tyle, jak cos mi sie przypomni to dopiszę,
LL
LucyLu
 

Re: Jaki jestem?

Postprzez Kyś » 15 lut 2009, 21:37

Avatar :
Tańczący Hugo mówi wszystko - humorystyczna osoba ? :D

Sygnatura :
Locke w trumnie :D Niestety ale taki avek ma Hania. Tak czy siak, ta sygna jest fajna :D

Nick :
KySiO od Krzysztofa :) Gaw powie tylko na to - OJEJ POKEMON, ZŁAP GO BLU , W POKEBALA ! - ale mi się podoba :)

Hobby :

Filmy i seriale, piłka nożna, muzyka, zbieranie autografów, gry

Wady :
czasami za dużo egoizmu w sobie mam, nie znoszę krytyki, jestem leń, czasami robię wielkie błędy, wywyższam się nad innymi czasami - głównie nad piątoklasistami z podwórka z którymi gram w nogę ;[

Zalety :
Czasami pomocny, czasami humorystyczny , dosyć skromny, nie wiem czy to zaleta ale raczej nie no ale cóż - jak kupuję prezent to muszę kupić coś wartościowego . Przykład - wczoraj. mama wsunęła pod drzwi kartkę walentynkową.zrobiło mi się głupio bo nic nie miałem więc zamówiłem jej pierwszy sezon TERAZ ALBO NIGDY bo nie chciałem jej dać kartki .

Największe marzenie/a :
Grać zawodowo w piłkę nożną oraz zaśpiewać kiedyś w duecie piosenkę "Proud Mary" lub "Baby let`s get it on"

Czego się Boję :
Boję się około stu rzeczy :( np. : ciasnych pomieszczeń, owadów, cmentarzy i oceanów, a raczej ich głębi .

Co bym w sobie zmienił :
Lenistwo - out

Plany na przyszłość :
Hmm....przeprowadzka do Gdyni ? :D a także chciałbym poznać większość członków Lo osobiście :D

Jaki ze mnie uczeń :
bardzo dobry, chociaż opuszczam dużo .

Ulubione Danie :
Hmm...mam ich multum ale do głowy przychodzi mi najcudowniejsza rzecz jaką jadłem - Kanapka Al`a Ross

Ulubiony Film:
Tutaj nie wymienię bo mam ich 132 . 3 przykłady - Cloverfield, Ojciec Chrzestny, Big Nothing.

Gatunek Muzyczny :
Na pewno nie techno i disco polo :? a tak to jaka piosenka mi w ucho wpadnie .

Główna ocena :
Podsumuję wierszykiem mego autorstwa :

CZEKO- CZEKO- CZEKOLADA,
WŁAŚNIE WYPIŁ MI JĄ TATA !
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: Jaki jestem?

Postprzez jednooki_swierku » 16 lut 2009, 23:15

Największe marzenie/a :
(...) zaśpiewać kiedyś w duecie piosenkę "Proud Mary"


Big wheel keep on turning :P....
Avatar użytkownika
jednooki_swierku
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 502
Dołączył(a): września 2007
Lokalizacja: Żory
Ulubiona postać: Locke

Re: Jaki jestem?

Postprzez Kyś » 16 lut 2009, 23:50

jednooki_swierku napisał(a):
Największe marzenie/a :
(...) zaśpiewać kiedyś w duecie piosenkę "Proud Mary"


Big wheel keep on turning :P....


Proud mary keep on burning ! :D

Ha, tylko że chciałbym zaśpiewać z kobietą :D

I dokładniej to tą wersję - jak dla mnie najlepszą - http://www.youtube.com/watch?v=54XRNQ2C2x0
Chociaż te pierwsze trzy minuty :D

I tak oto Jednooooki spełnił w 1/4 moje marzenie :D
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke


Powrót do Gry, zabawy i konkursy

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości