9 Ab Aeterno

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

Ocena

10
40
73%
9
8
15%
8
1
2%
7
1
2%
6
1
2%
5
0
Brak głosów
4
1
2%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
3
5%
 
Liczba głosów : 55

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez Yona » 27 mar 2010, 15:36

BlooD napisał(a):No, i w godzinę ze słonecznego dnia stała by się noc i ogromna ulewa.



Nie w godzinę, tylko w kilka godzin, a poza tym, tak, to możliwe. Jak Ci się na morzu nagle zerwie silny wiatr, to w krótkim czasie może nadejść sztorm. Zmiany pogody następują błyskawicznie (ma na to wpływ jeszcze dokładne położenie, ale mimo wszystko, nie w takim stopniu), mniej więcej tak jak w górach ;).
A co do nocy, to oglądamy ten sam serial? Zobacz sobie odcinki wcześniejszych sezonów i czy przypadkiem rozbitkowie nie zastanawiali się, nagłej zmianie dnia w noc ;)

tvisteros napisał(a):Nie wiem czy dobrze rozumiem ale facet w czerni jest flockiem?

Tak, wiadomo to nie od tego odcinka ;[.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez LucyLu » 27 mar 2010, 15:44

To co pisze Yona, rzeczywiście jest możliwe. A co do tego, że w słoneczny dzień też powinni zobaczyć wyspę skoro ci dwaj widzieli statek - nie wiadomo czy nie zobaczyli i tam nie płyneli, nam pokazano od strony Richarda, który był skuty pod pokładem, nawet w piękny dzień do końca nic by nie widział. Zobaczył gdy podczas sztormu bujało statkiem.
Dla mnie to ten sam statek.
LucyLu
 

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez Yona » 27 mar 2010, 16:53

O właśnie, miałam pisać o zauważeniu wyspy, wypadło mi z głowy, dobrze że Lucy napisała :).

Ważne jest właśnie to, że widzimy akcje z perspektywy niewolników - wcześniej mało ich obchodziło co widzą - płyną tam, gdzie mają płynąć nie mając nic do powiedzenia, ani żadnego celu celu w oglądaniu morza. Podczas sztormu zwyczajnie obawiali się o własne życie i wyglądali przez szpary w deskach, by dowiedzieć się w jak wielkim niebezpieczeństwie są.

W Lost twórcy raczej starają się łączyć wszystko, więc pokazywanie innych statków byłoby trochę nie w ich stylu.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez LucyLu » 27 mar 2010, 18:02

Yona napisał(a):
W Lost twórcy raczej starają się łączyć wszystko, więc pokazywanie innych statków byłoby trochę nie w ich stylu.


Zgadzam się.
LucyLu
 

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez dexters789 » 28 mar 2010, 20:07

Odcinek ogólnie na + , dużo się wyjaśniło , jedyny - to nie logiczne wyjaśnienie zagadki z rozbiciem statuły , bo jak niby statek nawet na dużej fali rozwalił 10 metrowy posąg z betonu.
Avatar użytkownika
dexters789
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 5
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Elbląg
Ulubiona postać: Desmond

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez Warda » 07 kwi 2010, 15:38

10 Zajefajny, podobalo mi sie z tym gosciem/Lockiem/dymkiem :D Troche za duzo hiszpanskiego, ale i tak na plus.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 9 Ab Aeterno

Postprzez Kyś » 09 kwi 2010, 11:25

Świetny ep. Gra Richarda, Jacoba i MiB`a - cud, miód i orzeszki. Szczególnie MiB - uwielbiam gościa.
Rozbicie posągu - nie przeszkadzało mi że tak to pokazali, wysokie fale, duży statek...
Spodobało mi się jeszcze ostatnie sceny - Flocke patrzy się na Richarda i Hugo, oraz rozmowa Jacoba z MiB`em.

Podsumowując - 10/10
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron