8 Recon

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

Ocena

10
6
19%
9
4
13%
8
11
35%
7
8
26%
6
1
3%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%
 
Liczba głosów : 31

Re: 8 Recon

Postprzez Blucyfer » 26 mar 2010, 11:45

Gaw napisał(a):Ten odcinek miał nawet sens jakby spojrzeć na cały sezon. Już wyraźnie widać, że alternatywna rzeczywistość (bez mieszania się Jacoba w sprawy rozbitków) jest dla większości lepsza. Sawyer nie napisał listu i wybrał dobrą stronę mocy. Pytanie jest, czy ta alternatywna rzeczywistość ostatecznie będzie coś znaczyć. Myślę, że w finale coś się porobi, że "retrosy" okażą się kontynuacją wydarzeń. Kto zostanie nowym Jacobem (jeśli ktokolwiek zostanie) nie budzi już chyba wątpliwości. Dżeki może odwalić jakąś scenę i zatopić wyspę, jednocześnie cofając te wydarzenia i mamy hepi end. Odcinek ogólnie średni, no ale rozjaśnił się chociaż ogólny obraz sezonu. Łysy 10/10, reszta 5/10, ocena 7/10.


Nie. Tzn, tak, ale te wydarzenia alternatywne to skutek działań Flocke'a. Zobaczycie - obiecał Sayidowi Nadię? Obiecał. Claire obiecał dzieciaka - obiecał I tak dalej. To co widzimy w alt. rzecz. to wynik tego co robi Ezaw i może dzieje się to po finale 6 sezonu... Kto wie? Ale wtedy okaże się, że jednak Jacob jest tym złym :F
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 8 Recon

Postprzez Warda » 27 mar 2010, 00:19

Ciekawy, Sawyer policjantem, a szkoda, ze Claire nie ubila tam Kate ;[ dalbym jej postaci wtedy nawet pare itemkow.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 8 Recon

Postprzez Kyś » 09 kwi 2010, 11:34

A mi się podobało i to bardzo. Fajnie się oglądało, trochę taki detektywistyczny ep ? ;d w każdym bądź razie, miło się oglądało Sawyera i Milesa jako policjantów, a i na wyspie też fajnie było.

8/10
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: 8 Recon

Postprzez ToniPawel » 10 maja 2010, 17:45

Scorpion napisał(a):ale ogólnie to że Widmore się tak nabrał to słabiutkie.


A skąd wiesz ? Wątpię żeby Widmore dał się tak łatwo nabrać , za dużo już zrobił złego ,żeby teraz się nawracał :) moim zdaniem na pewno coś tam już szykuje... Niektórzy już pewnie wiedzą co szykuje , ale ja nie oglądałem następnych odcinków .

Ocena odcinka 8\ 10
1. Może nic się nie działo szczególnie fajnego na wyspie , ale ja oglądam tak przeplatanie ( ostatnio 1 Sezon 1 odcinek i teraz ten ), ale w porównaniu do 1 sezonu to wymiata . O wiele mi się bardziej podobał mimo ,że jak już wcześniej pisałem nic się nie działo .
2. Oczywiście pokazali Hydrę i inne ciekawe miejsca na tej wysepce , którą się bardzo interesuję . +
3. Gdy Sawyer poznał Charlotte , to myślałem , że będzie tak samo jak z tą 1 laską.Wydawało mi się również , że Miles ją to poprosił , ale jak się później dowiadujemy ,jednak nie. +
Fajne i zaskakujące scenki " w normalnym świecie " z Sawyerem . (On policjantem hahahaha)
4. Jak już wcześniej wspominałem nie dzieje się zbyt dużo. -
Moja ogólna opinia odcinka " Recon " :
Ogólnie odcinek bardzo mi się podobał i uważam , że zasługuje na to aby go oglądnąć .
Avatar użytkownika
ToniPawel
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 87
Dołączył(a): stycznia 2010
Lokalizacja: Mrągowo
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron