6 316

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków piątego sezonu LOST.

Ocena

10
16
48%
9
6
18%
8
3
9%
7
5
15%
6
0
Brak głosów
5
2
6%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%
 
Liczba głosów : 33

Re: 6 316

Postprzez No_name » 19 lut 2009, 19:31

- How can you read?!
- My mother taught me.

Właśnie sobie przypomniałem, że Bena matka zmarła przy porodzie. Więc ten tekst nie był rl, zwykła riposta z dupy.
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Wiktak » 19 lut 2009, 19:38

Mama Daniela wyraxnie powiedziała , że muszą odwzorować lot taki jaki był w 2004 a wtedy Aaron się jeszcze nie narodził , więc po co im. Tylko ciekawe co kATE z nim zrobiła ;[
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Gaw » 19 lut 2009, 19:51

Wiktak napisał(a):Mama Daniela wyraxnie powiedziała , że muszą odwzorować lot taki jaki był w 2004 a wtedy Aaron się jeszcze nie narodził , więc po co im. Tylko ciekawe co kATE z nim zrobiła ;[


Tak, tylu randomów potrzebowali, ale Aarona wyrzucić, bo po co im :D
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Blucyfer » 19 lut 2009, 20:01

No_name napisał(a):
- How can you read?!
- My mother taught me.

Właśnie sobie przypomniałem, że Bena matka zmarła przy porodzie. Więc ten tekst nie był rl, zwykła riposta z dupy.


To czyni ten tekst jeszcze lepszym. A właściwie to nie, nie czyni go ani lepszym ani gorszym.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 6 316

Postprzez Yona » 19 lut 2009, 20:55

Najlepszy tekst odcinka:
- How can you read?!
- My mother taught me.


Devil_2k napisał(a):Co do Jina to IMO, wszyscy znowu są w czasach Dharmy, a samochodzik/uniform został po prostu skradziony jakiemuś cieciowi lub znaleziony w dżungli (w końcu przecież z nimi zostanie jak się przeniosą w czasie - chyba, że polecą "do tyłu") ;)


Moim zdaniem Jin się przeniósł w czasy Dharmy (samochodzik i uniform wyglądają na nowe) i zamiast dać się złapać zaczął udawać pracownika/zatrudnił się w DI.

Co do obitego ryjka Bena. Wątpię by to byli ludzie Widmore'a - sądzę, że prędzej by go zabili za usiłowanie morderstwa na córce szefa. To samo Desmond. Wątpię by skończyło się na kilku uderzeniach, szczególnie gdy nie wiadomo, czy Ben nie ponowi, tym razem skutecznie, próby (ludzie Widmore'a przecież nie wiedzą, czy wraca na wyspę).

Wiktak napisał(a):Mama Daniela wyraxnie powiedziała , że muszą odwzorować lot taki jaki był w 2004 a wtedy Aaron się jeszcze nie narodził , więc po co im. Tylko ciekawe co kATE z nim zrobiła ;[

Pewnie kATE go zjadła, coby się nie zmarnował.

Bardziej zastanawiający jest fakt, że Sun zostawiła swojego bachorka zupełnie bez zastanowienia :D.

Ogólnie odcinek momentami irytujący. Powtarzająca się scena, nadzieja na ostatnie pojawienie się Kate rozwiana bez skrupułów.

Naciągane 7.
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: 6 316

Postprzez Gaw » 19 lut 2009, 21:06

Yona napisał(a):Bardziej zastanawiający jest fakt, że Sun zostawiła swojego bachorka zupełnie bez zastanowienia :D.


Haha, właśnie :D Jin się na pewno ucieszy, że nie zobaczą już bachora.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez LucyLu » 19 lut 2009, 21:14

Więc :)

Odcinek bardzo dobry, moze troche za duzo Jacka i jego barowych przemyślen ale jakis sens tego był.
Matka Daniela poprostu rewelacyjna, pełen luz, bez wniku opowiada im wszystko jak bajkę na dobranoc :)

Dwie świetne akcje:
Jack:(o Benie) -czy on mówi prawdę?
Matka D:(z usmiechem) - prawdowodobnie nie :D

Jack:(do Bena) - jak możesz czytac?
Ben - matka mnie nauczyła :D

Rewelacja.

Mało Bena, o Łysym nie wspomnę, bardzo duzo odpowiedzi i chyba jedyna zagadka: skąd Hugo i Sayid na pokładzie :)
Jin w busie:D ciekawe co z reszta sie stało ale na to poczekamy tydzien.
Zapowiada się coraz lepiej.

Mając nadzieje na jeszcze lepsze odcinki daje 9,5/10 :D
LucyLu
 

Re: 6 316

Postprzez LucyLu » 19 lut 2009, 21:17

Yona napisał(a): Bardziej zastanawiający jest fakt, że Sun zostawiła swojego bachorka zupełnie bez zastanowienia :D.

zostawiła pod dobra opieką, bo ma nadzieje że wróci z Jinem do LA, bez przesady, przeciez nie bedzie go ciagac na wyspę
LucyLu
 

Re: 6 316

Postprzez flojdas » 19 lut 2009, 21:46

Tak, czyjaśtam wypowiedź wcześniej nakreśliła mi historie ktora moze tam być. Locke krecac kolkiem zatrzymal latanie w czasie wyspy, ktora zatrzymala sie na Dharmie, gdzie Jin, Faraday itp. są już 3 lata. Ale wtedy nie pasuje to, w ktorym 'roku' John sie pojawil w L.A. Chyba, ze przez 3 lata sie ukrywal ;[ poddaje sie, nie wiem jak to bylo.
Avatar użytkownika
flojdas
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 22
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Hurley

Re: 6 316

Postprzez Gaw » 19 lut 2009, 22:31

flojdas napisał(a):Tak, czyjaśtam wypowiedź wcześniej nakreśliła mi historie ktora moze tam być. Locke krecac kolkiem zatrzymal latanie w czasie wyspy, ktora zatrzymala sie na Dharmie, gdzie Jin, Faraday itp. są już 3 lata. Ale wtedy nie pasuje to, w ktorym 'roku' John sie pojawil w L.A. Chyba, ze przez 3 lata sie ukrywal ;[ poddaje sie, nie wiem jak to bylo.


Skok Benka nie był powiązany z tym, gdzie cała reszta wylądowała.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Wiktak » 19 lut 2009, 23:05

Prawdopodobnie po ostatnim błysku kiedy John przesówał koło wyspa zatrzymała się na latach DHARMA a dla ich świadomości był 2004 czyli kiedy Oceanic 6 wylądowało był 2007 = lata DHARMA + 3lata przez całe 3 lat Sawyer , Juliet, Daniel i reszta mogli się zaklimatyzować w otoczeniu i pełnić funkcje w Inicjatywie. w 4 odcinku w kajaku była butelka z samolotu więc błyski przenoszą ich non stop (coś porąbane to ;[ )


Moim zdaniem :
SPOILER:
Ludzie w kajakach to typy które przeżyły rozbicie samolotu , ale dlaczego strzelali? Ja teraz najbardziej czekam na odcinek jak potoczyły sie losy Locka oraz "LaFleur" czy jakoś tak bo co ciekawe na fotkach z planu Sawyer nie miał napisane na uniformie dharma " Sawyer" lecz LaFleur
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Yona » 20 lut 2009, 11:51

LucyLu napisał(a): zostawiła pod dobra opieką, bo ma nadzieje że wróci z Jinem do LA, bez przesady, przeciez nie bedzie go ciagac na wyspę



Decydując się na powrót, nawet nie wiedziała, czy będzie miała okazję się z dzieckiem pożegnać (weszli do kościoła i równie dobrze mogli być tam przeniesieni w jakiś tajemniczy sposób, pewności nie miała).
Ma nadzieje, że wróci?
Ostatnim razem wróciła tylko dzięki ludziom z frachtowca. Ma nadzieję, że znów przypłyną?
Avatar użytkownika
Yona
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 574
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Kato

Re: 6 316

Postprzez Wiktak » 20 lut 2009, 12:08

jeżeli są w czasach DHARMA to przypłyną za jakieś 30 lat
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Kyś » 20 lut 2009, 16:57

Odcinek jak dla mnie dobra słabizna .

3 teksty były mocne :D

Hugo jak zwykle dla mnie ruluje sam siebie xD

No i teges, Lapidus wygląda jak z dupy krowy : [

Kejt i Dżak liżą się.

Sayid jak młody wygląda, jestem ciekaw co przeskrobał że szeryf go przewozi .

Ben....hm...

a ten Cesar co kondolencje składał Jackowi to mi kogoś przypomina strasznie z Lostów ale nie wiem kogo :?

Jin się uśmiecha :D

ogólnie to daję 7/10
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: 6 316

Postprzez Rambo » 20 lut 2009, 21:26

Trochę późno obejrzałem, bo miałem spotkanie towarzyskie. Okazało się jednak, że nie było po co się spieszyć....

Obrazek

Czy ktoś spodziewał się, ze zobaczymy O6 na wyspie tak szybko? Wiedziałem, że w tym odcinku, ale już na samym początku epizodu? Nieźle, nieźle. Dobrze, że przyspieszają akcję serialu, bo jak pisałem już w poprzednich postach kolejne "skoki w czasie" są coraz nudniejsze a wyjaśnianie tajemnic z przeszłości na siłę w ten właśnie sposób psuje efekt.

Obrazek

Wydaje się jednak iż od następnego odcinka będę już chyba usatysfakcjonowany. Wszystko wskazuje, że zagubieni w końcu zatrzymali się i to prawdopodobnie u schyłku lat siedemdziesiątych. W końcowej scenie pojawia się Jin w stroju dharmy. Sądząc po częstotliwości "błysków" z ostatnich odcinków nie miałby wystarczająco dużo czasu, żeby ukraść busik, przebrać się i jeszcze dodatkowo sobie jeździć po wyspie z karabinkiem. Dodajmy do tego Faradaya w stroju dharmy z pierwszego odcinka w Orchidei i wniosek jest jedyny i oczywisty. Rozbitkowie z loty 815 przestali się w końcu przenosić w czasie. Za to odpowiedzialny jest z pewnością Locke, który wydaje się, że naprawił "donkey wheel".

No dobra ale skoro naprawił koło, opuścił wyspę, powstrzymał "błyski" i tym samym ich uratował to po co O6 ma wrócić koniecznie na wyspę? Jednak to chyba nie takie proste. Mam wrażenie, że mają o wiele ważniejsze zadanie niż tylko zatrzymanie skaczącej płyty gramofonowej a utwierdza mnie w tym przekonaniu fakt, że pozostało aż 11 odcinków do końca sezonu.

Wracając do Jina: mam wrażenie że nieźle się zadomowił na wyspie lat 70tych i dołączył do dharmy po prostu i pomaga jej w eksperymentach, które mają na celu ratować świat, albo wręcz przeciwnie infiltruje właśnie dharmę od wewnątrz aby ja wraz z Benem z przyszłości zniszczyć gdyż to ona zagraża i wyspie i całej ludzkości. A tak w ogóle to gdzie dokładnie pracuje w dharmie Jin i jaką pełni funkcję? Czyżby szeryfa?

Obrazek

Według mnie to tyle ciekawego w tym odcinku. Reszta rozmemłana i jak trafnie ktoś zauważył zaśmiecona niepotrzebnym dublowaniem scen. Znów pani Hawking, która coraz mniej mi się podoba i zachowuje się raczej jak przedszkolanka niż mentor, jak została dawniej przedstawiona w pewnym odcinku z Desmondem w 3 serii. Tam powiedziała jedno czy dwa istotne zdania nad którymi długo się zastanawialiśmy i które zapadły nam w pamięć. Teraz papla jakby chciała nauczyć Jacka i jego kolegów jak się sznuruje buty a nie wskazać sposób jak wrócić na wyspę. Według mnie powinna rozmawiać z nimi w stylu Christiana, którego odwiedził John. Sam Christian wyłącznie nakierowywał go w chatce na oczywiste odpowiedzi. Nawet sławne "move the island" którego nie usłyszeliśmy bez późniejszej rozmowy z Benem byłoby wielka zagadką.

Obrazek

Każdy kto oglądał odcinek wie w jaki sposób wróciły dzieciaki na wysepkę. Znaleźli moment styczny-krytyczny-fantastyczny dzięki ogromnemu wahadłu, wsiedli do azjatyckiego samolociku i la bamba. Wcześniej jednak musieli zadbać aby ten lot jak najbardziej przypominał ten poprzedni katastrofalny 815. Dlatego też Jack musiał włożyć Lockowi buty swojego ojca. W tym momencie w jakże banalny sposób zostaje wyjaśniony motyw trampek na nogach Christiana. Mogli już lepiej tego nie wyjaśniać wcale.

Obrazek

Ciekawi mnie jedynie kim jest ten brzydal, którego zdjęcie umieściłem powyżej. Mam wrażenie, że na siłę pcha się na wyspę z nimi i ma w tym jakiś interes. Wygląda na złego człowieka. Może to on strzelał do Sawyera, Juliette i innych na łódce. W sumie musiałby mieć jakiś kolegów a wygląda, że sam był na pokładzie. Zwłaszcza, że Hugo wykupił prawie wszystkie bilety:) Pojawił się nie wiadomo czemu, chociaż wcześniej nie chciał za cholerę mieć nic wspólnego z planem Bena. Myślę, że Anna Lucia mu powiedziała żeby leciał:) Na pokładzie jest również zdziwiony Sayid, dziwny jakiś, może naćpany?:) W każdym razie gorzej się prezentuje niż Charlie po katastrofie 815. Na deser otrzymujemy Lapidusa z serem, bez brody. Brakuje tylko Desmonda ale jak powiedziała Eloise, wyspa jeszcze z nim nie skończyła.

Obrazek

Możemy sobie zadać jeszcze kilka pytań po tym odcinku, ale mam nadzieję, ze z odpowiedziami na nie nie będzie jak z trampkami ojca Jacka.
- co się stało z Aaronem i czemu Kate go zostawiła?
- od kogo dostał Ben w mordę? (To akurat ważne, postawiłbym mu piwo)
- co to znaczy że John ma zastąpić kogoś? Christiana? Jako nowy chodzący trup z rezerwacją na spróchniałą chatkę ze zgniłymi przetworami w słoikach?

Ogólnie wciąż wierzę w ten sezon tak jak w to że Gaw zrobi nam drugi lostonline, ale póki co jak dla mnie serial przeżywa ciężkie chwile. Ocena 7/10.
Avatar użytkownika
Rambo
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 329
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: http://www.youtube.com/watch?v=aCca5mPMp9A
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron