5 This Place is Death

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków piątego sezonu LOST.

Ocena

10
17
47%
9
11
31%
8
2
6%
7
5
14%
6
1
3%
5
0
Brak głosów
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 36

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Talib » 12 lut 2009, 22:10

Devil_2k napisał(a):Przecież Jacob jest nieśmiertelny jak Richard, więc co za różnica kto go gra ;)


Richard może być śmiertelny tylko się nie starzeje , możliwe że Daniel też ma tak jak Richard ;)
Charlotte gdy była małą dziewczynką widziała mężczyznę, Daniela właśnie,gdy Daniel był w Orchidei też wyglądem się nie różnił od teraźniejszości ;)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Gaw » 12 lut 2009, 22:15

70 godzin raczej nic ciekawego. Odpowiednie współrzędne potrzebne żeby dostać się / wydostać się z wyspy są zależne od czasu, a widać że siwa coś obliczała. Jak Charlotte zobaczymy, to będzie to tak samo bez sensu jak zobaczenie Francuzki - co kogo obchodzi jej los po śmierci?

Daniel wyglądał wcześniej na młodszego (jak przyszedł do niego Desmond). Stawiam na to, że przeniósł się w przeszłość i wtedy ostrzegł Charlotte i odwiedził The Orchid. Faradayowi nie leciała też krew z nosa - wcześniej nie było go na wyspie.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Blucyfer » 12 lut 2009, 22:17

"Lost" zanotował kolejny słaby wynik oglądalności. Odcinek 5x05 oglądało tylko 9.83 mln Amerykanów. To ponad milionowy spadek w stosunku do poprzedniego epizodu. Czyżby Amerykanie nie mogli zrozumieć zawiłych skoków w czasie?
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Wiktak » 13 lut 2009, 10:11

Odcinek moim zdaniem fajniejszy niż 4ty i daje 9 8)
Wreszcie zobaczyliśmy świątynie :D tylko nie wiemy co tam jest ale pewnie kolejna "ogromna siła" którą broni Czarny Dym'ek :P Francuzka zwariowała a jej zaloga nie wiadomo , ale jej kochany chcial ją jednak zabić (dziwne) W odcinku (nie wiem która seria) jak Sayid ją mial na celowniku i chciał wystrzelić to ona mu powiedziała , że jej były też myślał , że karabinek działa (czy jakoś tak).
Aktor który gra Jina to super zrobił :P Jin wspaniały i Francuzka też , dobry odcinek ale nie wiem po co Jina nie uśmiercili ;[ Scfi sie robi coraz bardziej ;[

No i odcinek urwali w takim momęcie....


A te przejścia w czasie to wszysko przez Bena :P Facet sie bawił kołem które zepsuł i spadło z osi (masakra).
A Łysy znów wspaniały :P Tylko te powiedzenie : "- Skąd wiesz?! - Po prostu wiem" Już mnie nudzi :(
Z Locka Jezusa zrobili... Pewnie jeszcze zmartwychwstanie...

Co do Daniela to on sie pewnie przeniósł w czasie i powiedział "Rudej" , że jak wróci to umrze , ale nie usłuchała.
Nie ma to jak podróże...
...w czasie Pozdrawiam
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Talib » 13 lut 2009, 11:22

Gaw napisał(a):Daniel wyglądał wcześniej na młodszego (jak przyszedł do niego Desmond)


był młodszy tylko nieznacznie, tak samo jak Richard gdy spotkał małego Benka :)
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Gaw » 13 lut 2009, 14:07

Wiktak napisał(a):Francuzka zwariowała a jej zaloga nie wiadomo , ale jej kochany chcial ją jednak zabić (dziwne)


Przecież to jej facet gadał jak powalony o systemach ochronnych, kiedy jego znajomemu urwało rękę i go zabiło. To jej facet najpierw mówi, że ją kocha, a później próbuje zabić. To drugie mogło być udawane, ale pierwsze jest na jego niekorzyść. Z nimi coś się stało, nie zabiła ich bez powodu, a i sama nie miała powodu żeby jej odwaliło.

Taliban napisał(a):był młodszy tylko nieznacznie, tak samo jak Richard gdy spotkał małego Benka :)


Przecież to był ten sam aktor - byli w takim samym wieku :D Z taką różnicą, że Richard cały czas wygląda tak samo, a Faradaya specjalnie przerobili na "młodego" (długie włosy). Richard się nie starzeje - mieliśmy na to już dużo dowodów. Faraday jest całkiem normalny, żeby ostrzegać Charlotte musiał przeżyć najpierw jej śmierć i się cofnąć. Nie leci mu krew z nosa, czyli krótko był na wyspie, a nie od czasów Dharmy.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Kyś » 13 lut 2009, 15:59

Odcinek świetny .
Za każdym razem kolejny ep LOST-a mnie zaskakuje, i wydaje się być lepszy od poprzedniego .

Dymek ruluje, odciął rękę Montandowi : O
Szarlotka jak nawiedzona i opętana wyglądała, jak ta mała z egzorcysty .
Świątynia Dymka uhuhuh :)
Terry (John) ostatnio gra świetnie .
Christian znowu zastępuje Dżejkoba :[ ja chcę DŻEJKOBA A NIE JAKIEGOŚ TATĘ DOKTORA PIJAKA NARKOMANA.
Dżina polubiłem .
Pani Hawking jest słodką starsza panią :D a za młodu taka laska. . .
Mina Dess`a bezcenna .
Trochę brak Hugo, ale cóż - pewnie mężczyźni obdzierają go z tego uniformu .

A teraz moja teoria, trochę naciągana jak zwykle -

SPOILER:
Nastepny tytuł odcinka to "316"
Najprawdopodobniej będzie to numer lotu linii Arjiwa .
Soł, możliwe że będą musieli (Jack Sun Ben(?) Dess) lecieli tymże samolotem, gdyż będzie on "przelatywał" tak jak O815 nad wyspą.
No i będzie kolejna katastrofa czy coś....to tylko moja niedoszlifowana teoria .


http://www.4815162342.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1117&Itemid=1

Recka Blu :)
Ostatnio edytowano 13 lut 2009, 16:26 przez Kyś, łącznie edytowano 1 raz
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: 5 This Place is Death

Postprzez flojdas » 13 lut 2009, 16:17

Ej jako można pomyśleś, że Jin i Sawyery krązyli w innych latach ? na 90% byli w tych samych czasach, po prostu Łysy i reszta nie spotkali francuzów, w czasie poprzednich zawirowań jin ciągle dryfował. Nie jestem w 100% pewien, ale innego rozwiazania nie widze . Na pewno nie przenosili sie w inne lata o_O

Stawiam, ze wyspa nie przestanie sie przenosic i w koncu trafi na czasy Dharmy tego skosnookiego szefa z kaset, nie pamietam jak sie nazywal, i wtedy Daniel zrobi pro-infiltracje, zeby sie dostac do kolowrotka i powiedziec jabłkowej, zeby nie wracala na wyspe. (tylko po co, skoro sam powiedzial, ze nie mozna zmienic przeszlosci ? moze on umie, tak jak zrobil z Desmondem. daniel to jacob :lol: )

Ciekawi mnie kiedy GhostBuster byl na wyspie, bo jemu jako drugiemu zaczela leciec krew.

Odcinek ogolnie spoko, podobal mi sie, wcale nie uwazam, ze za duzo Jina bylo. John aktorsko wymiotl
Avatar użytkownika
flojdas
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 22
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Szczecin
Ulubiona postać: Hurley

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Kyś » 13 lut 2009, 21:55

Co do tytułu -

"To miejsce niesie śmierć" - słowa wypowiedziane przez Szarlot, dotyczą wyspy .
Ale jak wiemy może tez dotyczyć "domku" Cerberusa .
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Crew » 23 lut 2009, 20:30

+Desmond ;]
+Ben jaki wkurzony (scena w samochodzie)
+Jin :P
+Daniele
+Charlotte (:P)
+John
+Chrystian!

- Said
- Kate
- JACK
Fajnie koło wyskoczyło z osi przez Benka teraz wiadomo skąd tych przeniesień wyspy
Avatar użytkownika
Crew
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 271
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Sayid

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Generał Kajzera » 23 mar 2009, 13:01

Odcinek niezły. Wiewiórka umarła i to z i to z faradayem niezłe było. Dymek był dobry ale krzyk " Ruso " był okropny chyba tego najbardziej się przestraszyłem. No i fajnie miejsce się pojawiło ciekawe czy dowiemy się co jest w domu Dymka
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Nithaela » 31 mar 2009, 20:41

Odcinek mogłabym w sumie oglądać cały dzień. I uważam go za najlepszy jak dotąd. Może i się wiele nie działo, ale mnie się podobało. Prawie wszystko było na wyspie, a poza nią sceny z Benem także gud. `Smoke Monster` wydaje fajne dźwięki. ^^ cóż... trochę mi szkoda Charlotte. Polubiłam ją ostatnio co mnie widzi, bo w poprzednim sezonie jej wręcz nienawidziłam, a oglądając 3 odcinek piątego sezonu życzyłam jej śmierci. Ale tak jakoś zmieniłam zdanie. Oczywiście najbardziej mi szkoda Daniela. Cóż bądź co bądź stracił osobę, na której mu zależało. Łysy mówiący `You're welcome` mnie rozbroił nie wiem czemu. ;d a. i Charlotte gdy powiedziała `This place is death` to normalnie ciary mi przeszły. ^^
bezapelacyjnie 10.
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 5 This Place is Death

Postprzez Muzyk » 12 kwi 2009, 13:45

Dym świetny, cieszę się, że Jin nie wykitował. Danielle zabijała członków grupy. Już wtedy jej odbiło. Charlotte wkurzająca 9/10
Avatar użytkownika
Muzyk
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 137
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Sawyer

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 5

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron