3 The Economist

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków czwartego sezonu LOST.
Regulamin działu
W tym dziale nie umieszczamy spoilerów (informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach).

Ocena

10
14
40%
9
8
23%
8
5
14%
7
3
9%
6
0
Brak głosów
5
2
6%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
1
3%
1
2
6%
 
Liczba głosów : 35

Re: 3 The Economist

Postprzez Grom » 16 lut 2008, 16:17

Sado napisał:
Jedno z tłumaczeń hieroglifów w The Swan znaczy "ludzkość nie zginie".


A skucha bo te hieroglify znaczą "spowodować śmierć"
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: 3 The Economist

Postprzez Sado » 16 lut 2008, 17:18

A zauważyłeś, że 4+8+8-16+15-16+15=18 (czyli liczba sekund)? Do tego też masz jakąś teorię?


Może i postrzegasz te całe obliczanie i doszukiwanie się związku liczb za fanatyzm, ale aż takim fanatykiem nie jestem. ;]

A skucha bo te hieroglify znaczą "spowodować śmierć"


Kto inny powie, że hieroglify znaczą "Pchaj w odbyt" i ofc ma rację, prawda? Ty znalazłeś inne tłumaczenie hieroglifów, ale niekoniecznie jest prawidłowe... to które ja znalazłem, także nie musi być właściwe...
Sado
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 16
Dołączył(a): lutego 2008
Ulubiona postać: Eko

Re: 3 The Economist

Postprzez Blucyfer » 16 lut 2008, 18:53

Dobry epizod. Kilka ciekawych rozmów, Hurley w szafie rl. Fajna końcówka, dość zastanawiająca. Nie wpadł bym na pomysł że 6 Oceanic plus kilku innych...
Musze obejrzeć po raz kolejny, i coś mi tam znów się przypomni :)
Dam 8, sezon 4 naprawdę jest jak na razie w dobrym kierunku.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 3 The Economist

Postprzez oskare » 13 lis 2009, 22:16

całkiem do bry sezon ale moge dac max (5)
a jak chodzi o strone to [xxx] macie tam wszysckie seriale i filmy nawet wszysckie odcinki zagubionych
Avatar użytkownika
oskare
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 22
Dołączył(a): listopada 2009
Lokalizacja: Radomsko
Ulubiona postać: Hurley

Re: 3 The Economist

Postprzez Lostówna » 21 lut 2012, 23:07

super odcinek 10/10
czasem mi się nudziło, ale i tak był super!!
Avatar użytkownika
Lostówna
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 3
Dołączył(a): grudnia 2011
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Jack

Re: 3 The Economist

Postprzez Blucyfer » 12 mar 2016, 17:14

sóper odcinek oglądałem z jajecznicą na drzewie pozdrawiam
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron