2 LA X - Part 2

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

Ocena

10
14
42%
9
11
33%
8
2
6%
7
2
6%
6
0
Brak głosów
5
1
3%
4
2
6%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
3%
 
Liczba głosów : 33

2 LA X - Part 2

Postprzez Gaw » 01 lut 2010, 14:04

2 LA X

Postać Główna: ???
Premiera w ABC: 02.02.2010
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Devil_2k » 03 lut 2010, 12:50

ROFL

Utopili Sayida po czym mówią "He DEAD!". Aż się zdziwiłem, że Jack nie wyskoczył z tekstem "No shit!". No ale cóż ;)

Richard dostaje wpierdol, Łysy dalej nie żyje, pojawiają się talibowie :D (przynajmniej wiadomo, że to Ci od "głosów" i porywacze dzieci, ale jak oni łączą się z innymi othersami z wyspy?), dalej nie wiadomo czym jest kolega Jacoba, zobaczyliśmy jeszcze więcej scen z prawdziwego świata (znowu - kogo to obchodzi? Czy Jack z LA spotka się z Jackiem z wyspy? :D), generalnie strasznie przynudzał ten odcinek i kapa jest. Zobaczymy czy to się skończy w tym sezonie.
Avatar użytkownika
Devil_2k
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 209
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez No_name » 03 lut 2010, 15:47

Troszeczkę mniej nudy od 6x01. Końcówka też nie taka jak kiedyś. W pierwszych sezonach odcinki kończyły się nagłą zmianą akcji, że aż nie mogłem się doczekać następnego odcinka, a teraz to śmiech na sali. Gdyby Sayid jeszcze chodził po wodzie to by był jezusem. 7.
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Gaw » 03 lut 2010, 23:48

Ale jaja.

Ej Richard przypłynął w łańcuchach na Black Rock? The fuck.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Robinek » 03 lut 2010, 23:58

Być może i niewolnik :) dostał w jape i teraz pewnie uderzą z fake Lockiem na świątynie.
Ciekawy motyw z prochem, kiedy "ochrona Jacoba" wpada do jego chatki i nagle zostaje zaatakowana przez dymek jeden z nich sypie wokół siebie proch, dym nie atakuje go bezpośrednio a niszczy belkę gdzie dany "ochroniarz" wyłapuje odłamkami. Proch również rozsypują mieszkańcy świątyni i dostają nawet taką komendę, zastanawia mnie fakt czemu tak na prawdę to służy i co to jest tak na prawdę ten dym :) chociaż teksty "Wybacz że akurat te wcielenie" i "skończmy na przezwiskach" jak i wcześniejsze perypetie mówią samo za siebie ;) motyw z długopisem Jacka który to był w marynarce i Kate prawdopodobnie ukradła go gdy się zderzyli przy klopie w samolocie, nice move! ale kogo to obchodzi :?
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Astral » 04 lut 2010, 00:53

W sumie nie ma co oddzielać odcinków to napisze jeden post

Jak dla mnie dobre rozpoczęcie sezonu, ocenę dałbym 8-9/10 Parę spostrzeżeń;
- Alternatywna wersja wydarzeń- Całkiem ciekawe rozwiązanie, retrospekcje czy flashforwardy (?) raczej nie mogły się już znaleźć, czymś musieli to zapchać, ja tam jestem bardzo ciekaw co z tego dalej wyniknie
- Sayid - Jestem prawie pewien, że wcale nie zmartwychwstał, twórcy mówili nieraz, że to niemożliwe. Dead is dead. Zresztą to byłoby beznadziejne rozwiązanie gdyby tak po prostu wstał i ożył (taka teoria - być może nowy Sayid to tak naprawdę Jacob, biorąc pod uwagę co się stało z Locke'iem i jak Jacobowi zależało na przeniesieniu Sayida...) Tak czy inaczej nie podoba mi się to, mogli go już zabić i zostawić w spokoju
- Juliet - Szkoda, że umarła. Szkoda, że nie od razu.
- Flocke - No tu najciekawsze akcje były. W końcu dowiedzieliśmy się nieco o potworze, Akcja z Richardem rl. Przemowa o Johnie daje do myslenia, w finale wydawało się, że zbyt pokręcone, ale teraz przekonał mnie jego wątek, dobra postać
- Ben - Hah, wcześniej wielki pan i władca, teraz przez wszystkich pomiatany, to przez Flocka, to przez Richarda... Jego czas zdecydowanie się skończył i czekam aż padnie trupem
- Świątynia - No, nowa lokacja to na pewno na plus, ale ze starym azjatą przegięli :C W ilu produkcjach można oglądać taką samą postać? :)
- Hugo - Najlepsza postać z pilota 8) Groźnie wygląda z bronią 8) 8)
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Robinek » 04 lut 2010, 00:59

Fenomen to też Desmont w samolocie :) coś tak jakby się nie zgadza i może nie ma się co wzorować na tym co by było jakby samolot się nie rozbił..(?) :roll:
Avatar użytkownika
Robinek
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 465
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Las Sherwood <----E
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Wiktak » 04 lut 2010, 02:35

Odcinek bardzo dobry. Lepszy niż 6x01.
10!
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez FriZ » 04 lut 2010, 09:06

Robin napisał(a):Fenomen to też Desmont w samolocie :)

właśnie, jakim cudem on się tam znalazł - przecież trafił na wyspę wcześniej niż Jack i spółka zoo
Astral napisał(a):- Juliet - Szkoda, że umarła. Szkoda, że nie od razu.

właśnie, mogli ją zabić od razu, a nie tak - wszyscy się cieszą że żyje a ta nagle ni z gruchy ni z pietruchy dead

A tak w ogóle, to co by nie pokazali w tym odcinku to i tak by mi się podobał po tak długiej przerwie od LOSTów :D Poza tym wcale nie było tak źle - mnie intryguje czy to co pokazują, z dotarciem do LA bezpiecznie dzieje się for real. Żuljet stwierdziła, że się udało - z drugiej strony pokazali że wyspa jest zalana to niby jakim cudem oni po niech chodzą? to nie może z przyczyn oczywistych dziać się w tym samym czasie (no chyba że Kate wyhodowała sobie skrzela :o)
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Devil_2k » 04 lut 2010, 10:23

Fenomen to też Desmont w samolocie


Zakładając, że wyspa jest pod wodą, Desmond nie mógł na niej utknąć. A fakt, że pojawiłsię na samolocie to czysty przypadek.


Ja podejrzewam, że ta akcja z samolotem dzieje się "po" wydarzeniach wyspowych, i to znowu flashforwardy są :P
Avatar użytkownika
Devil_2k
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 209
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Simba » 04 lut 2010, 11:06

Moim zdaniem 2 odcinek był nieco.... zabawniejszy... rozwaliły mnie następujące sytuacje:

1. Japończyk nie lubiący na ustach Angielskiego, który przemówił do Hugo i zbluźnił swój naród! Wogóle on w tej świątyni wygląda jak jakiś Kapitan Jack z filmu o piratach ^^ Ten jego sexowny strój <ahha> Ale nie ogólnie pokazanie świątyni i scena: "Jacuś NIE ŻYJE! CZEMU!!! AAAAA, RATUJMY SIE!!! UMRZEMY WSZYSCY, ROZSYPUJCIE POPIUŁ WSZĘDZIE, WYŚLIJCIE FLARĘ I POINFORMUJCIE MILIONOWĄ ARMIĘ NA WYSPIE ŻE DYMEK IDZIE!!!" Ta scena była fajna...

2. W Sayida wstąpił szatan... to znaczy Jacob xD Lol... Objawił się Hugo i wstępił w Sayida, wszystko bardzo ładnie obmyślał i to co się znajdowało w futerale na gitarę, myślałem że tam jest takaś bomba atomowa, albo jakaś czarna materia xD A może Aron, ale ten krzyż który został złamany by sprawdzić jak w szkolę listę obecność -.-. Topienie Sayida, zgadzam się, jakby chodził po wodzie to byłby Chrystus i to bardziej by się przyjeło..

3. Hmmm Juliet rozmawiała z Milsem , ciekawa sprawa, ciekawe skąd wiedziała że się "udało" i co się udało? A czy mi się zdaję że ona krzyczała i uciekała jak Miles dotknął ziemi to były takie dźwięki? Jak tak to przed kim...

4. Riczi! Flock Love You Cajdan xD Tutaj nie trzeba komentować, Riczi został ztłuczony a wszyscy się boją strzelać do dymka bo jednym paluszkiem może wszystko rozdupcic jak w najnowszej wersji Bad Company 2 xD

Lepiej czy Gorzej? Moim zdaniem lepiej chociaż Kate się popisała w LAX...

9.15/10 :P
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Wiktak » 04 lut 2010, 13:09

A mi LOST padł już na głowę... dziś w nocy śnił mi sie John Locke i Jack, szkoda że nie Juliet ;* :mrgreen:
Może to znak od wyspy abym tu jeszcze raz napisał.
Co do chatki wesołego Władka (rzekomo Jacoba) ... Jeżeli wokół chatki jest popiół który odstrasza przeciwnika Jacoba (Flocke, Dym ) to w Lostpedii jest błąd.
Obrazek
Obrazek
Wróg Jacoba nie mógł być w chatce.

+ do odcinka, że dowiedzieliśmy się do czego służy popiół :D

Pozdrawiam. Wrócę tu dopiero 19 lutego :mrgreen:
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Gaw » 04 lut 2010, 13:32

Jak było w finale 5 sezonu - Jacob tam od dawna nie mieszkał, a krąg z popiołu był przerwany. Był za to Christian - prawdopodobnie pachoł wroga Jacoba, ew. sam wróg Jacoba.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez DistinD » 04 lut 2010, 14:14

Mi się wydawało ( chociaż nie wiem czy to jest dobry tok myślenia ) że w chatce coś było uwięzione za pomocą tego popiołu... Jacob od daawna tam nie mieszkał, tylko siedział w stopie :) . Flocke nie może przekroczyć kręgu, gdy został przerwany - zły gość wychodzi. Tylko skoro FLocke jest również czarnym dymem to raczej moja teoria się nie zgadza bo dymek sobie cały czas latał :? A nie pamiętam czy w momencie gdy Ben zaprowadził Locka do chatki po raz pierwszy krąg był przerwany czy nie :?
Cała premiera ogólnie na plus. Chociaż jest parę rzeczy które mi się nie podobają.
Avatar użytkownika
DistinD
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Toruń
Ulubiona postać: Ben

Re: 2 LA X - Part 2

Postprzez Generał Kajzera » 04 lut 2010, 20:48

To teraz ja.

Saiyd nie żyje :shock: Sayid żyje :shock: Azjata co mi przypomina muminka i stary tort babci.

Nowa lokacja czyli Świątynia całkiem ładnie wygląda. Niestety straciła swoją tajemniczość. Dżak SzEPaRd udaje bohatera i chce każdemu nakopać niestety tata nie nauczył go sztuk walki i każdy mu robi kuku. Podoba mi się Azjata. Lubie Azjatów ale wole murzynów niestety murzynów już zjedli :(
Saiyd może stać się bardzo ważną postacią. Już go kiedyś na straty spisałem, bo to przecież arab i torturuje ludzi zapałkami. Myśle że to będzie Jacob który jest wieczny i każdy go lubi i uwielbia. Poprzednie ciało było mało sexowne :o Teraz Jacob może śmiało rwać laski. Postać koleszki w tym domku JacoBa no cóż... Bardziej mi się podobała aniżeli ta postać Jakuba jaką nam ukazali.
Richard dostał w pupe. Hiphip hujra. Należało mu się.
Zbezcześcili ciało prawdziwego Łysego... Szkoda że nie żyje taki fajny był.
Ben jest przez wszystkich traktowany jak piesek i dobrze tylko zabił Łysego więc czekam aż ktoś go też kablem udusi.
Flocke, dym, nigga, Kunta kinte pokazał pazur i żeby tak dalej było niech wszystko rozwali.
Teraz masa pytań na które muszą odpowiedzieć. Już nie mogę się doczekać. fap fap fap fap
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Następna strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron