17/18 The End

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

The End

10
45
63%
9
5
7%
8
5
7%
7
3
4%
6
4
6%
5
3
4%
4
1
1%
3
2
3%
2
2
3%
1
2
3%
 
Liczba głosów : 72

Re: 17/18 The End

Postprzez Generał Kajzera » 26 maja 2010, 20:55

SERIAL jak najbardziej najlepszy z najlepszych nie da się go zastąpić... Bohaterowie, historia i wyspa. Nigdy tego nie zapomnę... wspaniałe 6 lat z LOSTami
Sezon:
Początek bardzo ładny, potem się trochę zepsuło i znowu lepsze epy i znowu gorsze. Sezon nie najlepszy ale też nie najgorszy i ogólnie wszystkie sezony dobre.
Odcinek:
Plujecie się że zły? Sami byście lepszego nie zrobili :lol:
Odcinek może nie najlepszy, może nie ma wybuchów i szału jak dawniej. Ja daje 10 i jestem w pełni zadowolony z końcówki...płakałem cały odcinek... Mogło być o wiele piękniej ale jest zajebiście i tyle wystarczy. Pierdolcie jakieś czyśćce. Ja tam z początku z lekka nie skumałem... a potem zobaczyłem biedaczka Jacka jak umiera :cry: zamknął oczy i koniec...
Milion tajemnic które zostaną w nas do końca życia. Milion zagadek i milion zajebistych akcji. Milion wpadek z efektami specjalnymi i matrix 4 w wykonaniu Jacka. Cudowny serial...

AMEN
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 17/18 The End

Postprzez Warda » 26 maja 2010, 23:46

K***A takiego kopa to jeszcze nigdy nie dostalem ;[[[ Gowno, nie przylozyli sie, widzac wpisy w temacie "Nadprzyrodzone moce Walta" juz wiedzialem, ze jeb**li na tym i nie skonczyli tego, co jest strasznie wku****jace. Podobno ma byc dokonczenie na dvd i jesli to mnie nie zaspokoi to wale calego Losta. Jeden z najlepszych seriali na swiecie, a zakonczenie gorsze niz w Kiepskich ;[ Nawet nie myslalem czego sie spodziewac, bo caly serial to zagadka, a tu takie gowno, ze ehh, ale za komedie przy pozegnaniu Dżaka z Kate i Dżaka z Hurley'em daje 3.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez Generał Kajzera » 27 maja 2010, 00:58

tak . tak . tak .
Przeczytałeś jakieś głupie wypowiedzi na forach bo nie skumałeś końcówki i teraz głupoty gadasz... Pod wpływem się nie wypełnia ankiet i nie komentuje odcinka LOSTa
GooD i lepsze niż Kiepscy
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 17/18 The End

Postprzez Warda » 27 maja 2010, 00:59

Najpierw napisalem posta, dopiero czytalem fora ;[ Dowiedzialem sie tylko, ze ma byc dokonczenie tego od usera z lo, a ze dla ciebie ten odcinek jest na 10 to wspolczuje i dobranoc.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez LucyLu » 27 maja 2010, 11:17

Warda napisał(a):K***A takiego kopa to jeszcze nigdy nie dostalem ;[[[ Gowno, nie przylozyli sie, widzac wpisy w temacie "Nadprzyrodzone moce Walta" juz wiedzialem, ze jeb**li na tym i nie skonczyli tego, co jest strasznie wku****jace. Podobno ma byc dokonczenie na dvd i jesli to mnie nie zaspokoi to wale calego Losta. Jeden z najlepszych seriali na swiecie, a zakonczenie gorsze niz w Kiepskich ;[ Nawet nie myslalem czego sie spodziewac, bo caly serial to zagadka, a tu takie gowno, ze ehh, ale za komedie przy pozegnaniu Dżaka z Kate i Dżaka z Hurley'em daje 3.


Może po prostu nie jesteś w stanie ogarnąć wszystkiego?
My też Ci współczujemy, głównie za dziwne podejście, może napisz jakie zakończenie by Cię powaliło?
LucyLu
 

Re: 17/18 The End

Postprzez Blucyfer » 27 maja 2010, 12:18

takie, które zawiera kolejnego schockera :F Oczywiście ja się z tym nie zgadzam, ostatnie 5 minut jest genialne <ok>.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 17/18 The End

Postprzez Shiroyasha » 27 maja 2010, 14:35

dla mnie chyba lepszego zakończenia nie mogli walnąć - czego wam zabrakło ?
nie kumacie chyba co się tam stało
jak dla mnie to najważniejsze tajemnice wyjaśnili...
tak jak fani chcieli
są po prostu ludzie których nie da się zadowolić tak źle i tak nie dobrze
max 10 daje finałowi
Shiroyasha
 

Re: 17/18 The End

Postprzez Warda » 27 maja 2010, 15:08

Nawet po tym o co dokladnie tam chodzi nie zmienilem zdania i dla mnie nadal jest 3 ;[ To zakonczenie bylo zbyt proste jak na Losta.

SPOILER:
Proste - chodzi o to, ze zbyt normalne, a nie jak wszystko przedtem nieprzewidywalne
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez AniTech » 27 maja 2010, 15:16

To i ja.
Serial genialny. Genialne, smutne, masakrycznie smutne i wzruszające zakończenie. Jeszcze do dziś nie ochłonęłam i nie ogarnęłam. Może to i lepiej. Może się podobać, może się nie podobać. Tak jak cały serial - miał fanów i ludzi którzy nigdy go nie obejrzą. Koniec.
Avatar użytkownika
AniTech
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 65
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Bartoszyce
Ulubiona postać: Eko

Re: 17/18 The End

Postprzez Shiroyasha » 27 maja 2010, 16:16

warda a jakie dla ciebie jest zakończenie nie normalnie ?
dla mnie dzięki temu zakończeniu znikają pytania i wraca chęć obejrzenia wszystkiego jeszcze raz
Shiroyasha
 

Re: 17/18 The End

Postprzez Warda » 27 maja 2010, 21:03

Obejrzysz od nowa 6 sezonow, aby zobaczyc cos co powinno byc miedzy 18, a 18 odcinkiem? 8)
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez LucyLu » 27 maja 2010, 23:48

Takie zakończenie budzi wiele emocji, jednym sie podoba, inni klną. Inne zakończenie dało by ten sam efekt.
Myślę, że to co nam zostawili twórcy - mnóstwo domysłów, możliwości, wiele wyjaśnień jest idealnym zakończeniem. Nic tak nie rozbudza wyobraźni jak niedopowiedziane/niedopokazane sytuacje, rzeczy, wątki.
Można szukać błędów oglądając jeszcze raz 6 sezonów, można szukać podpowiedzi, o których mogliśmy zapomnieć. W ten sposób długo nie zapomnimy całej historii zagubionych.
Wielkie brawa za dwuznaczność, to właśnie jest w LOST najpiękniejsze.
LucyLu
 

Re: 17/18 The End

Postprzez Grom » 29 maja 2010, 12:27

A ja wam mówię, że za kilka lat nakręcą spin-offa...
Grom
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 259
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Ben

Re: 17/18 The End

Postprzez Talib » 05 cze 2010, 14:49

Ekhm... tak w ogóle to kiedy oni zginęli?
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: 17/18 The End

Postprzez Astral » 05 cze 2010, 15:52

Kiedyś tam. Hugo z Benem pożyli na wyspie, Miles, Frank i Kejty zginęły w czasie lotu, albo dolecieli i żyli dalej... Kto wie. Ale jakie to ma znaczenie?
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron