17/18 The End

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

The End

10
45
63%
9
5
7%
8
5
7%
7
3
4%
6
4
6%
5
3
4%
4
1
1%
3
2
3%
2
2
3%
1
2
3%
 
Liczba głosów : 72

Re: 17/18 The End

Postprzez Devil_2k » 25 maja 2010, 17:13

http://www.youtube.com/watch?v=QQs7non4jMg
http://www.youtube.com/watch?v=2p4-JhHMwTc
http://www.youtube.com/watch?v=zwLklXyVotY
http://www.youtube.com/watch?v=3duku2u0zv0


Cały program tu macie, fajnie się ogląda nawet (zwłaszcza, ze Emmerson i O'Quinn zostali zaproszeni - Łysolek mówi m.in. że przez cały 5 sezon grał Smoke'a nie wiedząc, że gra Smoke'a :D).

Haha, mówią też, że Sun i Jin zginęli i zostawili dziecko samo sobie :D
Avatar użytkownika
Devil_2k
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 209
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez FreeZ » 25 maja 2010, 18:02

10/10

Piękne zakończenie,nawet nie chce mi się dużo na ten temat pisać,druga linia to tak jak by niebo rozbitków,zwycięstwo jacka,jako kandydata nad Flockiem i jego poświecenie aż mi go było szkoda...poświecił się dla wszystkich,Hugo następcą Jacka,ciekawe by bylo co robili dalej na wyspie.Smutno mi tak po obejrzeniu tego finału.

Coż...Aloha to LOST...
Avatar użytkownika
FreeZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 14
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Żyrardów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 17/18 The End

Postprzez Simba » 25 maja 2010, 18:27

FreeZ napisał(a):10/10

Piękne zakończenie,nawet nie chce mi się dużo na ten temat pisać,druga linia to tak jak by niebo rozbitków


I jak ten "Czyściec" ci się podobał, to mnie rozwaliłeś? Dla mnie to była wielka pomyłka, po prostu żałuje ze posłuchałem tego momentu z tym że oni nie żyją i że flashe 6 sezonu to Syf niepotrzebny i daremny... mogli by pokazac zamiast tego jak ląduje samolot lupidusa albo dodać do środka akcje z dymkiem albo może Jack jak się zamienia w dymka - wogóle nam nie pokazali tego jak ktoś zamienia się w dym ( znaczy się jak Flock ) tylko odrazu kamera nie patrzyła w te miejsce co mnie rozczarowało, a ten syf czyściec to pomylka zyciowa! zalllll ale oceaniając dałem 10 bo nie oceniłem momentu czyśca a flashe były dobrym jak już wspomniałem pomysłem na przypomnienie całego sezonu
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 17/18 The End

Postprzez Blucyfer » 25 maja 2010, 18:36

Scorpion napisał(a):
FreeZ napisał(a):10/10

Piękne zakończenie,nawet nie chce mi się dużo na ten temat pisać,druga linia to tak jak by niebo rozbitków


I jak ten "Czyściec" ci się podobał, to mnie rozwaliłeś? Dla mnie to była wielka pomyłka, po prostu żałuje ze posłuchałem tego momentu z tym że oni nie żyją i że flashe 6 sezonu to Syf niepotrzebny i daremny... mogli by pokazac zamiast tego jak ląduje samolot lupidusa albo dodać do środka akcje z dymkiem albo może Jack jak się zamienia w dymka - wogóle nam nie pokazali tego jak ktoś zamienia się w dym ( znaczy się jak Flock ) tylko odrazu kamera nie patrzyła w te miejsce co mnie rozczarowało, a ten syf czyściec to pomylka zyciowa! zalllll ale oceaniając dałem 10 bo nie oceniłem momentu czyśca a flashe były dobrym jak już wspomniałem pomysłem na przypomnienie całego sezonu

Gdyby pokazali dosłownie jak zamienia się w dym, to bym chyba utłukł twórców.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 17/18 The End

Postprzez Devil_2k » 25 maja 2010, 19:09

tr00 st0ry, bo przecież efekty specjalne w loście zawsze są na najwyższym poziomie :D
Avatar użytkownika
Devil_2k
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 209
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez Simba » 25 maja 2010, 19:36

Tak... ale zawsze coś by mogli ładnie wymyśleć, nie wiem w odbiciu w wodzie w rzece jak się zmienia czy coś xD albo jakiś inny numer a oni to tak że wogóle nie pokazali dymku w finale to na dodatek nawet się nie pofatygowali jakiegoś ładniejszego ( dłuższej sceny ) właśnie potwora... natomiast co do efektów, to weźcie były tragiczne ale nie zawsze ^^ wybuchy im w miarę wychodziły i dymek też ale słynna scena z helikopterem, łodzią podwodną.... to masakra a samolot to im ładnie wyszedł bo to też z pewnościa było komputerowe xD
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 17/18 The End

Postprzez Astral » 25 maja 2010, 20:23

No, samolot to pierwszy efekt specjalny co dobrze wyszedł.

Ok, dziś już trochę ochłonąłem to jestem w stanie więcej napisać. Finał wciąż oceniam na 5/10, nie podobał mi się, od finału oczekiwałem więcej (czy w sumie JAKIEJKOLWIEK) akcji, nie mówię, że dobry odcinek to taki obładowany wybuchami i strzałami, lubię odcinki takie jak 3x19 - gdzie widzieliśmy cierpienie bohaterów, uczucia. No. Wiecie o co chodzi. Tu nam serwują jakieś gówniane powtórki, ep sentymentalny, jakiś taki bajkowy, magiczny - zupełnie nie tego oczekiwałem. Sądziłem, że nas zaskoczą czymkolwiek, że zaserwują nam jakieś ciekawe fakty na temat wyspy, nie oczekiwałem też wszystkich odpowiedzi, ale kilka istotnych spraw wypadało zakończyć. Szkoda, że wyszło z Happy endem, wolał bym mocną, brutalną końcówkę, ale to już całkiem moje prywatne odczucie :D Cały 6 sezon opierał się na Flocke'u a w finale jego rola była znikoma jak już mówił Kysio. Wyszło na to, że 90% odcinków tego sezonu nie była potrzebna. No cóż, ja z finału, jak i z całego sezonu nie jestem zadowolony, ale serial wciąż 10/10

Sześćsetny post.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez Zerba » 25 maja 2010, 20:37

-10/10
Beznadziejny, rozczaruwajacy byl caly sezon ale finalem zepsuli wszystko.
Beznadziejny Jack i Kate - a wczesniej mi sie, bez fajerwerkow, podobali.
A ktos mi wytlumaczy jak to sie stalo, ze ten samolot sie niby rozbil ale nic mu nie bylo? I jeszcze kwestia paliwa... ale to szczegoly.
Mi sie nudzilo i dluzylo i czekalam ciagle na jakies WOW. nie bylo. Koncowka z Jackiem w bambusach ok ale nie nadrabia.

tak jakby zapal i pomysly im siepo 6 latach skonczyly.

alepo ankiecie widze, ze wiekszosc byla zadowolona - czym? Moze ktos zmieni moje zdanie.
Avatar użytkownika
Zerba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 170
Dołączył(a): stycznia 2008
Ulubiona postać: Ben

Re: 17/18 The End

Postprzez Gaw » 25 maja 2010, 20:59

Astral napisał(a):Cały 6 sezon opierał się na Flocke'u a w finale jego rola była znikoma jak już mówił Kysio. Wyszło na to, że 90% odcinków tego sezonu nie była potrzebna.


Do tego już nas LOST przyzwyczaił:
- 1 sezon - Swan, którego już nie ma,
- 2 sezon - rozbitkowie z drugiej części samolotu - padli,
- 3 sezon - othersi, w większości padli,
- 4 sezon - Widmore, ludzie z frachtowca, wszyscy padli,
- 5 sezon - skoki w czasie - skończyły się i tyle, nic nie zmienili,
- 6 sezon - Łysol.

Ale czy jego rola była znikoma? Cały finał opierał się na tym kto wygra, całe te oczekiwanie czym są "retrosy" było związane właśnie z nim. Padł w drugiej części finału, a zanim padł czekaliśmy tylko co odwali. Łysy padł i koniec serialu - chyba więc odegrał swoją rolę.

Takie było podsumowanie LOSTa - wszyscy w końcu zginą, ale czy to, co się działo było niepotrzebne? Liczy się to, co zobaczyliśmy. Wspomnienia.

Scorpion napisał(a):Dla mnie to była wielka pomyłka, po prostu żałuje ze posłuchałem tego momentu z tym że oni nie żyją i że flashe 6 sezonu to Syf niepotrzebny i daremny


Twórcy znowu nam wkopali. Zrobili wodę z mózgu, a na koniec zaskoczyli. Tak samo było, kiedy pokazali przyszłość. Wielki plus dla nich, a nie pomyłka.

Scorpion napisał(a):mogli by pokazac zamiast tego jak ląduje samolot lupidusa albo dodać do środka akcje z dymkiem albo może Jack jak się zamienia w dymka - wogóle nam nie pokazali tego jak ktoś zamienia się w dym ( znaczy się jak Flock ) tylko odrazu kamera nie patrzyła w te miejsce co mnie rozczarowało, a ten syf czyściec to pomylka zyciowa


Ale krótkie zdanie, nie zacytowałem nawet całego :mrgreen: Co to da, że pokażą? Wszystko mogli pokazać. Mogli ciągnąć jeszcze 10 sezonów, później puszczać losy Walta, czy dzieci Sawyera i Kate. Historia się zakończyła, poznaliśmy tych ludzi, "zło" zostało pokonane, koniec.

BlooD napisał(a):Czemu Flocke zginął tak szybko? By pokazać, że on nie jest ważny, to tylko jakiś diabeł/zło wcielone. Najważniejsi są bohaterowie :F


Szybko? Dosyć długa scena była, cios, ucieczka, chwila przerwy i przeciągnięta bijatyka. Albo się go da zabić, albo nie da. Nie było opcji żeby wszyscy wciągali nosem dym przez pół godziny i tak go załatwili.
Avatar użytkownika
Gaw
Ekipa LOST Online
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 2440
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Wrocław
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez Nithaela » 25 maja 2010, 22:46

10/10. Całkiem fajnie to zakończyli, ale i tak połowa zagadek, i tak nie została rozwiązana. Choć najważniejsza scena dla mnie to spotkanie Sawyer'a z Juliet, ach wspaniałe.
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 17/18 The End

Postprzez Blucyfer » 26 maja 2010, 07:13

Gaw napisał(a):
Astral napisał(a):
Szybko? Dosyć długa scena była, cios, ucieczka, chwila przerwy i przeciągnięta bijatyka. Albo się go da zabić, albo nie da. Nie było opcji żeby wszyscy wciągali nosem dym przez pół godziny i tak go załatwili.


Bardziej mi chodzi o to, że zabili go już w połowie epa, a niby taka ważna postać. Ale to mi się podobało.


Jeśli chodzi o alternatywna rzeczywistość czy jak to nazwać, jest to miejsce zawieszone w czasie, gdzie wszyscy trafiają po śmierci i żyją życiem jakim chcieli żyć. Ojciec Jacka na końcu mówi "sami stworzyliście to miejsce, abyście mogli sie odnaleźć". Tak wiec w scenie, w kościele wszyscy juz nie żyją, niektórzy zginęli wcześniej niż Jack, m.in. Boone, Sayid, Shannon i wiele innych osób. Niektórzy długo po nim jak Desmont, Penny, Hurley czy Ben (można to stwierdzić po tym jak Hurley mówi do Bena ze był najlepszym nr 2 a Ben do niego ze był najlepszym nr 1). Dzięki pobytowi na wyspie poznali ludzi, dzięki którym przestali być "ZAGUBIENI" i czekali na siebie po śmierci, aby móc iść dalej razem. Wszyscy mogą odejść (odpuścić) dopiero po śmierci Jacka, ponieważ Jack najpóźniej zrozumiał ze nie żyje (przypomniał sobie, że uratował wyspę i swoich przyjaciół - wreszcie mógł odpuścić) i dlatego w alternatywnej rzeczywistości najpóźniej przypomniał sobie życie (na wyspie) i wszyscy właśnie na niego czekali. Wiadomo ze wiele rzeczy nie zostało wytłumaczonych, wiele wątków pominiętych, ale ogólnie rzecz biorąc taki sposób zakończenia jest w porządku. Ostatecznie zawsze chodzi o ludzi i ich relacje, miłość i przyjaźń, dlatego był/jest to serial jak najbardziej na czasie.


ja tak to rozumiem.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 17/18 The End

Postprzez Wiktak » 26 maja 2010, 16:18

Witam. Wprawdzie nie gram już w lost-online ale posta napisać zawsze można :mrgreen:
Cały odcinek był wspaniały! Chciałem zobaczyć Juliet i była :D
Akcja w odcinku wspaniała. Scena na klifie i pojedynek Jack/fLocke super!
Jeszcze zobaczę ten odcinek i się może wypowiem dłużej ale teraz mogę dodać, że jednak tą alt. zgrali z wyspą i jakoś to wyszło. Troszkę dziwne zakończenie ale nikt nie powinien oczekiwać że w LOST podadzą gotowe zakończenie w stylu "masz widzu czarne na białym zakończenie i się ciesz". Finał był pełen symboliki. To było pewne że Darltony dadzą nam coś zaskakująco innego niż w innych serialach!

Mam nadzieję że w materiale na dvd dostaniemy jakieś odpowiedzi i zakończenie zmuszające ludzi do przemyśleń zostanie wyjaśnione przez samych Darltonów i powiedzą nam co mieli na myśli bo finał jest inny dla każdego z nas i możemy sobie wymyślać co było dalej...

Nithaela napisał(a):Choć najważniejsza scena dla mnie to spotkanie Sawyer'a z Juliet, ach wspaniałe.

Dokładnie!!! :mrgreen:

PS.: Scena jak Desmond wchodzi do źródła jest bardzo wymowna - widzimy szkielet. Możliwe że takie wydarzenia lecą w kółko. Jeden przejmuje wyspę, sprowadza ludzi, jest konflikt , ktoś zastępuje "ochroniarza" wyspy itd.
10/10 Odcinek
8-/10 Sezon
11/10 Serial



Amen
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez No_name » 26 maja 2010, 16:25

BlooD napisał(a):Jeśli chodzi o alternatywna rzeczywistość czy jak to nazwać, jest to miejsce zawieszone w czasie, gdzie wszyscy trafiają po śmierci i żyją życiem jakim chcieli żyć.

Tak, bo Łysy nie chciał mieć kochającego i zdrowego starego, Sayid wcale nie chciał żyć z Nadią, Kate chciała siedzieć w więzieniu, Jack nie chciał mieć normalnej rodziny, koreańce chciały mieć problem ze starym Sun itp. Bardzo logiczne :?


Tak wiec w scenie, w kościele wszyscy juz nie żyją, niektórzy zginęli wcześniej niż Jack, m.in. Boone, Sayid, Shannon i wiele innych osób. Niektórzy długo po nim jak Desmont, Penny, Hurley czy Ben (można to stwierdzić po tym jak Hurley mówi do Bena ze był najlepszym nr 2 a Ben do niego ze był najlepszym nr 1).

Thanks captain obvious!
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: 17/18 The End

Postprzez DistinD » 26 maja 2010, 16:32

A teraz moje wrażenia :)
Zakończenie fantastyczne :) nie czuję się oszukana, czy rozczarowana. Przez cały finał toczyła się akcja, było sporo wzruszenia i sentymentów do poprzednich sezonów <-- ale to baardzo dobrze, w końcu to finał finałów. pożegnanie. Właściwie mamy do czynienia z dwoma zakończeniami, pierwsze to to na wyspie. Jack zabija Flocka, część z nich odlatuje i wraca (może) do normalnego życia. Hugo i Ben zostają opiekować się wyspą. Niby koniec, ale "akcja" toczy się dalej, tylko już nie na naszych oczach. Tak samo z początkiem, nigdy go nie zobaczymy ale wiemy że przed Jacobem coś było. Pięknie że każdy może sobie dopowiedzieć dalszy ciąg. Drugie zakończenie to pożegnanie z wszystkimi rozbitkami, Na początku nie rozumiałam tego "świata duchów" czy "czyścca" <--- opierając się na Benie który musi tam zostać aby naprawić pare spraw. Ale ogólnie ładnie się to złożyło. Także FINAŁ GENIALNY :)
Avatar użytkownika
DistinD
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 74
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Toruń
Ulubiona postać: Ben

Re: 17/18 The End

Postprzez LucyLu » 26 maja 2010, 17:21

Christian do Jacka:

Jesteśmy TU (na forum) aby powspominać (jak to było przez 6 lat z Lost-ami) a następnie odpuścić (zostawić wszystkie pytania bez odpowiedzi) i iść DALEJ.
LucyLu
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron