13 There's No Place Like Home

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków czwartego sezonu LOST.
Regulamin działu
W tym dziale nie umieszczamy spoilerów (informacji o tym, co wydarzy się w kolejnych odcinkach).

Ocena

10
46
79%
9
8
14%
8
0
Brak głosów
7
0
Brak głosów
6
1
2%
5
1
2%
4
1
2%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
1
2%
 
Liczba głosów : 58

Re: 13 There's No Place Like Home

Postprzez Generał Kajzera » 28 cze 2008, 16:59

Odcinek chyba najlepszy ze wszystkich. 10 Tylko ten wybuch to już ten wybuch tratwy w 2 czy 1 seri był lepszy. Przydał by sie wybuch jak w Indiana Jonesie 4.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 13 There's No Place Like Home

Postprzez valkiria8 » 09 wrz 2008, 21:47

Eliott napisał(a):
- nie spodziewałem się tej osoby w trumnie, zwłaszcza po wydarzeniach na wyspie


a ja dałam 4 tak średnio mi się podobał masz racje też tego się nie spodziewałam:)

chce już styczeń i 5 sezon:)
Avatar użytkownika
valkiria8
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 132
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: 7niebo a czasami 7piekło:P
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 13 There's No Place Like Home

Postprzez MOTTO » 20 paź 2008, 21:17

Odcinek nie samowity nie mogę się doczekać już 5 sezonu w styczniu/lutym
Avatar użytkownika
MOTTO
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 5
Dołączył(a): czerwca 2008
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Desmond

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 4

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron