12 Everybody Loves Hugo

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

12 Everybody Loves Hugo

10
9
27%
9
11
33%
8
6
18%
7
1
3%
6
3
9%
5
2
6%
4
1
3%
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 33

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Devil_2k » 14 kwi 2010, 22:09

Po usłyszeniu "Hey!" i zobaczeniu tej czarnej mordy "ŁERZ MAJ SAN!" samo się nasunęło :lol:


9 za murzyna
Avatar użytkownika
Devil_2k
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 209
Dołączył(a): maja 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Generał Kajzera » 14 kwi 2010, 23:39

Była odpowiedź... Pani Ilana, wybrana przez samego Jacoba pokazała że jednak jest głupia. . . Hugo gra bardzo dobrze GM'a i ładne wybuchy odwala... Odcinek całkiem niezły i jak dla mnie 9/10... mogło być lepiej ale i tak jest dobrze. Po za tym akcja poruszyła się o centymetr i jeszcze kilka odcinków. Jacek posrał się w gacie, a Desmond jest warzywkiem i czai się pod szkołą na dzieci.(pedobear)
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Warda » 15 kwi 2010, 00:25

9 Starsznie przewidywalnie sie toczyl odcinek, ale byl super. Niezla zemsta pod koniec i rozwiazala sie zagadka z szeptami. Ogolnie super ep.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Nithaela » 15 kwi 2010, 21:33

Trochę szokujący. ;) Bum Ilany, bum Desa, bum Locke'a < i bardzo mu tak dobrze >. W sumie co do wrzucenia Desa do studni to się spodziewałam i tylko czekałam na moment aż go pan Flocke, Locke czy jak mu tam go wrzuci. :/ co do tych całych Micheal'ów i innych duszków to chyba to był dymek, czy nie? A zresztą co za różnica.
Nithaela
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 125
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Stargard
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Gratka » 21 kwi 2010, 01:36

Devil_2k napisał(a):Po usłyszeniu "Hey!" i zobaczeniu tej czarnej mordy "ŁERZ MAJ SAN!" samo się nasunęło

:D

Ogólnie shit. Po świetnym odcinku z Desem spodziewałam się czegoś w miarę trzymającego poziom. Niestety, zawiodłam się. Po raz pierwszy oglądanie Losta mnie nużyło. Nawet nie chce mi się pisać nic.
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: 12 Everybody Loves Hugo

Postprzez Piotrek94 » 05 lip 2010, 12:02

Widze ze mieszane uczucia macie co do tego epa (od zachwytu do shitu) tak jak ja. Tylko momentami zasluzyl na pochwaly: wybuch Ilany- najwieksze zaskoczenie dla mnie w tym sezonie. Jest przeciez w main cast, pojawiala sie na plakatach, a tu ja spalili. Dobry byl wybuch Czarnej skaly, widac ze koniec blisko bo nieszczedza srodkow by szokowac, pozbyli sie kolejnej fajnej postaci/miejsca. No i Des potracajacy inwalidow of course.
Altern linia czas. nudna jak te Jacka i Sawyera. Kazda praktycznie o tym samym i w slabym stylu (oprocz ostatniej). Spodziewalem sie rodzinki Hurleya jak w Numbers, czyli dziadka, braciszka i jego mamy, a tu tylko ta Libby. Wolalem ja na wyspie.
Zaobserwowalem pewna rzecz. W 1 sezonie lazili po wyspie praktycznie ciagle a znalezli tylko Swana, czyli miejsce ktore praktycznie najtrudniej znalezc. A tu kilka stacji, wioska, radiostacje no i podobno duza liczba studni. Naciagane troche wg mnie. Ale wrzucenie Desa do studni niezle choc je przeczuwalem. 8/10 tylko dzieki ostatniej scence.
Piotrek94
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 42
Dołączył(a): stycznia 2008
Lokalizacja: Katowice
Ulubiona postać: Ben

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron