11 Happily Ever After

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

Ocena

10
12
35%
9
9
26%
8
5
15%
7
5
15%
6
2
6%
5
1
3%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 34

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Gratka » 07 kwi 2010, 22:06

Jak dla mnie odcinek świetny. Uwielbiam Desa i Dana, więc dziś byłam w pełni usatysfakcjonowana.
Ja też wolę akcję na Wyspie, ale te flesze mnie powaliły. Od początku tego sezonu czułam, że to nieukrywanie siwych włosów i zmarszczek przez charakteryzatorów ma jakieś znaczenie.
Im więcej myślę o tym odcinku, tym większy mam mętlik w głowie :) Ale chyba o to chodziło.

Po raz pierwszy od dawna z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek.
9/10
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Wiktak » 07 kwi 2010, 23:02

Jak na razie w tym sezonie jest więcej zagadek niż odpowiedzi i z pewnością się nie wyrobią do 18 odcinka... :mrgreen:
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez FreeZ » 08 kwi 2010, 01:49

Odcinek mi sie podobał chociaż jego minusem było mało akcji na wyspie 8/10.

Świetnie pokazane,że alternatywna rzeczywistość łączy się z wyspa,wiele starych postaci między innymi oczekiwany Charlie.Prócz tego Bakunin,Daniel który jest kochającym synem Widmora,dziwne czemu Penny nie ma na nazwisko Widmore,miała by kogos? Scena w zatopionym samochodzie po prostu ŚWIETNA super przypomnienie 3 sezonu.Daniel jako muzyk,a potrafi w niektórych momentach zmienić się w fizyka to jest świetne,jestem ciekawy jak to się dalej potoczy.Wracając do akcji na wyspie najpierw Desmond chce wspólpracować z Widmorem,a pózniej tak od tak idzie sobie z Sayidem.No i kolejna ważna sprawa znowu motyw lustra to musi coś znaczyć kolejny odcinek pod rząd i znowu bohater w lustrze.Nie wiem czemu Charlie zachowywał się jak psychopata idąc przez ulice nie zważając na samochody,zatapiając wóz Desa.Sporo osób już wie o tym,że dzieje się coś dziwnego Desmond dostając liste pasażerów będzie chciał ich oświecić wydaje mi się,że jeszcze zobaczymy odcinek o Desmondzie bo to jeszcze nie koniec!

Coś czuje,że LOST powoli wraca na swój poziom.
Avatar użytkownika
FreeZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 14
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Żyrardów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Simba » 08 kwi 2010, 11:26

ja dam... 8/10 Ponieważ akcja po za wyspą była dość nudna, może bez akcji na stadionie, tonącemu samochodowi i 2 powrotom zmarłych postaci... ale po za tym to najlepsze była na wyspie i Sayid... że on darował życie Zoey... zdziwiłem się...
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Generał Kajzera » 08 kwi 2010, 16:29

Nie dam oceny... Trudno ocenić ten odcinek...
1/10 ;]
Naprawdę świetnie to pokazali ale początek był nudnawy. . . Na dodatek moje teorie zaczęły się sprawdzać i teraz jeszcze bardziej mi się wszystko pokręciło. Oceniłbym na 9 albo 8 bo odcinek bez wydarzeń na wyspie to nie lostowy odcinek... No i Desmond... zrobili z niego jakieś warzywko głupie albo po prostu wie co zamierzał Said i pewnie wie co będzie w następnych odcinkach skubany ;[
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Warda » 08 kwi 2010, 20:42

9 Bardzo dobry, podobalo mi sie to z Charliem, Danem i jego matka. Ciekawi mnie juz nastepny odcinek po tym.
Avatar użytkownika
Warda
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 308
Dołączył(a): maja 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez seeK » 08 kwi 2010, 22:24

A czy nie dziwi was to, ze Desmond zostal ukazany jako pasazer samolotu, a tak naprawde nim nie lecial(przybyl na wyspe zaglówką o ile sie nie myle)

7/10
seeK
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1
Dołączył(a): marca 2010
Ulubiona postać: Jack

Re: 11 Happily Ever After

Postprzez Kyś » 09 kwi 2010, 11:15

Gra Charlie`go mi się bardzo bardzo nie podobała.
A odcinek..sam nie wiem. z jednej strony mocne 8/10, ale z drugiej słabe 5-6... No, będę uległy i dam naciągane 7/10. Elosia wygląda w tym prawie że afro jak słoń.
Obrazek

A, i ogólnie - brakuje mi Dessmonda z brodą :c
Avatar użytkownika
Kyś
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 591
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Rzeszów
Ulubiona postać: Locke

Poprzednia strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron