10 The Package

Komentarze i spostrzeżenia dotyczące odcinków szóstego sezonu LOST.

Ocena

10
3
10%
9
8
26%
8
6
19%
7
11
35%
6
2
6%
5
1
3%
4
0
Brak głosów
3
0
Brak głosów
2
0
Brak głosów
1
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 31

10 The Package

Postprzez Gratka » 25 mar 2010, 21:53

10 The Package

Postać Główna: Jin/Sun
Premiera w ABC: 30.03.2010
Gratka
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 200
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: z lodówki
Ulubiona postać: Desmond

Re: 10 The Package

Postprzez Talib » 31 mar 2010, 12:00

Bez rewelacji niestety,
flesze sun i jina jakos nigdy mnie nie interesowały,
byłoby 8/10 , ale
dodatkowy minus za morde sun gdy krzyczała po koreańsku do richarda.
Avatar użytkownika
Talib
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 844
Dołączył(a): lutego 2008
Lokalizacja: omom
Ulubiona postać: Eko

Re: 10 The Package

Postprzez Goku_ » 31 mar 2010, 12:45

7/10

Kolejny mało wnoszący odcinek, akcja znowu zamiast o dziesięć posuwa się tylko krok do przodu. Spodobała mi się Sun, gdy nazwała Ryśka idiotą, chyba już wiadomo który z Kwonów jest kandydatem.
Co do końcówki i 'paczki', to przewidywalne było kogo Widmore przytargał ze sobą na wyspę, Flocke zapewne ucieknie gdzie pieprz rośnie gdy Sayid mu powie co jest ta tajna bronią Widmore'a.

SPOILER:
PS. Było kilka naprawdę niezłych tekstów:

Miles: "Jeśli Alpert nie jest upaprany w tłuszczu z boczku, to Hugo raczej go nie wytropi."

Sawyer: "Nie możesz zamienić się w dym i przelecieć dupskiem nad wodą?"

Miles: "Uderzyła się w głowę i zapomniała angielski? I my mamy to kupić?"
Frank: "Zapytaj gościa, który rozmawia ze zmarłymi."

Jeśli dodać do tego moment, w którym Sun uciekajac przed Flockiem wpada na drzewo, to robi nam się z tego taki komediowy ep :)
Avatar użytkownika
Goku_
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 58
Dołączył(a): kwietnia 2008
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Locke

Re: 10 The Package

Postprzez Blucyfer » 31 mar 2010, 13:03

Miły odcinek. Parę rl cytatów, parę zaskoczeń, ogólnie miło. Może być. Nie ma rewelacji, nie ma biedy.

Największy plus? Zoom na piersi Sun :lol:
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 10 The Package

Postprzez Wiktak » 31 mar 2010, 13:18

Odcinek bardzo dobry ale jednak szału nie było... 9-

Sun nawet ładna jest :mrgreen:
Wiktak
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 135
Dołączył(a): sierpnia 2008
Lokalizacja: Warszawa
Ulubiona postać: Locke

Re: 10 The Package

Postprzez Astral » 31 mar 2010, 15:17

No no, tak jak pisali już inni. Bez rewelacji, parę dobrych tekstów, ale wciąż bieda... i to ma być parę epów przed finałem?
7-/10
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 10 The Package

Postprzez Blucyfer » 31 mar 2010, 15:28

Tak to jest jak się oczekuje niemożliwego od tworców - samych genialnych epów.
Avatar użytkownika
Blucyfer
Leszcz
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 850
Dołączył(a): kwietnia 2007
Lokalizacja: Poznań
Ulubiona postać: Rose

Re: 10 The Package

Postprzez FriZ » 31 mar 2010, 16:04

A ja chyba mam sklerozę i nie pamiętam połowy rzeczy z poprzednich sezonów. Od kiedy Sun ma dziecko z Jinem i on o tym nie wie? Widmore pokazał Jinowi aparat ze zdjęciami. W urywkach z tego co się dzieje po tym jak oni lądują bezpiecznie w LA Sun jest dopiero w ciąży więc OCB?! :shock:
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Re: 10 The Package

Postprzez FreeZ » 31 mar 2010, 16:13

Odcinek dobry nie można narzekać,lepszy od pozostałych prócz 6x09. Moja ocena 8,5/10

Bardzo dobrze przedstawiona historia Jina i Sun,te akcje z Keamym,Omarem,Mikhailem były bardzo fajne,na końcu ten postrzał Sun i oswiadczenie,że była w ciąży.Akcje na wyspie nie były zbyt nudne,odcinek nie skupiał się tylko na jednej akcji z wyspy jak 6x07 np.Atak ludzi Zoe i zabranie Jina do wycisnięcia informacji przypomniał mi troche odcinek 5x02.Może i dobrze,że Sun nie zgodziła się pójść z Flockiem bo teraz dopiero się zacznie jak grypa Iliany popłynie na Hydre i może zacząć sie wojna trzech grup.Dziwne,że Sun zapomniała angielskiego,ale cóż,trudno:d Wiemy w końcu co jest tajemniczą paczką,na początku myślałem,że chodzi o paczke,która ma dostarczyć Jin do Paika,a tu niespodzianka.Od początku myślałem,że za drzwiami w łodzi podwodnej może być Desmond tylko dziwi mnie po co Widmore go zabrał ze sobą.No i końcowa akcja bezduszny Sayid,który ma zamiar wybić obóz Widmora,może to i dobrze bo jakoś nie przypadli mi do gustu,a najbardziej nie lubię Zoe.

Tak dodam jeszcze,że na wyspie Mikhail stracił oko i w alternatywnej rzeczywistości też je traci być może nie można uciec od przeznaczenia i prędzej czy pożniej rozbitka dopadnie to co dopadło go na wyspie.
Avatar użytkownika
FreeZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 14
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Żyrardów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 10 The Package

Postprzez Astral » 31 mar 2010, 16:17

FriZ napisał(a):A ja chyba mam sklerozę i nie pamiętam połowy rzeczy z poprzednich sezonów. Od kiedy Sun ma dziecko z Jinem i on o tym nie wie? Widmore pokazał Jinowi aparat ze zdjęciami. W urywkach z tego co się dzieje po tym jak oni lądują bezpiecznie w LA Sun jest dopiero w ciąży więc OCB?! :shock:

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi... w normalnym czasie Jin wie, że Sun ma z nim dziecko (o ciązy dowiedzieli się w 2 sezonie), nie widział jednak nigdy córki, dopiero na tych zdjęciach, bo gdy ona opuściła wyspę będąc jeszcze w ciąży on został. A te urywki to druga, alternatywna linia czasowa gdzie samolot się nie rozbił i wszystko jest nieco inaczej, nie ma związku z tym co na wyspie i rzecz dzieje się 3 lata wcześniej, wtedy gdy powinien rozbić się samolot.
Avatar użytkownika
Astral
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 944
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Gwardia
Ulubiona postać: Locke

Re: 10 The Package

Postprzez No_name » 31 mar 2010, 16:47

Czy naprawdę nikt z lostów nie potrafi biegać? Zawsze przewracają się o jakieś korzenie, gałęzie czy liście :?
Ep średnionudny, 7/10

BlooD napisał(a):Tak to jest jak się oczekuje niemożliwego od tworców - samych genialnych epów.

"Niemożliwe" było możliwe w 2-3 pierwszych sezonach.
No_name
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 758
Dołączył(a): maja 2007
Ulubiona postać: Locke

Re: 10 The Package

Postprzez FriZ » 31 mar 2010, 17:03

Astral napisał(a):
FriZ napisał(a):A ja chyba mam sklerozę i nie pamiętam połowy rzeczy z poprzednich sezonów. Od kiedy Sun ma dziecko z Jinem i on o tym nie wie? Widmore pokazał Jinowi aparat ze zdjęciami. W urywkach z tego co się dzieje po tym jak oni lądują bezpiecznie w LA Sun jest dopiero w ciąży więc OCB?! :shock:

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi... w normalnym czasie Jin wie, że Sun ma z nim dziecko (o ciązy dowiedzieli się w 2 sezonie), nie widział jednak nigdy córki, dopiero na tych zdjęciach, bo gdy ona opuściła wyspę będąc jeszcze w ciąży on został. A te urywki to druga, alternatywna linia czasowa gdzie samolot się nie rozbił i wszystko jest nieco inaczej, nie ma związku z tym co na wyspie i rzecz dzieje się 3 lata wcześniej, wtedy gdy powinien rozbić się samolot.

No spoko - nie kojarzyłem w ogóle kiedy oni to dziecko z the Wyspy wywieźli i co się w ogóle z nim stało :D dzięki Astral :)
Avatar użytkownika
FriZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 76
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Kraków
Ulubiona postać: Kate

Re: 10 The Package

Postprzez Simba » 31 mar 2010, 17:21

1. Powrót do korzeni ( miejsca i fajne rzeczy )
2. Fajna końcówka
3. Dużo akcji jak na Japończyków
4. Scena rozmowy Flocka z "Widmem" fajna nawet
5. Flashe najciekawsze jakie były z udziałem Japończyków i nawet lepsza akcja w restauracji niż w odcinku o Panu którego zło ogarneło
6. Odpowiedzi i Pytania
7. :] Mikhail

9/10
Avatar użytkownika
Simba
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 1241
Dołączył(a): grudnia 2007
Lokalizacja: Konin
Ulubiona postać: Juliet

Re: 10 The Package

Postprzez FreeZ » 31 mar 2010, 17:30

Scorpion napisał(a):3. Dużo akcji jak na Japończyków


To są Koreańczycy...
Avatar użytkownika
FreeZ
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 14
Dołączył(a): lutego 2010
Lokalizacja: Żyrardów
Ulubiona postać: Sawyer

Re: 10 The Package

Postprzez Generał Kajzera » 31 mar 2010, 18:03

Skorpion nawet rasistą dobrym byś nie był :(
Odcinek nie taki jak się spodziewałem. Było w kilku momentach : ohhh ahhh i tym podobne. Kilka dobrych tekstów. . .
Zaskoczył mnie Des... Co on niby takiego ma zrobić ?
Mam nadzieje że następne odcinki będą o wiele lepsze od tych dotąd.
Avatar użytkownika
Generał Kajzera
YEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIPYEARS_OF_MEMBERSHIP
Posty: 478
Dołączył(a): listopada 2007
Lokalizacja: Gdańsk
Ulubiona postać: Jacob

Następna strona

Powrót do Sezon 6

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości

cron